شیکاگو خیاطی


سلام به همه

من مطمئن هستم که چگونه بسیاری از مردم از شیکاگو این را ببینید, اما من به دنبال یک واقعا عالی خیاط در شیکاگو هستند که نه تنها کار بسیار عالی اما چه کسی همچنین می فهمد چه ناپلی قنتد, ژاکت قرار است و شبیه است. من اغلب خرید چزاره Attolini یا Kiton مناسب در Ebay اما من هنوز برای پیدا کردن یک مناسب خیاط که می داند که چگونه برای کمک به با اصول اولیه. همچنین من دوست دارم برای پیدا کردن یک قرار دادی خیاط در منطقه شیکاگو که همچنین می توانید یک ناپلی سبک کت و شلوار.

با تشکر از شما در پیشبرد.

من هم به دنبال یک خیاط و ما با پوشیدن لباس های شبیه.

من به ارمغان آورده اند مسائل به Despos (چند سال پیش) و او نمی خواهد انجام هر گونه تغییرات برای من. با که گفت: من سفارش دادی, ورزش, کت, کت و شلوار و پالتو. من پرداخت می شود 1/2 پایین – پس از 6 ماه و 0 ارتباطی به من گفته شد این امر می تواند چند ماه تا زمانی که او می تواند شروع به در مورد من.

من ابراز نا امیدی من و او ارائه شده به پرتاب در یک جفت شلوار به صورت رایگان (اگر حافظه من درست است) اگر من حرکت رو به جلو با سفارش من – در غیر این صورت او خواهد بازپرداخت را انجام دهید.

در آن زمان من مشغول به کار بود با Anderson & Sheppard و همچنین است که خدمات به مشتریان شگفت انگیز من و حتی بیشتر نا امید با تضاد کامل از چگونه هر یک از آنها در برخورد با من به عنوان یک مشتری.

من واقعا به دنبال به جلو به کار با کسی محلی و شاید من دوباره در زمان بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>