AT&T تلویزیون در حال حاضر کاهش قیمت 10 دلار و قطره HBO

Live TV streaming service AT&T تلویزیون در حال حاضر رسما کاهش قیمت ماهانه از آن به همراه بسته 10 دلار است. قبلا به $65/mo. جدید 55 دلار به علاوه طرح دیگر شامل HBO در کانال صف.

اگر مشترکان هنوز هم علاقه مند به اضافه کردن HBO حق بیمه کانال در دسترس است به عنوان یک add-on برای اضافی $10/mo. به ارمغان می آورد که هزینه این طرح به قیمت اصلی $65.

به همین دلیل است که AT&T تلویزیون در حال حاضر حذف HBO?

صف تغییر ممکن است ناشی از نسخه آتی از HBO Max, جدید, جریان, خدمات است که اولین بار در ماه مه سال 2020 است. اما AT&T تلویزیون در حال حاضر حداکثر هنوز طرح شامل HBO اضافی و کانال های حق بیمه برای یک رفیع $80/mo.

در آخر هفته از آوریل 17, AT&T تلویزیون در حال حاضر مشترکان اطلاع داده شد از طریق ایمیل است که مخاطبان شبکه نیز ناپدید خود را از کانال صف با هیچ قیمت کاهش می دهد. این طرح برای حذف این شبکه اعلام شد رئیس محتوای افسر دانیل York.

“ما آغاز خواهد شد برای انتقال مخاطبان شبکه از آن زمان رویکرد به پشتیبانی از AT&T را گسترده تر محتوای اصلی و بازاریابی تمرکز بر روی آینده HBO حداکثر خدمات” نیویورک گفت: در بیانیه ژانویه.

مخاطبان شبکه است که با تمرکز بر موسیقی و کنسرت را انتقال به یک HBO حداکثر پیش نمایش کانال, اذیت کردن خدمات آینده محتوا.

پس از AT&T تلویزیون در حال حاضر را برای اولین بار (در آن آن را به عنوان شناخته شده بود DIRECTV در حال حاضر) خدمات رفته است از طریق بسیاری از کانال صف تغییرات قیمت افزایش و کاهش می یابد. بسیاری از مشترکان باید ابراز نگرانی به اینکه آیا یا نه این تغییرات برای بهتر و یا اگر آنها می شود بهتر است تعویض به AT&T تلویزیون و یا شاید حتی یکی از at&T در بسیاری از رقبا.

برخی از مشترکین دیگر مطمئن شوید که آنچه را که آنها در حال پرداخت و آنچه به نفع آنها در حال دریافت از نوسان جریان خدمات.

Follow us on Facebook یا Twitter برای چک کردن به روز رسانی بیشتر در مورد علاقه خود را در جریان خدمات ارائه دهنده معاملات و اخبار شما نمی خواهید به دست.

مقایسه جریان خدمات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>