کارلوس سانتوس کفش – پیشنهادات و انتقادات و قدردانی

من می تواند برخی از اطلاعات اضافی. من در بازدید از این کارخانه و ملاقات با مردم در دولت, کارگران در طبقه کارلوس سانتوس خودش و دخترش آنا که مدیر فروش. من هنوز برای دیدن هر نشانه ای از “هرج و مرج” در اداری بخش. در واقع کارخانه منظمی بود و به دقت سازمان یافته و تمیز و ساختار – بر خلاف برخی دیگر از کارخانه کفش من بازدید در انگلستان است. این تصور اما زمان خواهد شد بگویید حقیقت من یک مرد با صبر و شکیبایی برای عدم سازمان من سوئدی پس از همه. :) من می گویم که دلیل ما شده ایم آهسته را انتخاب کنید تا در این نام تجاری است که ما تا به حال یک زمان سخت گرفتن احساس برای کارلوس سانتوس به عنوان وجود دارد بسیاری از انواع مختلف از خطوط تولید می کنند و همچنین آنها تولید یک طیف عظیمی از برچسب های خصوصی مسائل و مد به جلو چیزهای که نه مورد علاقه من است. اما آنها نه پذیرش جدید برچسب های خصوصی مشتریان دیگر به عنوان آنها را به تمرکز بر روی خود و کارلوس سانتوس خطوط در حال حاضر.

من نمی خواهد در نظر بیشتر در پست قبلی که خروج به نوعی از ضربه از افرادی که کم و یا هیچ ارتباط و یا اتصال به کارلوس سانتوس ، این موضوع به نظر من فروتن. این شرکت دارای دو زمان کامل الگوی طراحان شاغل به طوری که آنها باید ظرفیت کامل برای ایجاد هر چه بیان خلاق مشتریان خود را می خواهد و یا نیاز – اگر یک مشتری می فرستد یک دیوانه طراح مد وجود دارد برای ایجاد یک خط نتیجه این خواهد درآمده است. ارسال یک کرون کفش صاحب فروشگاه با استعداد برای کلاسیک کفش و نتیجه کاملا متفاوت خواهد بود به عنوان شما متوجه خواهد شد در آینده. بسیاری از فرانسوی کفش مارک های تولید محصولات خود را در کارلوس سانتوس – بعضی از آنها شفاف با آن – برخی از آنها نیست. یک جستجوی سریع در گوگل باید به کمک هر کسی که کنجکاو. ما تصمیم به تمرکز بر استاندارد گودیر Welted خط تنها که یک کانال باز تنها کوک ساخت و ساز. آنها همچنین باید یک بسته channel نسخه اما نقطه قیمت است که دقیقا مانند Carmina که مناسب نیست به قیمت ردیف استراتژی است. کارلوس سانتوس همچنین دارای یک “صنایع” سری که به نظر می رسد خونین اما ما چسبیده به یک خط برای جلوگیری از سردرگمی.

در اینجا یک X-پست (ویرایش شده) از ما موضوع:

کارلوس سانتوس
تاسیس در سال 1942 کارلوس سانتوس یک ساز است که حامل آن تاریخ با افتخار. کارلوس سانتوس (تصویر بالا با خودم و کارلوس دختر آنا) شروع به کار در سن 14 سالگی در این کارخانه کفش در روستایی در شهر São João da Madeira نزدیک به پورتو, پرتغال. امروز کارخانه حمل به نام او. کارلوس سانتوس کفش توسط Skoaktiebolaget همه گودیر welted و ساخته شده در پرتغال.

ما شده اند بسیار تحت تاثیر قرار با آنچه که ما را دیده اند از کارلوس سانتوس و محدوده خود را از گودیر welted کفش. ما شروع همکاری ما با ارائه دوازده سبک: شش هسته سبک و شش سبک های موجود در, کارلوس سانتوس زنگار خدمات. این بهار ما اضافه خواهد شد از یک دوجین سبک های جدید از کارلوس سانتوس ، ما همچنین برخی از طراحی بسیار زیبا همکاری در جریان است بنابراین در ارتباط باشید برای چیزهای جالب تر از این بسیار امیدوار کننده ساز. ما احساس می کنیم این نسبت قیمت/کیفیت سخت است به رقابت با.

کارلوس سانتوس زنگار خدمات
Skoaktiebolaget ارائه می دهد و زنگار خدمات از طریق کارلوس سانتوس ، این یک راه منحصر به فرد از قرار دادن خود را در لمس یک جفت کفش. انتخاب از طیف های مختلف patinas در سبک خود را انتخاب (شش سبک در حال حاضر در دسترس) کفش خود را به یاد سبک خود را امضا می کند. زمان تحویل برای کارلوس سانتوس زنگار خدمات است که حدود چهار تا شش هفته. همه کفش در زنگار سرویس شده بدون رنگ پوسته است که پس از آن دست های رنگی.

مواد (شامل خط Skoaktiebolaget حمل)
کارلوس سانتوس منابع بیشتر از پوست خود را از Tannerie d’Annonay و دیگر فرانسوی و ایتالیایی دباغ خانه درست مثل بسیاری از دیگر سازندگان در حق بیمه گودیر welted بخش. آنها با استفاده از چرم کفی کامل چوب پنبه پر کردن چرم مدیره پاشنه كنندهها, celastic پا كنندهها. این باعث می شود آنها را بالا پر در مقایسه با بسیاری از دیگر سازندگان در همان بخش قیمت.

پایان
من بسیار تحت تاثیر قرار با کارلوس سانتوس پایان هر دو در زنگار خدمات کفش و خود را به طور منظم گوساله کفش. این قطعا راه وجود دارد و بالاتر همتراز در مقایسه با بسیاری از سازندگان در یک قیمت مشابه بخش. تصویر جفت (یک نمونه از آینده ما مجموعه بهار) آمد مانند این ما اضافه نمی کند هر گونه پرداخت یا چکش. در واقع هیچ یک از کفش های شما را دیده اند ما پست به تازگی شده اند فوق العاده جلا توسط ما, استاندارد پایان چشمگیر است. دور کمر است که به سادگی و با کمی پخ.

برخی از تصاویر از کارخانه

کارلوس سانتوس نمونه – GMTOs نیاز به 8

برای کسانی از شما که می خواهد به عنوان خوانده شده بی طرفانه بررسی کارلوس سانتوس گودیر welted خط شما می توانید به خواندن Shoegazing پست های زیر این لینک. http://shoegazing.se/english/2015/09/06/review-carlos-santos-7201-braga-cognac/

برخی از تصاویر بیشتری از کارلوس سانتوس گودیر Welted خط:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>