لطفا این لیست از ارائه دهندگان اینترنت ارائه تماس گزینه install

در پاسخ به COVID-19 بحران بسیاری از ارائه دهندگان اینترنت را به شدت به بشقاب و متعهد به نگه داشتن آمریکایی ها متصل با ارائه unlimited اطلاعات اضافی Wi-Fi به نقاط مهم و waiving هزینه های اواخر. در حال حاضر با هدف حفظ مشتریان خود و سخت کوش تکنسین های سالم و امن و بسیاری از ارائه دهندگان نورد جدید تنظیمات به راه خود را به اینترنت و تلویزیون خدمات دریافت نصب شده است.

وجود دارد می تواند به چند دلیل شما نیاز به نصب و یا تماس رایگان خدمات اینترنت در خانه خود را. آیا شما نگران در مورد کوروناویروس و یا بسیار برنامه پر مشغله بسیاری از مشتریان برای پیدا کردن آن راحت تر به انتخاب کردن برای نصب و راه اندازی خدمات است که شما نیاز نیست به صفحه اصلی و یا برای ملاقات با یک تکنسین است.

به طوری که سرویس دهندگان اینترنت (Isp) باید این نوع از خدمات ؟ ما به شما نشان می دهد که شرکت های اینترنتی می گذارم اجتماعی فاصله دستورالعمل های ارائه شده توسط تماس اینترنت نصب کنید و هر آنچه خود نصب گزینه مستلزم.

AT&T

 • جدید AT&T تماس-نصب رایگان دستورالعمل — پیش از هر برنامه ریزی قرار ملاقات سرویس AT&T تکنسین های تماس با مشتریان به پرس و جو در مورد اخیر خود سلامت و وضعیت سفر. زمانی که ممکن است همه AT&T کارکنان در حال تلاش برای نصب و یا تعمیر AT&T خدمات بدون ورود به محل اقامت.
 • AT&T خود-نصب و راه اندازی — اگر شما ثبت نام برای خدمات جدید در طول COVID-19 شیوع خود را راحت ترین گزینه این است که AT&T خود نصب کنید. ما را دنبال کنید آسان برای به عنوان خوانده شده AT&T مجموعه راهنمای برای دریافت آنلاین به سرعت.
 • بیشتر بخوانید درباره AT&T را COVID-19 تغییر سیاست.

 • جدید CenturyLink تماس-نصب رایگان دستورالعمل — CenturyLink تمامی تکنسین ها با مواد ضد عفونی کننده لوازم و زیر اجتماعی-فاصله دستورالعمل هنگامی که در منزل لازم است.
 • CenturyLink خود نصب و راه اندازی — اگر شما انتخاب کردن برای اجاره مودم شما را با CenturyLink خدمات اینترنت, شما می توانید انتظار تجهیزات خود را برای رسیدن به و یا قبل از روز خدمات خود را برنامه ریزی شده است برای شروع. شما همچنین باید یک ایمیل با شماره پیگیری قبل از تحویل. و یا اگر شما ترجیح می دهند شما همیشه می توانید انتخاب کنید به ارائه خود را CenturyLink-سازگار با تجهیزات.

Cox

 • جدید Cox تماس-نصب رایگان دستورالعمل — همه Cox اینترنت سفارشات در حال نصب از طریق اتصال آسان برنامه است که کاکس نسخه از خود-نصب و راه اندازی. پس از تکنسین ها در حال ورود خانه های Cox ارائه اضافی پشتیبانی از مشتری از طریق چت تصویری زنده.
 • Cox خود نصب — Cox خواهد تجهیزات کشتی به خانه خود را ظرف پنج روز از تاریخ سفارش. مشتریان می توانند اجاره تجهیزات و یا ارائه خود مودم.

مرز

 • New Frontier تماس-نصب رایگان دستورالعمل — Frontier تکنسین های هستند خودداری از ورود به هر خانه مشتری تا COVID-19 بحران حل و فصل شود. با توجه به این احتیاط هر Frontier محصولات که نیاز به نصب حرفه ای مانند Frontier FiOS TV و برتری تلویزیون قادر به خریداری و نصب شده در این زمان.
 • مرز خود نصب — مرز خود نصب کیت روانه بازار خواهد شد را به خانه خود را با تجهیزات و دستورالعمل و یا شما می توانید پیدا کردن مرز خود جهت نصب در اینجا. مطمئن شوید که شما باید یک مرز-سازگار با مودم اگر شما انتخاب خود را ارائه اینترنت تجهیزات.

 • جدید Mediacom تماس-نصب رایگان دستورالعمل — Mediacom تکنسین های هستند که توصیه به تنها وارد خانه زمانی که کاملا ضروری است و هر غیر ضروری درخواست برای تکنسین بازديد در خود نگه دارد. در ضمن تکنسین های زیر تماس رایگان نصب و راه اندازی دستورالعمل که شامل راه اندازی سرویس تلویزیون بر روی تنها یک خروجی برای کاهش نیاز به تکنسین های برای ورود به صفحه اصلی. مشتریان می توانند درخواست خود تلویزیون بیشتر رسانه ها و تجهیزات در آینده است.
 • Mediacom خود نصب — Mediacom کشتی های خود نصب کیت به خانه خود را با دستورالعمل گنجانده شده است. شما همچنین می توانید پیدا کردن خود-دستورالعمل نصب آنلاین در اینجا. مشتریان می توانید یا اجاره مودم خود را از Mediacom برای هزینه ماهانه و یا را انتخاب کنید برای ارائه خود را Mediacom-سازگار با مودم.

طیف

 • جدید طیف تماس-نصب رایگان دستورالعمل طیف تنها ارائه self-نصب و راه اندازی در تمام سفارشات در این زمان. برای مشترکین فعلی طیف است که خواسته همه مشتریان به رفع هر گونه اینترنت و یا تلویزیون مورد مسائل از طریق طیف خدمات مشتری و پشتیبانی فنی در کانال.
 • طیف در-منزل — برای مسائل که کاملا نیاز به در خانه مراجعه تکنسین های هستند که نیاز به همه مشتریان به تایید می کنند که هر کس در خانه سالم است و نه تحت self-قرنطینه محدودیت. مشتریان که در حال حرکت بیش از هفت روز از تاریخ سفارش قرار داده شده است را حرفه ای نصب و راه اندازی در دسترس است.
 • طیف self-نصب و راه اندازی — به دنبال این دستورالعمل ساده برای راه اندازی خود را در طیف خدمات. تجهیزات برای طیف خدمات اینترنت است که به طور معمول حمل به خانه خود را در دو تا پنج روز کسب و کار و یا شما می توانید ارائه خود را سازگار با مودم.
 • بیشتر بخوانید درباره طیف را COVID-19 تغییر سیاست.

Verizon

 • جدید Verizon Fios تماس-نصب رایگان دستورالعمل — همه مقدماتی Verizon سفارشات خود نصب کنید فقط. اگر شما محل سفارش است که نیاز به نصب حرفه ای شما تماس گرفته خواهد شد توسط Verizon نماینده به برنامه آینده نصب و راه اندازی و یا دریافت یک اعلان برای انتخاب راحت نصب تاریخ پس از ساعات کار عادی رزومه.
 • Verizon Fios خود نصب و راه اندازی — اگر محل اقامت خود را در حال حاضر لازم داخل ساختمان سیم کشی و سپس ورایزون خود نصب خواهد بود نسیم. فقط به دنبال دستورالعمل در Verizon خود نصب کیت. اگر شما مایل به ارائه روتر خود را, مطمئن شوید که آن را سازگار با Verizon سرویس اینترنت.
 • بیشتر بخوانید درباره ورایزون COVID-19 تغییر سیاست.

Xfinity

 • جدید Xfinity تماس-نصب رایگان دستورالعمل — Xfinity محدود است در خانه tech بازدیدکننده داشته است. مشتریان می توانید انتخاب کنید از هر یک خود نصب گزینه یا یک خانه رها کردن گزینه ای که در آن در دسترس است. با رها کردن یک Xfinity تکنسین کامل خواهد شد همه در خارج کار می کنند و سپس ترک هر گونه تجهیزات همراه با دستورالعمل نصب و راه اندازی خود را در درب. هیچ نصب و راه اندازی شارژ با هر دو گزینه نصب.
 • Xfinity در خانه بازديد: اگر یک تکنسین کاملا باید وارد صفحه اصلی به هر دلیلی آنها را اول بپرسید اگر هر کسی در خانه تجربه شده است هر گونه علائم شبه آنفولانزا. اگر پس از این دیدار خواهد بود موکول برای تاریخ بعد. اگر آنها را وارد کنید, صفحه اصلی, تکنسین های آموزش داده شده به حفظ 10 فوت دور از تمام ساکنان و استفاده از ماسک در صورت لزوم.
 • Xfinity خود نصب — Xfinity استاندارد خود نصب گزینه بدون تغییر باقی می ماند. هر گونه تجهیزات لازم روانه بازار خواهد شد را به خانه خود را با دستورالعمل نصب و راه اندازی آسان. دنبال Xfinity خود نصب راهنمای برای کمک به راه اندازی خدمات خود را. شما همچنین می توانید انتخاب کنید به ارائه خود را Xfinity-سازگار با تجهیزات.
 • بیشتر بخوانید درباره Xfinity را COVID-19 تغییر سیاست.

اقامت در دانش در مورد راه های بیشتری برای دریافت اینترنت با سرعت بالا را به خانه خود را. نشانه گذاری منابع ما مرکز و یا به دنبال کارشناسان ما در Facebook و Twitter.

فروشگاه اینترنتی طرح

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>