کابل? فیبر ؟ DSL? چگونه به کشف کردن چه نوع از اتصال به اینترنت شما در خانه


در Allconnect ما کار به ارائه اطلاعات با کیفیت با سرمقاله صداقت. در حالی که این پست ممکن است ارائه می دهد و از ما نظرات خود ما هستند. در اینجا چگونه ما پول است.

شما در حال حاضر ممکن است بدانید که انواع مختلفی از خدمات اینترنت. DSL, cable, اینترنت فیبر نوری ، ماهواره ای و بی سیم ثابت, اینترنت, برخی از محبوب ترین انواع. اما چگونه شما می دانید چه نوع از ارتباط شما در خانه خود را ؟ و چرا مهم است ؟

اجازه ندهید این نوع اینترنت شما را به یک رمز و راز به شما دیگر هیچ. پیدا کردن همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد اتصال پهنای باند شما در خانه خود را. در اینجا چگونه به بگویید که چه نوع از اینترنت شما.

چرا شما نیاز به دانستن چه نوع از اتصال به اینترنت شما

شما ممکن است فرد به فروشگاه و ثبت نام برای سرویس دهنده اینترنت (ISP) شما در حال حاضر استفاده از. شاید شما نقل مکان به یک خانه یا آپارتمان است که در حال حاضر خدمات اینترنت شامل و یا شاید شما فقط نیست درگیر در تصمیم گیری اولیه. به هر صورت این نوع از اتصال به اینترنت شما ممکن است ناشناخته است.

اما اگر شما نیاز به کار از خانه آموزش یا یادگیری از راه دور و یا فعالیت های دیگر که نیاز به یک سریع و پایدار به اینترنت, شما نیاز به دانستن نوع اینترنت شما. چرا ؟ به مطمئن شوید که شما در حال گرفتن بهترین اتصال برای آنچه که شما و خانواده تان در حال استفاده از اینترنت برای به انجام رساندن.

می توانید به من بگویید که چه نوع از اتصال به اینترنت من توسط ارائه دهنده خدمات?

نه لزوما. حتی اگر شما می دانید این شرکت فراهم می کند که خود اینترنت آن را همیشه آشکار نیست که چه نوع از ارتباط شما. چند Isp ها — مانند AT&T CenturyLink و مرزی — ارائه بیش از یک نوع از اتصال به اینترنت خود را تحت نام تجاری است. آن را غیر معمول نیست برای یک ارائه دهنده اینترنت به ارائه DSL فیبر ثابت و بی سیم انواع اتصالات.

پهنای باند اینترنت: چه معنی است ؟

مشخصات فنی هر اینترنت است که “همیشه و سریع تر از سنتی dial-up دسترسی” می تواند به عنوان پهنای باند اینترنت با سرعت بالا با توجه به FCC. که خیلی تعریف گسترده یکی که برگ درب باز برای بسیاری از هر نوع خدمات اینترنتی به ادعای آنها ارائه پهنای باند و/یا اینترنت با سرعت بالا.

برای مثال صحبت کردن با هر کسی که تا کنون با استفاده از اینترنت ماهواره ای روستایی در مقابل اتصال یک کابل اتصال در یک منطقه مترو و واضح است که این اصطلاح می تواند پوشش طیف گسترده ای از کیفیت. حتی دو به طور معمول سریع ترین, انواع, اینترنت, کابل در مقابل فیبر اینترنت می تواند متفاوت در ویژگی های از قبیل ثبات حساسيت به آب و آپلود و سرعت بیشتر. نه به ذکر است که این آگهی با سرعت در مقابل واقعی سرعت اینترنت شما دریافت خواهید کرد در خانه خود را همیشه نمی چین.

پیدا کردن چه نوع از اتصال به اینترنت شما

وجود دارد بیش از یک روش برای تعیین چه نوع از اتصال به اینترنت خود را به خانه است. اتمام این راه سریع و آسان برای پیدا کردن چه نوع از ارتباط شما در حال کار با.

پیدا کردن اتصال به اینترنت خود را نوع تجهیزات

نگاهی به چند دقیقه برای پیدا کردن و بررسی تجهیزات اینترنت در اطراف خانه خود را. تعیین محل خود را به مودم و روتر و ببینید که چه سیم متصل به آن است. بیشتر در حال حاضر مودم و روتر combos, همچنین شناخته شده به عنوان دروازه خواهد شد که این نوع از اتصال به اینترنت به وضوح مشخص شده بر روی دستگاه. اما اگر مودم یا روتر برچسب نیست به سادگی پیدا کردن شرح زیر است که مسابقات خود را در خانه راه اندازی برای تعیین اتصال به اینترنت خود را تایپ کنید.

دروازه با پورت های برچسب دار
  • آیا شما یک ماهواره در پشت بام خود را که کنترل خود را از اینترنت ؟ سپس شما با استفاده از اینترنت ماهواره ای.
  • نگاهی به نوع پلاگین مودم شما متصل است به روی دیوار است. اگر به آن متصل است با یک کابل کواکسیال, سپس شما به احتمال زیاد برخورد با یک کابل اتصال به اینترنت. اگر پایان این کابل کواکسیال متصل به ماهواره ای خارج از خانه خود را و سپس شما باید یک اتصال های ماهواره ای.
کابل کواکسیال
  • اگر شما پیدا کنید که به مودم متصل است با آنچه به نظر می رسد مانند یک خط تلفن شما یا ADSL یا dial-up به اینترنت. اگر با استفاده از اینترنت در خانه خود نیز روابط تا خط تلفن (به عنوان مثال شما نمی توانید محل و یا دریافت تماس در تلفن منزل خود را) و سپس شما باید dial-up. اگر اتصال به اینترنت تداخل با تلفن خانه خود را و یا شما لازم نیست که یک خانه اتصال گوشی و سپس شما یک DSL مشتری.
  • است وجود دارد یک پورت در مودم شما دارای برچسب “ONT” است که یک خط متصل است ؟ و سپس شما در حال برخورد با یک فیبر نوری اتصال.
  • باید یک مودم و روتر که فقط شمع به طور مستقیم به پریز برق? این نشانه ای از یک ثابت اتصال به اینترنت بی سیم.

شما می توانید خود را تعیین اتصال به اینترنت و نوع استفاده از کامپیوتر شما. بنابراین ،

می گویند شما نمی خواهید برای رفتن rummaging از طریق مودم و روتر راه اندازی و یا آن منطقه است که خارج از محدوده را به شما. می تواند به شما هنوز هم کشف کردن چه نوع از اتصال به اینترنت شما را بدون نیاز به بازی برق? متاسفانه هیچ. بدون دیدن تجهیزات آن دشوار خواهد بود به 100 ٪ دقیق در اتصال به اینترنت خود را تایپ کنید.

شما می توانید این را حدس تحصیل بر اساس سرعت. اجرای سریع تست سرعت در کامپیوتر شما و اندازه گیری نتایج در اینجا:

  • با سرعت 56 kbit/s و یا کمتر بدان معنی است که شما باید اینترنت dial-up.
  • با سرعت 100 مگابیت در ثانیه به طور معمول از مودم های کابلی و یا بی سیم ثابت.
  • یک سرعت نتیجه 200-1,000 مگابیت در ثانیه یعنی شما باید یا کابل یا فیبر نوری سرویس اینترنت.
بررسی سرعت اینترنت خود را برای تعیین نوع اتصال

حالا که شما می دانید چه نوع اینترنت شما سهام از آنچه شما با استفاده از اینترنت برای چه که بازی جریان و یا پایه وب در حال دیدن سایت. از آنجا شما می توانید تصمیم بگیرید که آیا شما باید اتصال و سرعت شما نیاز دارید و یا اگر از آن زمان به تغییر ارائه دهندگان.

اطلاعات بیشتر در مورد چگونه برای پیدا کردن حق اتصال به اینترنت می توانید خانه خود را از Wi-Fi. بررسی بازگشت در مرکز منابع و یا به دنبال کارشناسان ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de