Autopiloting تسلا مدل 3 درایو مستقیم به سقف لغو جعبه کامیون در بزرگراه

tesla-autopilot-crash.jpg

یک تسلا مدل 3 در حالت خلبان اتوماتیک در حالی که سفر در امتداد تایوان ملی بزرگراه 1 ظاهرا موفق به شناسایی یک لغو کامیون تا آن را خیلی دیر شده بود شکستن در آخرین لحظه قبل از توفنده به سمت راست بالای آن مانند Kool-Aid مرد. برخی از جزئیات بیشتر در حالی که من تعجب می کنم که چقدر طولانی تر کردم تا کسی اجرا می شود به من بیش از در اتوماتیک:

“چهارمین بزرگراه پلیس تیپ گفت که رانندگی با تسلا بود 53 ساله به نام هوانگ که ادعا کرد به روشن کردن خودرو کمک سیستم در زمان. تصور می شد که این وسیله نقلیه را تشخیص مانع و آهسته و یا متوقف کردن اما هنوز در نقل مکان کرد و در یک سرعت ثابت تا زمانی که ترمز بودند اعمال می شود در آخرین لحظه از آن خواهد شد خیلی دیر به علت یک فاجعه است.”

دیوانه آن چقدر اعتماد مردم ویژگی های شبیه به این. مثل این است که زندگی خود و زندگی از رانندگان در اطراف شما در خطر است و شما در حال چرت زدن و یا بازی در گوشی خود را به دلیل شما رو حس کاذب امنیت و ایمنی. و فقط نگاه کنید که در آن آن را به این مرد. “نمای جانبی آینه به یک کامیون جعبه.” دقیقا.

رفتن نگه دارید برای دو زوایای مختلف این حادثه و همچنین به عنوان یک شات از تسلا پس از آن که به نظر می رسد نشان می دهد کامیون حمل بار از سس راز.

tesla-sauce.jpg

با تشکر از جاش J و DT که به یاد داشته باشید زمانی که نگه داشتن چشم خود را در جاده ها در واقع به معنای چیزی است.

ادامه مطلب: حوادث, خلبان اتوماتیک توفنده به همه چیز نگاه کنید که در آن شما در حال رفتن!, هرگز اعتماد و تکنولوژی و عدم توجه واقعی صاف دوستان وجود دارد تکنولوژی تسلا که قرار نبود اتفاق می افتد, uh-oh, تصویری, خوب, است که باید هیجان انگیز نگاه کنید و ببینید که چه چیزی اشتباه است با شما؟, woopsie

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im