برگر کینگ آلمان و اجتماعی فاصله تاج

burger-king-social-distancing-crowns.jpg

این اجتماعی فاصله تاج ایجاد شده توسط برگر کینگ آلمان است. هر کارتن تاج گسترش در سه پا شعاع اطراف پوشنده لباس را به طوری که کاربران یادآوری می شود برای حفظ فاصله خود از یکدیگر به عنوان رستوران شروع به سر ناهار خوردن در خدمات. ظاهرا برگر پادشاهان در ایتالیا در حال گرفتن یک رویکرد متفاوت با فروش های اجتماعی فاصله Whoppers که باید سه بار به طور منظم مقدار پیاز بر روی آنها. LOL که شما قطعا نگه داشتن مردم دور! و خون آشام ها. “که سیر.” من از آنها بدم میاید که بسیار احمقانه است. من به یاد داشته باشید زمانی که من بچه بودم من همیشه التماس پدر و مادر من به من را به برگر کینگ بنابراین من می تواند یک مقوا تاج اما آنها مرا متقاعد آنها تنها به شما یک در روز تولد خود را احتمالا به له روح من و/یا آماده شدن من برای این واقعیت تلخ از بزرگسالی است. سپس در روز تولد من نه یک احساس مانند رانندگی است.

با تشکر بی مو که من اطلاع آن را آسان به نگه داشتن شش پا را از افراد دیگر چون او فقط تصور کنید دو آلت تناسلی-طول. هاها فقط 1.5 برای من.

ادامه مطلب: bk, burger king, مقوا, تاج, تاج آیا شما عطسه در اندازه بزرگتر, فست فود, مواد غذایی, آلمان, بوسه حلقه, بازاریابی, رستوران, دور ماندن!, پوشیدن تاج پوشیدن چیزهایی که هر آنچه با این نسخهها کار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im