کلاسیک: فرماندار می سی سی پی Pranked به خواندن “هری Azcrac’ نام مجازی در طول مراسم فارغ التحصیلی

virtual-graduation-harry-azcrac-prank.jpg

در املاک بزرگ, اخبار, فرماندار می سی سی پی تیت ریوز بود pranked به خواندن “هری Azcrac’ به عنوان یک نام در یک Facebook مجازی زنده مراسم فارغ التحصیلی برای فلورانس دبیرستان خود را alma mater. برخی از اطلاعات بیشتر در حالی که من به شدت زنده دام و سقوط بر روی صحنه در طول خود من فارغ التحصیلی دبیرستان و اصل نجوا “تو کونش” در گوش من در حالی که پذیرش من دیپلم:

یک ویدئو کلیپ شد لب به لب از جوک ها در توییتر و فرماندار آن را به کار گرفته و با طنز خوب است.

“هری ارسال کننده آینده ای روشن است به عنوان یک سیمپسون نویسنده!” ریوز توییتی همچنین اشاره کرد که او می تواند دوباره خواندن آنلاین بیشتر فارغ التحصیلان نام: “شاید حتی بن — غرور و افتخار از دوور خانواده است.”

به خوبی آن را به خوبی در او به کار گرفته شده در آن با طنز خوب است. وجود دارد هیچ چیز بدتر از کسی گرفتن نشاط شوخی و دست زدن به آن را به خوبی. من آخرین شوخی به عنوان مثال. “شما داکت-ضبط هم اتا قی خود را به کمد و مجموعه تخت خود را در آتش است. به اعتبار من هر چند من فکر می کنم ما تا به حال یک آتش نشانی است.

رفتن نگه دارید برای این ویدئو در حالی که من به برخی از نور بخور دادن و نوشتن دیگری هم اتاقی آگهی می خواستم.

با تشکر دوست من Randi که من اطلاع او هیجان زده بود در مورد او shoutout که در مقاله دیروز.

ادامه مطلب: ما به عنوان ما به یاد داشته باشید تمام بار ما تا به حال با هم, مراسم, تبریک فارغ التحصیلی, هاها, دبیرستان, lolol oh yeah, سکس با مامان واقعی, بچه ها, پمپ و شرایط شوخی است که من به ارمغان آورد شادی بزرگ, ویدئو, مجازی, می خواهیم آن را زندگی می کنند!, آره شما انجام, شما کردم!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de