چستر Mox قدردانی موضوع — قرار دادی آماده ساخته شده و MTO Leathergoods

فکر نمی کنم وجود یک موضوع در اینجا برای چستر Mox. آنها یکی از مورد علاقه من leathergoods شرکت ها و من فکر کردم من می خواهم شروع به درک موضوع برای آنها.

برای کسانی که نا آشنا, Chester, Mox تولید دست ساز leathergoods از جنوب کالیفرنیا. وجود دارد دو صاحبان شرکت — یک شوهر و همسر تیم — که در آن همسر تولید تمام سفارشات با دست. او فارغ التحصیل از کارآموزی برنامه چند سال پیش که در آن او آموزش دیده بود توسط یک سابق هرمس craftsperson. من فکر کردم خود شرکت ارائه شده یک ارزش خوب قبل از کارآموزی اما کیفیت در حال حاضر در سطح های مختلف.

در اینجا برخی از عکس ها از یک اخیر کمیسیون: یک قرار دادی به طور کامل handstitched برگ ساخته شده از سیاه boxcalf. من می خواستم چیزی است که من می تواند با استفاده از حمل لپ تاپ و کتاب و یا شاید یک لپ تاپ و شارژر بدون وزن کامل کیف. در واقع چیزی را به جلسات و یا یک کافه.

چند عکس از مراحل:

ما شروع با یک طرح. مال من خیلی طراحی اولیه به جز من می خواستم یک برگه کوچک برای بسته شدن به طوری که من به راحتی می تواند با کشیدن فلپ به قفل کردن فضا. گرفتن عرض برگ کمی سختتر به عنوان من تا به حال به guesstimate چقدر اتاق مورد نیاز خواهد بود برای یک لپ تاپ و شارژر. به پایان رسید تا کار در پایان از وسط برگ کمی از انعطاف پذیری (حتی اگر boxcalf سفت است).

چرم است و سپس handcut برای جلوگیری از هر گونه عیب و نقص; لبه skived به درز مشخصات پایین و کنار درز Bellanie نمرات چرم با fileteuse manuelle به برگ بیشتر به پایان رسید و ریز و دقیق ظاهر.

پس از آن همه چیز دست زین بخیه هایی که دو سوزن عبور از طریق همان سوراخ ایجاد شده است با یک سیخ زنی آهن است. این باعث ایجاد یک امن تر درز که در آن فشار قرار داده و بر روی چرم (جای دوخت) و چنین است که اگر یک قسمت از درز شد به شکستن همه چیز را فاش نخواهد شد.

سخت افزاری است که پس از آن متصل شده است. من مات براق نقره ای قفل به مقابل در برابر چرم سیاه و سفید. آنها برنج گزینه های بیش از حد و همچنین ده ها تن از سبک های.

من گفتم مهم ترین قسمت ساخت یک برگ است اتصال gussets.

نتایج:

یکی از چیزهایی که من آمده ام به درک این است که چگونه خوب خوب زین دوخت به نظر می رسد. هنگامی که چرم ماشین دوخته شده شما این را رک و بی پرده درز که در آن هر یک از بخیه خط بعدی به هر یک از دیگر مانند خطوط نقطه چین. همان می رود برای پایه handstitched کالا.

Bellanie زین دوخت اما کمی زاویه دار بخیه است که این همان چیزی است که شما می توانید از هرمس و یا تو رفتگی در دیوار بالا پایان سازان مانند Ortus (ژاپنی خط انجام شده در زره). ظاهرا هرمس آزمون مهارت های جدید خود را به صنعتگران با داشتن آنها کوک boxcalf.

(اگر شما تا کنون خرید Hermes دست دوم برای دوخت مانند این که می توان آن را نشانه خوبی یا نه چیزی تقلبی است).

لبه ها نیز به پایان رسید بهتر از چیزهایی که من از دیگر سازندگان. اگرچه دو تکه از چرم آنها را ترکیب را به یکی. بدون رنگ میگذرد و یا ناهموار پوشش.

داخلی اندود شده با خاکستری Alcantara یک جیر مانند مواد برای محافظت از الکترونیک. سخت به بگویید که در این عکس اما فلپ همچنین با حمایت سیاه Rusticalf (چرم از دباغی D’Annonay) که بسیار نرمتر از boxcalf برای بیرونی استفاده می شود.

و در نهایت sputnik. این “بل” تساوی را به حفاظت از کلید.

چیزی که من دوست دارم بیشتر در مورد این مورد: وزن است. آن را فوق العاده نور اما هنوز هم نگه می دارد شکل آن هست. قفل هم ندارد گوشه های تیز بر خلاف من Glenroyal کیف, که به معنی آن نیست ابتدا خود را هر زمان که من سعی می کنم به آن نزدیک است.

توجه داشته باشید: من با پرداخت قیمت کامل برای این folio و من را دریافت نمی کند هر چیزی را در ازای ایجاد این موضوع. بسیار شبیه به موضوع من در نیکلاس Templeman (یک قرار دادی کفاش) من شروع آن را به طوری که کوچک-خانه ساز می توانید دریافت توجه بیشتر برای آنچه که من فکر می کنم که فوق العاده خوب کار می کنند.

اگر کسی مسائل را از چستر Mox, احساس رایگان برای ارسال در این موضوع است.

برخی از لینک ها:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im