می توانید پایین مدار زمین ماهواره ها را سریع به اینترنت به شما ؟ در اینجا آخرین!

برای سال های ماهواره ای و اینترنتی موفق به کسب شهرت گران, کند, آخرین راه حل برای اینترنت. به عنوان اینترنت ماهواره ای تکنولوژی همچنان به بهبود بخشد که دیگر مورد.

با راه اندازی پیشرفته تر در مدار زمین کم (LEO) ماهواره های قبلی کاستی از اینترنت ماهواره ای — آهسته سرعت بالا و زمان تاخیر بالا و قیمت گذاری — به احتمال زیاد به زودی به ناکامی گذشته است.

اینترنت ماهواره ای در حال حاضر بهتر از dial-up و برخی از خدمات DSL اما در حال ظهور فن آوری می تواند به اینترنت ماهواره ای تا پر با کابل یا فیبر قابلیت های اینترنت.

بهبود خدمات ماهواره ای اینترنت خواهد شد که تاثیر بیشتری بر کسانی که زندگی در مناطق روستایی که در آن کابل یا فیبر نوری در دسترس نیست. کابل اینترنت را پوشش می دهد حدود 89 درصد از ایالات متحده در حالی که فیبر موجود است تنها حدود 41 درصد به کمیسیون ارتباطات فدرال (FCC) نشان می دهد که میلیون ها نفر از آمریکایی ها به احتمال زیاد محروم وقتی که می آید به پهنای باند. به جای اینکه “آخرین چاره” برای اتصال به اینترنت, اینترنت ماهواره ای است که به سرعت تبدیل شدن به یک گزینه اینترنت به عنوان مناسب به عنوان DSL یا کابل فیبر است.

است اینترنت ماهواره ای یک گزینه خوب?

در حال حاضر اینترنت ماهواره ای یک گزینه عالی برای ساکنان روستایی یا مناطق حومه. همراه با اساسا نامحدود در دسترس بودن اینترنت ماهواره ای نیز ارائه می دهد اتصال به Wi-Fi و با سرعت به اندازه کافی سریع برای جریان خدمات مانند Netflix بکشد.

مزایای اینترنت ماهواره ای

  • بی نظیر در دسترس بودن – اینترنت ماهواره ای در دسترس است برای تقریبا هر کسی با یک دید واضح و روشنی از آسمان جنوب
  • بدون خط تلفن مورد نیاز – شما لازم نیست به صفحه اصلی خدمات تلفن اینترنتی
  • (نسبتا) سرعت سریع – با سرعت 25 مگابیت در ثانیه و در برخی مناطق تا 100 Mbps اینترنت ماهواره ای قابل مقایسه است و سریع تر از بسیاری از خدمات DSL و به طور قابل توجهی سریع تر از dial-up
  • صفحه اصلی Wi-Fi امکان پذیر است – روتر در دسترس برای اجاره از HughesNet و Viasat, بنابراین شما می توانید لذت بردن از خانه های Wi-Fi

محدودیتهای اینترنت ماهواره ای

  • کم سرعت – اینترنت ماهواره ای در حال حاضر نمی تواند تحویل حداکثر سرعت یا سرعت قوام می آید که با کابل یا فیبر نوری اینترنت
  • پایین داده های ماهانه کمک هزینه – کمتر وجود دارد پهنای باند را به دور با اینترنت ماهواره ای پس از ارائه دهندگان محل نسبتا سخت محدودیت در استفاده از داده های ماهانه
  • بالا پینگ زمان آن طول می کشد برای اینترنت سیگنال برای رفتن به عقب و جلو از ماهواره به خانه ظرف باعث می شود برای بالا پینگ ساخت بازی های آنلاین همه اما غیر ممکن است
  • قیمت بالا – ماهواره و تجهیزات و هزینه های عملیاتی گران هستند و هزینه های آن متاسفانه گذشت را به مصرف کنندگان و در نتیجه بالاتر خدمات و قیمت ها نسبت به انواع دیگر اینترنت

لئو ماهواره ها ممکن است راه حل برای اینترنت ماهواره ای کاستی

با تکنولوژی بالا پایین-پرواز ماهواره ها و تعداد زیادی از آنها می تواند پاسخ به مشکلات فعلی با خدمات ماهواره ای اینترنت. با این تکنولوژی ماهواره ای, اینترنت, ارائه دهندگان می تواند حفظ مزایای اینترنت ماهواره ای در حالی که از بین بردن و یا حداقل کاهش این مشکلات است که در طول تاریخ با آن آمده است.

شرکت SpaceX OneWeb بوئینگ و Telesat در حال سرمایه گذاری به شدت به لئو ماهواره با هدف راه اندازی هزاران پایین در مدار ماهواره ها در سال آینده است. SpaceX آغاز شد, راه اندازی دسته از ماهواره ها در سال گذشته اما هیچ اطلاعات خدمات و یا اینترنت برنامه گزینه های منتشر شده تا به امروز است.

به منظور راه اندازی بسیاری از ماهواره های SpaceX را به استفاده از آن موشک قابل استفاده مجدد است که می تواند به سه ماهواره در هر پرتاب. بعلاوه OneWeb ادعا اتوماسیون آنها را قادر خواهد ساخت تا به سه ماهواره در هر روز هزینه تنها در حدود 1 میلیون دلار برای هر ماهواره ای در حالی که یک نرمال واحد ارتباطات ماهواره ای می تواند هزینه تا آنجا که $150 میلیون. کاهش اولیه و مداوم هزینه های عملیاتی می تواند کمک به کاهش قیمت اینترنت ماهواره ای برای مصرف کنندگان است.

این ماهواره جدید خواهد بود قادر به ارائه سرعت رقابت دیگر انواع اتصال و پایین خود را در نزدیکی به زمین به حداقل رساندن تاخیر مسائل.

چه چیز دیگری می تواند انتظار مشتریان از فن آوری های جدید ؟ احتمالا کوچکتر گیرنده دستگاه های (ماهواره) است که نیازی به نصب خاص یا کالیبراسیون. در حالت ایده آل کاربران قادر خواهد بود تا خود به خود نصب گیرنده اضافه شده به راحتی در حال حاضر بهبود خدمات.

خواهد شد و ماهواره را از اینترنت با سرعت بالا در دسترس در سراسر جهان?

کاملا احتمالا. اینترنت ماهواره ای به مراتب بیشتر قادر به از کابل یا فیبر از رسیدن به مکان های از راه دور. با هزاران نفر از ماهواره ها در مدار جهان, مناطق روستایی و کشورهای در حال توسعه در سراسر جهان می تواند دسترسی به اینترنت پهن باند.

اینترنت ماهواره ای پیشرفت هستند خبر خوبی نه تنها برای مناطق روستایی و یا مناطق دور افتاده با دسترسی به اینترنت گزینه های, اما برای مشترکین اینترنت در همه جا از جمله مناطق بزرگ شهری.

اگر اینترنت ماهواره ای می تواند در ارائه سرعت سریع تر و با تاخیر کمتر از آن می تواند تبدیل به عنوان جذاب به عنوان کابل یا فیبر بدون توجه به بازار است. حداقل اضافه شده رقابت می تواند در قیمت گذاری بهتر و یا خدمات با کیفیت از کابل و فیبر نوری ارائه دهندگان اینترنت.

فکر کردن در مورد اینترنت ماهواره ای برای خانه شما ؟

اینترنت ماهواره ای است و مسلما پیشرفت سریع تر از سایر خدمات اینترنت ، اگر شما علاقه مند در اینترنت ماهواره ای برای خانه خود را و یا به سادگی می خواهید به یادگیری بیشتر در مورد گزینه های خود را و چه سرعت و قیمت گذاری شما می توانید با اینترنت ماهواره ای تکیه Allconnect خود کارشناسان برای همه چیز در اینترنت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de