Awww: کاهلی می رود در تور آکواریوم در حالی که آن را بسته آویزان با دلفین ها


sloth-and-dolphins-1.jpg

این چند عکس و یک ویدیو از چیکو Linneaus دو پنجه کاهلی حلق آویز کردن با دلفین ها Liko و گاری روپوش دار و در نظر گرفتن VIP تور تگزاس آکواریوم در حالی که این تسهیلات بسته به بازدید کنندگان انسان. از نگاه کسانی که دلفین ها من حدس می زنم Liko و گاری روپوش دار تا به حال هرگز دیده می شود یک کاهلی و مورد آن هیجان زده شد. و از نگاه چیکو به خواب رفتن من حدس می زنم احساس نبود متقابل است. شما می دانید تنبل هستند شبیه من از دنیای حیوانات. “جز آنها تنها مدفوع یک بار در هفته.” درست است که مانند من در همه. “و به اندازه از دست دادن یک سوم از وزن بدن خود را هنگامی که آنها انجام می دهند.” همان, دفعه بعد من امروز من در واقع وزن منفی است.

رفتن نگه دارید برای چند عکس از دلفین برخورد و VIP تور تصویری در حالی که من آرزو می کنم من یک کاهلی و نه تنها گناه نابخشودنی انواع.

sloth-and-dolphins-2.jpg

sloth-and-dolphins-3.jpg

sloth-and-dolphins-4.jpg

sloth-and-dolphins-5.jpg

sloth-and-dolphins-6.jpg

با تشکر

ادامه مطلب: حیوانات, آکواریوم, همیشگی, coronavirus, دلفین, حلق آویز کردن, داشتن یک زمان بزرگ, زندگی, رویای, ساخت, دوستان, در حال خواب در تمام طول روز تنبل به طوری که آنچه که به نظر می رسد مانند ویدئو اوه چه خبر؟!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>