اتمام این ابزار آنلاین برای کمک به شما در یادگیری یک مهارت جدید در حالی که پناه در خانه

زندگی اجتماعی فاصله دوران باز کرده است تا مقدار زیادی از وقت آزاد در سراسر جهان است. ما می دانیم که بسیاری از آن است که پر از شراب خواری-تماشای آخرین نشان می دهد تلویزیون و فیلم, اما آن را نیز یک فرصت عالی را انتخاب کنید تا مهارت های جدید و یا سرگرمی.

خوشبختانه فقط در مورد همه چیز در حال حاضر می تواند آموخته از راحتی از خانه خود را. ما به برجسته برخی از گزینه های محبوب ترین برای خانه محدود مهارت و سرگرمی همراه با ابزار های موثر در کمک به شما در به دست آوردن آنها.

یادگیری یک زبان جدید

شما نمی نیاز به هر گونه تجهیزات فانتزی برای یادگیری یک زبان جدید — فقط برخی از زمان و مشاوره ازدواج و مشاوره که در حال حاضر به گوش دادن به شما کار راه خود را از طریق یک الفبای جدید. وجود دارد یک تن از یادگیری زبان ابزار خارج وجود دارد وجود دارد اما دو تا از محبوب ترین هستند Rosetta Stone و DuoLingo که هر دو به دست آورده انتخاب سردبیر از افتخارات PC Mag در خود خلاصه ای از بهترین نرم افزار آموزش زبان.

Rosetta Stone است که عملا مترادف با خود هدایت آموزش زبان. این شرکت شده است در اطراف از سال 1992 هنگامی که آن را به فروش آن در دوره های CD-ROMs. Rosetta Stone دارای 28 زبان را انتخاب کنید و حتی می آید با تدریس خصوصی آنلاین جلسات اگر شما ترجیح می دهم برخی از دست در آموزش.

تنها قیمت است. Rosetta Stone است که کمی گران تر از سایر خدمات است. هزینه آن $35.97 برای سه ماه $179 برای یک سال و 249 $برای دو سال و شما مجبور به پرداخت آن همه در صف مقابل. شما همچنین می توانید خرید یک عمر نامحدود دوره های زبان برای $299.

در صورتی که بیشتر از شما دنبال آن هستید به پرداخت Duolingo یک سرویس رایگان با بیش از 30 زبان در دسترس برای یادگیری است. آن را در درجه اول مورد استفاده در برنامه های تلفن همراه که در آن شما می خواهید برای دریافت اطلاعیه اصرار شما برای تکمیل درس روزانه و حتی پادکست و تعاملی داستان های کوتاه برای برخی از زبان ها.

یادگیری یک ساز

یکی از بهترین چیزهایی که شما می توانید به نگه داشتن خود را درگیر در قرنطینه است را انتخاب کنید تا ابزار.

“چند چیز وجود دارد که باعث تحریک مغز راه موسیقی می کند:” یکی از دانشگاه جانز هاپکینز گوش (دکتر که متخصص گوش و حلق و بینی). “اگر شما می خواهید به نگه داشتن مغز خود را درگیر در طول روند پیری با گوش دادن به و یا پخش موسیقی یک ابزار عالی. آن را فراهم می کند و در مجموع تمرین مغز.”

این که آیا شما یک مدت طولانی نادیده گرفته گیتار آکوستیک در خانه و یا شما می خواهید به سفارش یک نام تجاری جدید ابزار در حال حاضر زمان مناسب برای تیز کردن مهارت های موسیقی خود را. خوشبختانه وجود دارد نزدیک به بی پایان از منابع در اینترنت برای کمک به شما در لحن بازی خود را یاد بگیرند و یا از ابتدا. (اگر شما مطمئن نیستید که در آن برای شروع گیتار و پیانو و سازدهنی و الت موسیقی شبیه گیتار, شناخته شده به عنوان برخی از ساده ترین ابزار برای مبتدیان به انتخاب کنید تا.)

یوتیوب مجازی goldmine برای درس موسیقی. فقط جستجو در این ابزار شما می خواهید انتخاب کنید تا به علاوه چیزی شبیه “برای مبتدیان” یا “درس”. برنامه های مانند JoyTunes, Yousician و Uberchord همه ارائه ساختار درس و اهداف بیش از حد. همه آنها دارای یک نسخه رایگان اما شما معمولا می توانید پرداخت برای ویژگی های اضافی است.

اگر شما می خواهم به جای گرفتن درس با یک شخص واقعی وجود دارد مقدار زیادی از گزینه ها برای که بیش از حد. Lessonface, Musika و درس همه را زنده یک در یکی از جلسات از طریق ویدئو چت. درس به طور کلی هزینه حدود $50/hr., هر چند شما همچنین می توانید ثبت نام برای کوتاه تر جلسه است.

گرفتن عکس های بهتر

با دوربین های دیجیتال در جیب ما در همه زمان ها ما همه عکاسان آماتور در حال حاضر. پس چرا قلم مو رنگ کردن در برخی از این عکس مهارت در حالی که شما باید برخی از زمان ؟

نیکون ارائه می دهد تعدادی از آنلاین رایگان کلاس های عکاسی با موضوعاتی مانند ایجاد محتوای ویدئو, عکاسی از کودکان و حیوانات خانگی و اصول عکاسی. اگر شما به دنبال چیزی کمی بیشتر در عمق check out the New York Institute of Photography آنلاین کلاس. دوره های آموزشی تهیه شده توسط کارشناس عکاسان و شما را از طریق موضوع یک درس در یک زمان. شما حتی می توانید یک در یک پشتیبانی از مربی خود را. هر دوره به طور معمول می آید با حدود پنج واحد و در اطراف هزینه $500.

یادگیری از کارشناسان

همیشه تعجب آنچه در آن می خواهم برای یادگیری در مورد فیلمسازی از مارتین اسکورسیزی? چگونه در مورد داشتن Steph کاری شما میآموزد که چگونه به ساقه یک بسکتبال ؟ اگر آنی Leibovitz, شما نشان داد که چگونه برای گرفتن عکس های بهتر?

کلاس آموزش باعث می شود کسانی که رویاهای یک واقعیت است. نرم افزار جمع آوری بیش از 80 نفر از کارشناسان برتر جهان برای عبور از روی آنها درس آموخته در زمینه های خود را. هر دوره حدود 20 درس همه از آن گذشته حدود 10 دقیقه است. موضوعات به عنوان گسترده به عنوان طراحی داخلی, استراتژی کسب و کار و ژیمناستیک اصول. عضویت سالانه هزینه $180 و می شود به شما دسترسی نامحدود به همه چیز را در کلاس.

اگر شما می خواهم به جای یک درس از کارشناسان شناخته شده زندگی می کنند درس کارشناسی ارشد فراهم می کند دوره های آموزشی از طریق ویدئو چت با افراد مثل موسیقی, سلامتی و پخت و پز.

استفاده از کتابخانه محلی خود را

فقط به خاطر اینکه کتابخانه خود است به احتمال زیاد به طور موقت بسته بدان معنا نیست که شما نمی توانید هنوز استفاده از منابع آن است. بسیاری از کتابخانه سیستم های همکاری با سایت های مانند Lynda.com فراهم می کند که در دوره های صدها نفر از افراد از طراحی گرافیک به صحبت های عمومی. بررسی کنید که چه سیستم کتابخانه خود را ارائه می دهد و با رفتن به آن صفحه اصلی و جستجو در اطراف برای دیجیتال مشارکت.

برای منابع بیشتر برای کمک به شما را مشغول نگه دارید در اجتماعی, فاصله, نشانه, ما, مرکز منابع و دنبال کارشناسان ما در Facebook و Twitter.

مقایسه جریان خدمات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>