Berwick 1707 کفش

عذر خواهی برای تداوم یک کمی موضوع قدیمی اما برداشت من از یک جفت از چکمه های کفش روز دیگر در فروشگاه تخفیف برای £104.

در ابتدا من فکر کردم که ممکن است Loakes – سبک و با کیفیت احساس می کند که در اطراف سطح (و نگاه بسیار شبیه به یک Loake Burford یا گرگ) اما (در این نمایش) در یک قیمت کمی پایین تر. هیچ چیز ویژه ای اما یک جامد مورد ارزش و انعطاف پذیر به جای cardboardy رویه و کاملا قابل ارائه به خصوص در یک بازی گاه به گاه بوت که در آن ظرافت آخرین جزئیات و در پایان ممکن است ماده کمتر از یک لباس کفش. من نمی توانم قضاوت خود را longeviety البته نه چگونه به خوبی چرم, را, سن, نگاهی به درخشش یا patinate.

یک توجه داشته باشید از احتیاط در اندازه. من (و نه محدود) پا طول می کشد 9.5 در EGs, C&J کلیسا و گاهی اوقات 9 در طولانی ترین به عنوان مثال در گذشته است (888). این Berwicks در 9.5 بزرگ شد به من و من به پایان رسید تا با 8.5, s, که, در حالی که راحت (فرسوده در تمام طول روز امروز) به دور از بیش از حد گرم و نرم و به راحتی به اندازه کافی فضا برای زمستان جوراب ضخیم.

آنها ممکن است دوباره به این سایت و به نظر می رسد از اسپانیا:

http://berwickshoes.com/en/

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>