چیست هپی چیر و چگونه کار می‌کند؟

این مبلمان از پلی اسایرن پر میشه چرا که پلی اسایرن ها به دلیل خاصیت اسفنجی که دارن به راحتی فرم میپذیرن و داخ

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

این مبلمان از پلی اسایرن پر میشه چرا که پلی اسایرن ها به دلیل خاصیت اسفنجی که دارن به راحتی فرم میپذیرن و داخل مبل حرکت میکنن و موجب انعطاف پذیری بهتر مبل میشن، پارچه روی هپی چیر ها چرم مصنوعی درجه یکه شما میتونین با توجه به سلیقه تون از رنگ های مختلفی استفاده کنین. سوالی که اغلب در تهیه کردن مبلهای شنی ذهن افراد را به خود مشغول میکند، این که نمیدانند این گونه مبلها را تهیه کنند یا مبل بادی. این مبل یا کاناپه های بادی هپی چیر با توجه به ظاهر خاصی که دارد به راحتی خود را از مبل های بادی و مبل های غیر بادی دیگر متمایز می کند . این نوع از مبل شنی در قالب استاندارد گرد طراحی میشوند که یک پشتی نرم دارد و به هنگام نشستن و درازکشیدن بر روی آن، به فرم بدن در میآید و با پوششدادن اعضای بدن وضعیت راحتی را برای شما فراهم میآورد.

جنس بدنه مبلمان هپی چیر از چرم و پارچه مازراتی یا مخمل و پلیستر هستند که نسبت به سفارش مشتری قابل تولید هستند . یک بین بگ یا هپی چیر خوب باید رویه ضد آب داشته باشد و باید رویه آن قابل شستشو باشد.هرچه بین بگ وزن سبک تری داشته باشد برای جابجایی نیز بهتر است. اما اگر احتیاج به تمیز نگه داشتن مبل شنی را دارید ، باید گفت که رویه چرمی مبل های شنی به راحتی با دستمال های مرطوب پاک می شود و آلایندگی بر روی آن به جای نخواهد ماند . در قسمت زیرین مبل شنی پارچه ای بزرگ اورجینال اینتکس یک عدد زیپ به منظور خالیکردن و یا شارژ مجدد یونولیت تعبیه شده است که البته با کم و زیادکردن آن نیز میتوانید ارتفاع محصول را به اندازه دلخواه برسانید. دارای یک سال گارانتی و خدمات پس از فروش مبل هپی چیر در نمایندگی مبل هپی چیر سایت شاپ اینتکس , یک زیپ در قسمت زیر مبل بوده که در صورت لزوم از آن قسمت به مبل یونولیت اضافه کرد و یا از آن خالی نمود . Post has be​en c​reated with t he help ᠎of GSA Cont ent ᠎Genera to​r DEMO.

هپی چیر پارچه ای خزدار ابعاد اولیه (قطر: 86 سانتی متر ، ارتفاع: 64 سانتی متر) داشته که هنگام نشستن این ابعاد به دلیل حالت پذیری بدنه تغییر خواهد کرد. در این صورت با جدا کردن پارچه رویه از بدنه اصلی ، آستر پارچه ای به راحتی مواد یونولیتی داخلی را درون خود نگه می دارد . به طور کلی مبل های شنی را می توان از نظر جنس رویه به سه دسته اصلی تقسیم کرد . اگر شما هم قصد خرید مبل شنی را دارید و دغدغه شما تمیز نگه داشتن این محصولات است در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا این دغدغه ذهنی را برای شما به طور کامل رفع کنیم . بسیاری از پارچه های استفاده شده در ساختار مبل های شنی قابل شستشوی با ماشین لباسشویی هستند و در این خصوص مشکلی برای تمیز نگه داشتن آن ها نخواهید داشت . بهتر است تا شستشوی برای با آب سرد صورت بگیرد تا تار و پودهای موجود در بافت پارچه ، مقاومت و استحکام خود را حفظ کنند و همانند روز اول قابل استفاده باشند .

مبل های شنی در ساختار داخلی خود دارای یونولیت های خرد شده مخصوص می باشند که به صورت دانه های ریز درآمده اند و با تراکم بالایی که درون مبل شنی ایجاد شده است به راحتی می توانید وزن های بالا را بر روی خود مهار نمایند . توجه داشته باشید که با توجه به دارا بودن زیپ در بخش کف این محصولات ، علاوه بر قابلیت جدا کردن پارچه رویه از بدنه اصلی ، امکان دسترسی به مواد داخلی نیز فراهم می شود و در این صورت به راحتی می توانید از مواد داخلی بکاهید و یا به آن بیافزایید . مبل شنی چرمی ، مبل شنی پارچه ای و مبل شنی خزدار که هر کدام از این محصولات همانطور که اسمشان مشخص است دارای همان متریال رویه هستند . این امر باعث می شود که شما بتوانید تمامی جنس های رویه این محصولات را بشویید و قابلیت شستشوی در برخی از متریال ها وجود دارد . لازم به ذکر است که به دلیل ساختاری که برای مبل های شنی تعیین شده است ، برهم رختگی پس از جدا کردن رویه از بدنه اصلی ایجاد نمی شود زیرا این محصولات ساخته شده از سه لایه که به ترتیب پارچه رویه ، آستر پارچه ای و مواد داخلی می باشند هستند .

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن