تماس های نزدیک: زن پروتز سینه منحرف بالقوه کشنده گلوله

implant-deflects-bullet.jpg

یک زن سیلیکون ایمپلنت سینه به تازگی منحرف یک گلوله است که می تواند به طور بالقوه ضربه او قلب یا ریه ها می روم و او با نسبتا جراحات جزئی نسبت به آنچه ممکن است اتفاق افتاده است. برخی از جزئیات بیشتر در حالی که به نظر من حجامت برای من شخصی خود ایمنی:

“گلوله زخم مطلب در سمت چپ سینه, اما شکستگی دنده در سمت راست. گلوله وارد پوست در سمت چپ و سپس ricocheted در سراسر جناغ سینه به سینه و او را شکست دنده در سمت راست” او توضیح داد.

“ایمپلنت باعث تغییر در مسیر گلوله,” او گفت:.

زن دچار یک گلوله زخم دنده شکسته و شکسته ایمپلنت اما در غیر این صورت بود قابل ملاحظه ای صدمه ندیده است.

“در سمت چپ قلب و ریه ها-اگر گلوله رفته اند به قفسه سینه او را به حال یک مقدار جدی تر احتمالا تهدید کننده زندگی آسیب” McEvenue اضافه شده است.

شما می دانید این مرا به یاد بسیار قدیمی از دوستانم که به تازگی نوشته شده به Facebook و من نقل قول “انسان ها بهترین هستند.” او از دست رفته یک کاما یا او فقط گرفته جدید بدن-مثبت میل به خود در طول قرنطینه? چون *smugly افزایش سرعت خود nips* من می خواهم به فکر می کنم دومی.

با تشکر از کریستینا D که موافق این متاسفانه تنها یک ماده از زمان تا زمانی که کولار ایمپلنت های پستان.

ادامه مطلب: تقویت بخش های بدن, گلوله, از, تماس, نگهبان, victoria’s secret angels, guns, بهداشت و سلامتی, آسیب, پزشکی, مرگ نه نه امروز مرگ آه عجب آن است که من برنامه ریزی مشاوره

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>