کارتون صدای بازیگر نشان می دهد مهارت های خود را با انواع مختلف حیوانات برای تلفن های موبایل

voice-actor-animal-sounds.jpg

این یک داستان بزرگ تصویری در مورد استعداد صدای بازیگر Dee Bradley Baker (پری Platypus در ” فینیاس و Ferb,’ کلاوس ماهی در “پدر آمریکایی” و سفیه اردک در فضا جم’) بحث و نشان دادن مهارت های خود را با بداهه انواع مختلف حیوانات برای تلفن های موبایل در استودیو. برخی از اطلاعات بیشتر در حالی که من در تماس با دی و ببینید که اگر او را ترک صوتی تولدش در خانه من ماشین:

ما در مورد به شما در صوتی و ادیسه بر خلاف هر گونه دیگر است. این نوع مانند ASMR برای افرادی که پیدا کردن صدای فش فش, خوک سنجاب عصبانی و خشمگین دایناسورها تسکین دهنده است. و این همه از دهان Dee Bradley Baker, یکی از هالیوود بالا صدای بازیگران. بیکر متخصص در موجودات و حیوانات و شما می دانید که صدای او.

موثر کار می کنند. اما او می تواند انجام دهید..این ؟ *تلاش برای ایجاد صدای گوز با زیر بغل قبل از تحقق آن بیش از حد موهای زائد برای تولید یک ripper* “بله من شرط می بندم او می تواند انجام این کار است.” شما فقط نیاز به تر و تمیز کردن یک بیت است و تمام. صحبت از — آیا این نگاه مانند راش برای شما ؟ من تلاش جدید دئودورانت و من فکر می کنم بدن من در حال مبارزه با آن است.

رفتن نگه دارید به صورت کامل و تصویری.

با تشکر از Damien که موافق بودن قادر به شبیه سازی های مختلف برای تلفن های موبایل حیوانات کلیدی است برای تشخیص نیست که شما در حال اختفاء خارج از منزل.

ادامه مطلب: حیوانات, کارتون, شخصیت, انجام آنچه شما را دوست دارم رایگان پرنده!, داشتن یک زمان بزرگ او مانند به نظر می رسد نیمی از حیوانات هنگامی که او باعث می شود خود را برای تلفن های موبایل بیش از حد چشمگیر, مصاحبه, برای تلفن های موبایل صوتی و تصویری با بازیگر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>