CenturyLink-سازگار با مودم و روتر

آیا شما یک زمان CenturyLink مشتری و یا در نظر گرفتن CenturyLink اینترنت در خانه شما ؟ داشتن یک کیفیت مودم و روتر کلیدی است برای بهره گیری کامل از هر CenturyLink اینترنتی طرح با Wi-Fi.

اجاره یک مودم و روتر از CenturyLink به طور معمول هزینه بین $10-$15/mo.* اما, شما ممکن است تصمیم می گیرید که خود را خرید مودم یک گزینه بهتر است. آیا شما به دنبال برای top-of-the-line فن آوری و یا فقط می خواهم برای صرفه جویی در هزینه های ماهانه در محدوده زمانی معین, ما می توانیم به شما کمک کند یادگیری همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد مودم های سازگار با CenturyLink خدمات.

بهترین CenturyLink DSL سازگار با مودم و روتر

قبل از اینکه شما خرید خود را CenturyLink تجهیزات وجود دارد یک زن و شوهر از مراحل شما ممکن است می خواهید را به مطمئن شوید که شما درست CenturyLink-سازگار با مودم.

  • صحبت با یک CenturyLink ویژگی های حمایت از اعضای تیم در مورد یادگیری محلی خود را به فن آوری های مورد نیاز به عنوان برخی از مودم ها و روترهای تنها کار ممکن است با اتصال خاص انواع.
  • اتمام بهترین خرید و یا خارج شده در منطقه خود را از آنجا که آنها ممکن است حمل CenturyLink-مارک مودم.

Allconnect® از شرکت کنندگان در خدمات آمازون LLC همکاران برنامه وابسته به تبلیغات برنامه طراحی شده برای ارائه یک معنی برای ما برای به دست آوردن هزینه ها با لینک دادن به Amazon.com و سایت های وابسته. اما Allconnect مسئول تمام مطالب این صفحه.

یک لیست کامل از مودم های سازگار با CenturyLink

سه CenturyLink سازگار با مودم و روتر ترکیب فوق گزینه های محبوب, اما آنها قطعا نه تنها سازگار با مودم های خارج وجود دارد وجود دارد. در اینجا یک لیست کامل از مودم است که کار با CenturyLink اینترنت DSL و تمام ذکر شده اند ساخته شده است در و Wi-Fi.

اتصال به اینترنت از نوع واژه نامه

ADSL/ADSL2+ (خط دیجیتال مشترک نامتقارن)

این خطوط DSL ارائه اینترنت بر روی فرکانس استفاده نمی شود برای تماس های صوتی. ADSL خطوط می تواند به ارائه سرعت دانلود تا 8 مگابیت در ثانیه است اما سرعت آپلود بسیار کندتر به طور معمول کمتر از 1 مگابیت در ثانیه. + ADSL2 است که از یک نسخه جدیدتر از ADSL خطوط در دسترس برای کسانی که زندگی در نزدیکی یک تلفن. ADSL2+ می تواند به ارائه سرعت دانلود حداکثر تا 24 مگابیت در ثانیه.

VDSL/VDSL2 (Very-High-Bit-Rate Digital Subscriber Line)

VDSL و VDSL2 خطوط ارائه سرعت اینترنت را تا 50 و 100 مگابیت در ثانیه بود. این سرعت سریع تر می تواند حمایت بیشتر از فعالیت های جریان در ویدئو HD با کیفیت. VDSL2 با استفاده از یک فرآیند به نام “بردار” به منظور کاهش تداخل و تولید بهتر و با کیفیت اتصال به اینترنت است.

پیوند

یک باند اینترنت خط یک نوع خط DSL است که تمایل به استفاده می شود به, اینترنت ADSL, خطوط, اما می توان به VDSL خطوط به عنوان به خوبی. همچنین نام کانال باند پهنای باند اتصال چرخاندن مس خطوط برای افزایش پهنای باند و تا چه حد از مودم های شبکه می تواند رسیدن به.

GPON (Gigabit منفعل نوری شبکه)

GPON یک فیبر نوری اتصال به اینترنت نوع است که می تواند به حفظ سرعت بیش از فاصله بیشتر از مس DSL اتصال. این حداکثر پهنای باند دانلود از بیش از 2000 مگابیت در ثانیه.

بسته به منطقه CenturyLink با استفاده از تمام DSL پهنای باند شبکه های ذکر شده در بالا. بنابراین قبل از اینکه شما خرید یک جدید مودم بپرسید CenturyLink تکنسین چه نوع DSL شبکه در محله شما.

CenturyLink فیبر سازگار با مودم و روتر

CenturyLink است که به طور مستمر در حال گسترش فیبر خود را پا به بیشتر جوامع در سراسر کشور.
بررسی آدرس خود را به دیدن اگر CenturyLink ارائه شده است گیگابیت سرعت در منطقه خود را به لذت بردن از فروزان سریع سرعت تا 1000 مگابیت در ثانیه. اگر شما انتخاب می کنید یک CenturyLink فیبر, اینترنت, برنامه, شما باید این فرصت را به استفاده از یک CenturyLink-ارائه مودم و روتر gateway و یا ارائه خود را.

CenturyLink فیبر مودم نوری شبکه نابودگر

زمانی که CenturyLink نصب فیبر اینترنت در خانه خود را, آنها برای اولین بار نصب نوری شبکه نابودگر (ONT). این ONT یک دستگاه به اندازه یک جعبه پیتزا که تبدیل سیگنال های نوری فیبر نوری به اترنت. اساسا این دستگاه به عنوان مودم شما.

CenturyLink را نیز به شما ارائه با یک دروازه (مودم و روتر دسته کوچک موسیقی جاز) اما این دروازه تنها عامل به عنوان یک روتر به ارائه خانه خود را از Wi-Fi سیگنال از ONT است وقوع یک مودم استاندارد.

CenturyLink روتر گزینه با یک ONT

اگر شما می خواهید مختلف روتر از CenturyLink ارائه شده یکی از شما باید انواع روتر Wi-Fi گزینه های.

پس از این ONT یک مودم شما به سادگی نیاز به اتصال روتر به آن است. شما می توانید خرید هر روتر خود را انتخاب شما را محدود به یک CenturyLink مارک دستگاه. آگاه باشید که راه اندازی روتر خود را و پیکربندی اتصال می تواند برخی از زمان. به علاوه, شما ممکن است نیاز به تماس با CenturyLink خدمات به مشتریان برای به دست آوردن Point-to-Point Protocol over Ethernet (PPPoE) اعتبار ورود.

اگر شما انتخاب می کنید یک روتر جدید و یا سعی کنید به استفاده از یک روتر شما در حال حاضر در صفحه اصلی دو بررسی حداکثر سرعت این روتر با پشتیبانی از. فیبر اینترنت انجام می دهد در سرعت سریع تر از DSL بنابراین مطمئن شوید که شما نمی محدود کردن خانه خود را سرعت اینترنت با اتصال کمتر کارآمد روتر.

CenturyLink مودم راهنمایی

آیا شما DSL یا فیبر اینترنت با CenturyLink با استفاده از یک CenturyLink سازگار با مودم و روتر از لیست CenturyLink تایید تجهیزات برای تصمیم گیری های هوشمند است. CenturyLink در حال حاضر تست شده است که لیستی از مودم های و پشتیبانی فنی تیم می تواند کمک به شما در رفع هر گونه مسائل که ممکن است بوجود می آیند.

علاقه مند به تعویض به CenturyLink DSL با سرعت بالا و یا فیبر اینترنت ؟ Allconnect می تواند کمک به پیدا کردن برنامه های در دسترس در نزدیکی شما و بهترین تجهیزات خود را به حداکثر رساندن Wi-Fi در خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>