Buttero قدردانی موضوع (رابطه اندازه مناسب و غیره)

@هر دسته سه تایی کسانی که نگاه فوق العاده است. من کاملا فراموش کرده که در مورد شبح…من آن را دوست دارم خیلی بهتر از یک جریان است. من تقریبا می خواهم به خرید یک جفت از آنها را چند بار قبل از زمانی که آنها را آویزان در اطراف Barneys انبار Yoox و مانند آن. اما با آنچه شما گفته اید من قطعا می خواهم که اشتباه و غلط اندازه.

من شروع به نگاه در هر دو Buttero طراحی و Margiela کیفیت زیادی متفاوت هنگامی که من آموخته سابق انجام ساخت و ساز برای دومی. مطرح شده به نظر من در هر دو مورد. به طور خاص, من شروع به دیدن بسیاری از آنچه من می خواهم (immaturely) به عنوان ارزان/شل و ول و ساخت و ساز در Margiela مسائل معمولا بهترین مورد روش ساخت و ساز که زیبایی شناسی نمی تواند به خطر بیافتد.

وجود دارد برخی از سبک های قدیمی در کاملا معقول و منطقی قیمت ها در Farfetch. و همچنین به عنوان یک دسته از Tonfas که برای ماده.

ویرایش: همچنین من حدس می زنم این است که همان چرم Feit شارژ 650 دلار برای خود کفش. وجود دارد بیشتر به آن از آن, البته, اما آن را نمی خواهد اولین بار من می خواهم دیده می شود Buttero ارائه کفش چرم در برخی از برند های دیگر بازار به عنوان یک سبک امضا در نیمی از قیمت دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>