شکستن ایکس باکس خود را: که توصیه gaming در طول اجتماعی فاصله

به عنوان یک نتیجه از COVID-19 شیوع اکثر آمریکایی ها گیر کرده در خانه به دنبال راه هایی برای اشغال وقت خود را. در حال حاضر سازمان بهداشت جهانی (WHO) و شرکت های بازی های ویدئویی teaming تا برای #PlayApartTogether کمپین تلاش برای ترویج ویدئو گیم پلی در طول فیزیکی فاصله.

در مجموع 59 (یک افزایش بزرگ از اولیه 18) جهانی صنعت بازی رهبران ترویج خواهد شد که دستورالعمل های بهداشتی مانند تنفسی آداب شستن دست و اجتماعی فاصله و همچنین به عنوان کنترل از راه دور بازی برای کمک به کاربران برای اتصال و تعامل با یکدیگر است.

این جنبش شامل نام های بزرگ مانند اکتیویژن بلیزارد باشگاه بازی ها, ماهی بازی ها و Zynga خواهد کرد که پیوستن به تلاش برای رسیدن به میلیون ها نفر از کاربران در سراسر جهان.

“این هرگز مهم تر برای اطمینان از ماندن مردم با خیال راحت به یک دیگر متصل. بازی های پلت فرم کامل به دلیل اتصال آنها به مردم از طریق لنز از شادی معنی و هدف. ما مفتخریم به شرکت در چنین ارزشمند و لازم ابتکار” گفت: Bobby Kotick مدیر عامل شرکت Activision Blizzard در آزادی مطبوعات.

چه سرعت نیاز دارم برای بازی?

توصیه می شود سرعت شما نیاز به بازی بستگی به نوع بازی شما به طور معمول لذت بردن از. اکثر بازی ها شامل حداقل سرعت مورد نیاز برای عملکرد مطلوب. چک کردن سرعت شما نیاز به لذت بردن از محبوب ترین نوع از بازی های ویدئویی است.

  • اول شخص (FPS) مانند عذاب ابدی در گوگل Stadia: با سرعت 30 مگابیت در ثانیه
  • استراتژی زمان واقعی بازی مانند Anno 1800 در ایکس باکس 360: سرعت تا 3 مگابیت در ثانیه
  • بازی های نقش آفرینی (RPG) مانند Xenoblade Chronicles در نینتندو Wii U: سرعت تا 1.5 مگابیت در ثانیه
  • انبوه بازی چند نفره آنلاین (MMO) مانند FortNite نبرد رویال بر روی Xbox One: سرعت تا 3 مگابیت در ثانیه

عوامل دیگر مانند پینگ نرخ روتر قابلیت ها و تعداد کاربران بازی در یک خانوار نیز تحت تاثیر قرار دهد تجربه بازی خود را. اطلاعات بیشتر در مورد چرا سرعت اینترنت مهم در بازی و چند راه شما می توانید خود را بهبود اتصال و عملکرد بازی.

آیا باید سرعت اینترنت من نیاز به بازی?

سعی کنید ما تست سرعت اینترنت برای دیدن اگر شما با سرعت شما نیاز به تسلط بر مبارزات انتخاباتی بعدی خود را. مطمئن شوید که به توقف تمام فعالیت های آنلاین خود را در خانواده به منظور به دست آوردن نتایج دقیق ترین.

Unimpressed خود را با نتایج ؟ تماس با کارشناسان ما امروز به فروشگاه عمده ارائه دهندگان خدمات در منطقه خود و ارتقاء خدمات اینترنت خود را امروز.

فروشگاه اینترنتی طرح

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>