CNES کفاش – گودیر Welted کفش – سهامداران فروشنده موضوع

سلام به همه!

آن بوده است مدت زمان طولانی آینده ما در نهایت در Styleforum به عنوان یک فروشنده. یک مقدمه کوتاه در مورد ما و آنچه ما انجام می دهیم:

تاسیس در سال 1994 ما ویتنامی کفاش تخصصی در کلاسیک welted کفش و لوازم جانبی. ما فروشگاه های واقع در هانوی, دانانگ, Ho Chi Minh City, سنگاپور و آخرین ما علاوه بر این در ملبورن. ما بین المللی بازوی عمل از سنگاپور.

ما کفش با استفاده از تکنیک های مختلف مانند گودیر مک کی (بلیک), Bologna و دست دوخته شده welt. خدمات ارائه شده از جمله طیف کاملی از آماده برای پوشیدن (RTW) کفش و همچنین ساخته شده به سفارش (MTO). چرم منابع هستند از دباغ خانه در فرانسه و ایتالیا و اسپانیا (برای گوساله/جیر) و آرژانتین (پوسته Cordovan). ما همچنین می توانیم با کار نامتعارف (Gator/کروک) بنا به درخواست.

انبار وب ما (www.cnes.co) خواهد شد تا به زودی بنابراین شما به آسانی می توانید با سفارش آنلاین کفش با پیک اکسپرس (فدرال اکسپرس). ما مشتاقانه منتظر معرفی خوب ویتنامی صنعتگری به SF مخاطبان و به طور بالقوه کار با شرکای همفکر. برای سوالات لطفا به ما ایمیل در [email protected]

در سال گذشته ما مراسم تحلیف بین المللی ظاهر در استکهلم فوق العاده تنه نشان می دهد 2019 سازماندهی شده توسط Shoegazing. شما می توانید این گزارش را در اینجا:

استکهلم فوق العاده تنه نشان می دهد 2019 گزارش
“بزرگترین تاثیر را در این نمایشگاه طبقه بود به احتمال زیاد ساخته شده توسط CNES کفاش یکی از ویتنام بزرگترین تولید کنندگان گودیر welted کفش. با چشمگیر سطح کیفیت از پایان ساخت و ساز و به صورت بسیار اسان و قیمت آنها به بسیاری از بازدید کنندگان را به ابروهای خود را بالا بردن و همچنین سفارش یک جفت. گودیر welted آغاز شده و در حدود €200 برای SEK €25 بیشتر شما رو باریک و بسیار ساخته شده است تا کمر دست welted در €420 و گودیر در cordovan چرم تنها در €480.”

استکهلم فوق العاده تنه نشان می دهد 2019 گزارش Misiu آکادمی
“غرفه بود احتمالا برجسته ترین با یک انتخاب عظیمی از کفش. بسیاری از آنها را گودیر Welted دارد اما بلیک خط handwelted و حتی cordovan کفش برای قیمت بسیار رقابتی است. با شروع از حدود 210 یورو تا 500 برای پوسته Cordovan با میل به نفوذ در بازار اروپا است.”

فریاد با کفش افاده 2020
“برای کسانی که نمی دانم CNES کفاش است و یک ویتنامی بر اساس شرکت با کفش های تولید شده در ویتنام و توزیع وجود دارد و همچنین در سنگاپور است. به طور سنتی آنها گودیر welted تولید اما من به تازگی دیدم یک عکس که نشان می دهد جدید handwelted محدوده به زودی. ظاهرا آنها بوده است از سال 1994 اما تنها به تازگی آمار آنها در سراسر جهان نقشه و در حال حاضر به نظر می رسد به انجام کارهای بسیار بسیار متفاوت که به ناچار گرفتار چشم من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im