می توانید دیگر شبکههای Wi-Fi تداخل با من ؟

نا امید شده توسط یک اتصال کند و آهسته? مگر اینکه خانه خود را واقع در یک منطقه روستایی با چند همسایه این است که به احتمال زیاد چیزی که شما تاثیر می گذارد. اما قبل از ما به آنچه که ممکن است تداخل با Wi-Fi خود را, اجازه دهید بحث در مورد آنچه در آن است.

آنچه در واقع توسط Wi-Fi?

در به طور منظم-مردم از نظر Wi-Fi را اجازه می دهد تا دستگاه های الکترونیکی – گوشی های هوشمند, قرص, و یا لپ تاپ – برای تبادل اطلاعات یا برقراری ارتباط با استفاده از امواج رادیویی.

و فقط مانند نور مرئی می تواند مانع برخی مواد, بنابراین بیش از حد می تواند خود را از Wi-Fi سیگنال. هوا و یا پاک کردن شیشه به عنوان مثال اجازه عبور نور با کمی مشکل در حالی که مواد دیگر مانند آب یا شیشه رنگی فقط اجازه دهید برخی از نور را از طریق. چوب و فلز هر چند به طور کامل جلوگیری از نور است.

چه قدرت سیگنال تاثیر می گذارد?

Wi-Fi ارتباط می گیرد در 2.4, 3.6 و 5 گیگاهرتز باند فرکانس. دو تا از رایج ترین منابع شبکه های بی سیم تداخل در حال 2.4 GHz تلفن های بی سیم و اجاق های مایکروویو.

مردم آنقدر متکی بر قابل اعتماد و سریع Wi-Fi این روزها جای تعجب نیست که بنیامین Finio مدرس در Sibley دانشکده مکانیک و مهندسی هوا فضا در دانشگاه کرنل ایجاد یک علم و تجربه برای دانش آموزان جوان برای نگاه به آنچه که باعث تداخل در سیگنال.

همسایگان خود را از Wi-Fi ممکن است شما را تحت تاثیر سرعت

Wi-Fi در محدوده خاص هستند مانند واقعا متراکم بزرگراه. اگر شما با استفاده از فرکانس 2.4 GHz روتر و زندگی در یک پرجمعیت منطقه مانند یک آپارتمان پیچیده و یا یک ردیف طولانی از townhomes همسایگان خود را از Wi-Fi می تواند تداخل با شماست. این bogs پایین شبکه و ممکن است تاثیر منفی عملکرد دستگاه.

اگر چندین شبکه های بی سیم در حال رقابت برای همین, کانال, این می تواند باعث مشکلات. برای حل این مشکل شما ممکن است بخواهید به تغییر خود روتر بی سیم کانال.

WifiInfoView یک ابزار رایگان برای رایانه های شخصی است که به شما نشان می دهد اطلاعات در مورد شبکه های Wi-Fi خود را در محله خود از جمله فرکانس و سیگنال کانال. پس از دانلود, دسترسی به کانال هدر و مرتب سازی بر اساس Wi-Fi channel. شما باید قادر به دیدن اگر کانال 6 برای مثال به نظر می رسد به هم ریخته و شما باید در نظر تعویض به کانال 1.

برای مک, پایین نگه داشتن گزینه را فشار دهید و با کلیک بر روی Wi-Fi, icon. سپس را انتخاب کنید باز تشخیص بی سیم. را انتخاب کنید پنجرهو سپس اسکنو سپس اسکن در حال حاضر و کامپیوتر شما را نشان می دهد بهترین 2.4 و 5 گیگاهرتز کانال برای روتر خود را. برای جزئیات بیشتر در مورد آن اینجا را کلیک کنید.

دیوار ممکن است تاثیر خود را سیگنال

سیگنال های Wi-Fi قادر به عبور از دیوار و موانع دیگر نسبتا به راحتی در تئوری. اما در واقع برخی از دیوارهای مانند بتن (فکر می کنم: خوابگاه) در حال ضخیم تر است و ممکن است باعث کاهش و یا مسدود کردن سیگنال. مواد ساختمانی اساسی مانند تیغه تخته سه لا و شیشه ای هستند و به راحتی punchy, اما سخت تر و متراکم تر مواد مانند آجر و فلز و شیشه رنگی و یا سنگ ممکن است باعث مشکلات. اگر ساختمان شما را در دیوار ساخته شده از این مواد است که می تواند مشترک در ساختمان های بی سیم خود را با سرعت و محدوده ممکن است به خطر بیافتد. فلزات جذب سیگنال های Wi-Fi.

در نزدیکی یک آسانسور ؟ آسانسور و همچنین جلوگیری از Wi-Fi تا حد زیادی.

لوازم خانگی می تواند مقصر بیش از حد

برخی کوچکتر لوازم خانگی می تواند کمک به بی سیم تداخل از جمله بی سیم مانیتور و حتی مایکروویو خود را. بسته به شدت انسداد و شما حتی ممکن است شبکه های بی سیم برش هنگام مایکروفر یا تلفن بی سیم در حال استفاده است.

مشکلات با تلفن های بی سیم می تواند حل شود با جایگزین کردن گوشی های خود را با گوشی هایی که کار در فرکانس های مختلف مانند 900 مگاهرتز یا 1.9 GHz. تلفن های بی سیم با استفاده از فرکانس 2.4 گیگاهرتز خواهد از تداخل با شبکه های بی سیم.

دیگر منابع بالقوه تداخل شامل لامپ های فلورسنت, 2.4 GHz دوربین و بلوتوث و رادیو.

به دنبال مانند طوفانی آب و هوا ؟

شاید جای تعجب نیست که حوادث آب و هوایی مانند باران و برف و حتی بادهای سنگین می تواند مانع سیگنال های بی سیم. درختان بدنام برای جذب انرژی سیگنال.

آنچه شما باید انجام دهید برای جلوگیری از تداخل?

با توجه به کارشناس فنی کریس هافمن, کجا و چگونه شما موقعیت روتر بی سیم خود را می تواند افزایش قدرت سیگنال.

نرم افزار راهنمایی

برای رسیدن به بهترین سیگنال ممکن است در خانه هافمن نشان می دهد راهنمایی های زیر:

  • محل روتر در وسط خانه خود را نه در یک طرف اتاق. این باعث می شود سیگنال های بیشتر به طور گسترده در دسترس تمام مناطق از خانه خود را.
  • ایستاده روتر خود را مستقیم به بالا و مطمئن شوید که اگر شما یک آنتن است که آن را در حالت نشسته, هم, حتی اگر آن را می تواند به حرکت به صورت افقی در بسیاری از موارد. رو به بالا است به طور کلی بهترین موقعیت او می گوید.
  • دریافت روتر خود را خاموش کف و ذخیره آن در یک موقعیت بالا در یک میز یا قفسه کتاب ،

هافمن همچنین نشان می دهد شما با توجه به مواد در نزدیکی روتر. روتر بعدی به فلز پر کردن کابینت یا میز و یا دیوار برای مثال می تواند باعث برخی از مشکلات. (توجه داشته باشید: سیگنال می تواند سفر خود را از طریق چوب اما فلز به احتمال زیاد مانع آنها است.)

می خواهید به یادگیری بیشتر در مورد شما از Wi-Fi گزینه ؟ بازدید Allconnect منابع مرکز بیشتر ،

فروشگاه اینترنتی طرح

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>