Cavour – چزاره Attolini حلقه قنتد, ژاکت, Rota, سنت Crispin را, Edward Green – Official وابسته

سلام مردم!

من افتخار می کنم که Cavour در حال حاضر سهامداران فروشنده اینجا در سبک فروم.

یک مقدمه کوتاه به ما با نام تجاری و خرده فروشی, فروشگاه, داکوتای جنوبی واقع در اسلو.

سفر ما آغاز شده در سال 2013 هنگامی که فردریک سباستین و ریچارد و سپس مشغول به کار در برجسته ترین مد فروشگاه در نروژ به عنوان خریداران و مدیران در لوکس مردانه, گروه..
این Cavour نام تجاری تصور می شد به جا به جایی در بین تاسیس اسکاندیناوی برندها و بیشتر بالا پایان, ایتالیایی, مارک های که در دسترس هستند در بازار اسکاندیناوی که در آن زمان. ما می خواستم به لباس و کت با لمس نرم و احساس از مارک های ایتالیایی, اما در یک مطلب در دسترس نقطه قیمت می باشد. پس از ساعت های بی شماری از منابع و نمونه سازی ما برای اولین بار مجموعه ارائه شد به نروژی خرده فروشان و با کمک صاحبان فروشگاه و مشتاق طبقه کارکنان Cavour شد در قفسه از بهترین لباس مردانه فروشگاه در سراسر نروژ است.
Fredrik نقل مکان کرد و به انگلستان پیوست و ادوارد تیم سبز به عنوان رئیس فروش و پس از آن بیشتر نقل مکان کرد به دریک است.

در پاییز سال 2017, سباستین و ریچارد تصمیم به باز کردن ما برای اولین بار فضای خرده فروشی در اسلو مالی منطقه. به این ترتیب ما قادر به نمایش گذاشتن ما مجموعه کامل از لباس مردانه و همچنین به معرفی برخی از مارک های جدید به نروژی بازار است. امروز ما مفتخریم با ارائه نام تجاری خود ما در کنار برخی از مهمترین بسیار مورد توجه نامها در menswear مانند چزاره Attolini, Primark, حلقه, ژاکت, ادوارد, سبز, Crockett & Jones, روتا و سنت Crispin به نام چند. در علاوه بر این به ما RTW انتخاب ما همچنین ساخته شده به اندازه هر دو از چزاره Attolini و خود ما Cavour برچسب.

همراه با ما آجر و ملات فضای ما راه اندازی یک فروشگاه آنلاین برای رسیدن به مخاطبان بین المللی است. ما ارائه می دهیم رایگان شبکه جهانی حمل و نقل اکسپرس و برای یک مدت زمان محدود رایگان کفش درختان در تمام کفش سفارشات.

در این موضوع تیم ما و من قادر خواهد بود برای پاسخ به سوالات و کمک در هر راه ما می توانیم.

ما همچنین دوست دارم به شنیدن افکار و نظرات خود را در مورد نام تجاری ما و فروشگاه.
لطفا احساس رایگان برای ارسال در اینجا و یا در تماس گرفتن با ما در [email protected]

Cavour - EA - Store-8763 edit 2-001.jpg

Cavour - EA - Store-8888-001.jpg

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>