Cad و شیک پوش – یک ارزیابی صادقانه

لطفا من را ببخشید طولانی بررسی من در تلاش به عنوان جامع در مورد تجربه من به عنوان امکان پذیر است. من سعی می موشکاف – فقط دادن اطلاعات به عنوان من آن را دیدم. من تصمیم Cad و شیک پوش برای عروسی کت و شلوار بر اساس یک توصیه از یک دوست. آن قیمت مناسب (برای Savile Row) و شهرت خوب از آن ساخته شده یک انتخاب آسان.

روشن به پایان رسید کت و شلوار با کیفیت خوب و من از آن راضی است. اما تجربه مشتری برای هر کسی که به هر صورت ظاهر از دانش چگونه یک کت و شلوار مناسب باید بدتر شد. کارکنان ساخته شده من احساس به عنوان اگر آنها می خواستند برای شستن دست های خود را به طور کامل از من بعد از 2 اتصالات – حتی اگر آنها موفق به حل و فصل مسائل رو بالا بردن. در خیاطی کار کردم به تدریج sloppier به عنوان ما را از طریق فرایند تا زمانی که من به معنای واقعی کلمه دست لباس با کج و ناتمام لبه puckering از معیوب دوخت و شکسته شده.

همچنین این تجربیات من و معدن به تنهایی. دوست من که توصیه می شود آن را به من نمی باید در هر نقطه در نزدیکی این نوع از تعامل با CATD. من هم از نوشتن این دلیل من تشخیص من بود به احتمال زیاد 1 از 100 مشتریان که از طریق ترک سقوط کرد. اما, آن را به 1 از 100 مشتری تجربه مانند این است که باید به هر کسی مکث در هنگام انتخاب به صرف بیش از 2K در یک دست کت و شلوار به خصوص یکی برای روز عروسی خود را.

این طوفان کامل از خدمات به مشتریان بد و معیوب خیاطی و فقیر مشاوره را ترک کرده اند من کاملا ناراضی و تخلیه. یک کت و شلوار خوب باید کسی ایستاده بلندتر است. حتی اگر من منطقی مبارک با کت و شلوار, تجربه باعث می شود من می خواهم به حلقه در از یک توپ در حالی که با پوشیدن آن است.

من را انتخاب کنید نه به نام و شرم هر یک از کارکنان به عنوان های متعدد اعضای هیات مرا کمک و بنابراین من موضع که این مشکل این بود که نهادی به جای یک عضو هیات شخصا. من تنها نام یکی از صاحبان آن خواهد بود آشکار زیر. من آگاه هستم که CATD به احتمال زیاد این پست را خوانده و بنابراین من امیدوارم که این ارزیابی هر کسی که با تعامل من و لباس من در این فرایند است.

من تجربه اولیه:

تجربه اول عالی بود. من رزرو وقت ملاقات در ماه مارس به مطمئن شوید که من همه چیز را آماده برای روز عروسی من در ماه اوت است. من به طور کلی نمی خواهید به عجله شود. من اندازه گیری در آمد و در دو پارچه و اتصالات که من خوشحال شد. آنها شاد من راه می رفت از طریق فرایند و نه بازور با توصیه های خود را.

3 هفته پس از نهایی پارچه اتصالات (مدتی در اوایل ماه ژوئن) من بالاخره کت و شلوار. آن نیاز به برخی از تنظیم اما همه چیز بیشتر بود یا کمتر به میل من. در این مرحله من هنوز خوشحال است. که همه چیز را اشتباه رفت. به من گفته شد که کت و شلوار خواهد بود تغییر در حدود یک هفته است. 3 هفته گذشت و هیچ چیز. من زنگ زد و آنها را به پرس و جو و من حتی نمی توانستم یک پاسخ مستقیم. دانستن است که زمان تیک تاک است (در حال حاضر در اواخر ژوئن) من اصرار بر انتصاب است. وقتی رسیدم متوجه شدم این بود آماده نیست – من تماس گرفته شد فقط به عنوان من در راه رفتن به فروشگاه به اجازه دهید من می دانم این… قابل درک است – این را به خوبی جواب.

یک هفته بعد یا پس از ژاکت و جلیقه تنظیم شد تنها برای پیدا کردن که یک بیت از bunching یقه که بود وجود ندارد. شلوار هنوز حل نشده (فقط مجبور به بازگشت 4 برابر بیشتر به رفع) – در پی کاهش بیش از حد شدید و وزش هنوز هم نمی شان به راه راست. هنگامی که اشاره گر آن را به کارکنان آنها bellicose و به من احساس به عنوان اگر من بیش از حد ضربه زننده گفت: “هر کس ترجیح سجاف یک راه خاص”. وقتی که صریح و روشن با چگونه من می خواستم آن را به سقوط آنها اصرار داشت که “این پارچه نمی خواهد انجام دهد”. کارکنان به نظر می رسید یا نه باید خیاطی دانش به درک مشکل و پیشنهاد یک راه حل و یا عمدا گریزان با آن است. در هر صورت این غیر قابل قبول است.

با بهت و حیرت آنها در نهایت گسترده تر از پاها شلوار و آن را به جایی که مورد نیاز باشد. اما bunching های کت و جلیقه هنوز حل نشده است. هنگامی که اشاره گر آن را به آنها را دوباره کارکنان – و حتی یکی از صاحبان جیمز – اصرار داشت لباس می “مطبوعات” و “به محل سقوط” پس از پوشیدن آن ، داشتن هرگز خریداری سفارشی ساخته شده, کت و شلوار من کلمه خود را برای آن و در نتیجه در زمان کت و شلوار خانه. پس از پوشیدن آن را برای 2 ساعت یا بیشتر مشکل این بود که فقط بیشتر آشکار است. من نشان داد و آن را به آینده من مادر در قانون آموزش خیاطی از 40 سال – او بلافاصله می دانست که این تغییر و خطا.

دوباره کاری:

من بلافاصله به آنها تماس گرفته و به اعتبار خود خواسته من در آمده برای حل و فصل مسائل. این بود که من در حال حاضر 8 مراجعه به فروشگاه. من وارد تنها برای پیدا کردن آنها را دوباره bellicose در تن خود را در مورد آنچه که مورد نیاز است تغییر. آنها در تلاش برای دفاع از جلیقه حتی اگر آن را بد اتصالات از عقب bunching قابل توجهی در یقه هر زمان من در اطراف نقل مکان کرد. اما زمانی که من در باد و به bunching مشکل آنقدر عمیق است که مدیر شروع سنجاق بدون مبارزه. او در آنجا ماند آرام بقیه اتصالات دانستن چقدر ضعیف این نگاه برای CATD.

من بازگشت و بعد از آن هفته مسائل طبقه بندی شده اند – تنها برای پیدا کردن یک موضوع جدید سانسور در شانه ها از نیم تنه یا ژیلت. این آشکار بود لحظه ای پوشاک بود در من. این یک وحشت برای من برای دیدن. در ابتدا او سعی به عمل به عنوان اگر چیزی اشتباه بود اما چشم او و زبان بدن نیست پنهان کردن این واقعیت است که او می دانست این بود که یک گسل. دوباره من آن بود که به آن اشاره کرد به او و گفت: “این امر “را فشار دهید-از” او آن را در زمان به عقب چند بار دیگر این بود که در عین حال یکی دیگر از تغییر خطا. من او را پرسید که آیا او می خواهد این را قبول. او جواب نداد و او نمی توانست نگاه من در چشم برای بقیه اتصالات…

او به من گفت که آن را آماده خواهد بود روز بعد و آن بود. همه چیز در نهایت ثابت شده و من در حال حاضر با توجه به در دست به معنای واقعی کلمه حق در مهلت – 1 هفته قبل از عروسی من (در مجموع 5 ماه و ~11 بازدیدکننده داشته است به فروشگاه!!!!).

نتیجه گیری من:

من می توانم بپذیریم که من ممکن است بیشتر خاص بیشتر در مورد مناسب من مناسب – هر چند که من حق و به همین دلیل من تصمیم به رفتن برای یک سفارشی ساخته شده, کت و شلوار برای عروسی من. اما درخواست من بودند و نه آنهایی که از سبک اما از مناسب بودند و نه از مردم عادی تغییرات که هر خیاط ارزش نمک خود را باید برداشت تا بدون نیاز به اشاره با مشتری است.

به صداقت, من نا امید نشده است که با توجه به نیاز های متعدد تغییرات. آن اتفاق می افتد, این یک بیت از یک آزمون و خطا – من درک می کنم که. اما آنچه که نمی توانم ببخشم زمانی است که کارکنان و یکی از صاحبان دادند و من درب مغازه با کت و شلوار در دست اصرار دارد که یک مشکل خیاطی خواهد “را فشار دهید-out” و پس از آن سعی کرد آن را دوباره برای بار دوم. من باید شده اند اجازه خروج از فروشگاه با یک دست کت و شلوار آنها می دانستند به خوبی تا به حال یک تغییر اشتباه است. این کاملا غیر حرفه ای و استاندارد من هرگز انتظار می رود از هر خیاط, اجازه دهید به تنهایی یک در Savile Row. همچنین CATD می دانستم که خیلی خوب است که کت و شلوار می تواند در روز عروسی – بنابراین این ضروری است که آن را به ایده آل ترین استاندارد است. بازگشت پس از یک ماه با توجه به استراحت در یک گزینه نیست – و یا به جای آن دیگر یک گزینه به خاطر کت و شلوار آماده بود و نه در زمان به انجام این کار.

نه تنها این, اما, خیاطی, خدمات تنها به عنوان خوب به عنوان چگونه شاد مشتری در حال راه رفتن از درب. من نبوده است ثابت قدم در پیگیری مشکلات با کت و شلوار من تا به حال گران ترین کردن میخ کت و شلوار من تا کنون خریداری شده است. و هنوز هم حتی با کت و شلوار در دست من تجربه به من چپ تخلیه همانطور که در بالا اشاره کردم.

بعلاوه من مردد به توصیه CATD به هر کسی که یک) ندارد تسلط چگونه یک کت و شلوار مناسب باید یا b) ندارد خیاط در خانواده که به اندازه کافی می تواند نقطه ای از نقص در اتصالات – به دلیل آن واضح است که کارکنان و حتی صاحبان نمی تواند و یا نمی خواهد انجام دهد. اگر CATD نمی توانید کت و شلوار خود را در سمت راست اول (به عنوان آن را برای دوست من) از آن خواهد شد یک مبارزه دشوار در تلاش برای تنظیم آن را به سمت راست.

من می خواهم به CATD 2 از 5 ستاره به جای هیچ کدام از آنجا که من در واقع با محصول نهایی اما این روند را ترک کرده است بسیار بد طعم و مزه در دهان من بود و من را به فکر می کنم دو بار در مورد آنها تکرار کسب و کار. مانند یک آرایشگر و یا پزشک شما باید بیشترین اعتماد در خدمات خود را سفارشی ارائه می شود. آیا با جهل و کینه توزی از طریق برخورد با این اشتباهات تکراری و تلاش برای عبور از گسل به عنوان تنها چین است که اعتماد شکسته شد چندین بار توسط CATD. در پایان, من نمی تواند به کسی اعتماد در فروشگاه, نه ستاد و نه خیاط حتی صاحبان.

اگر شما آنها را انتخاب کنید شما خواهد شد در نهایت خوب کت و شلوار – اما شما باید بر روی انگشتان پا و مبارزه با آنها اگر چیزی به نظر نمی آید راست آنها مطمئنا نمی خواهد آن را انجام دهد خود را. این مایه تاسف است که CATD طول می کشد چنین نگرش خصمانه نسبت به خدمات به مشتریان. اگر آن قصد ندارد آن را به صورت خصمانه آن را باید داد که چگونه آن را در تعامل با مشتریان نا امید شدن در بازگشت دوباره و دوباره برای پیدا کردن بسیار مشکلات اساسی حل نشده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>