AT&T اشاره کرد که آن را ممکن است توقف فروش DIRECTV به خارج از مناطق روستایی

ماه گذشته AT&T رسما راه اندازی جدیدترین سرویس تلویزیون: AT&T تلویزیون. این شروع می شود در $50/mo. همراه با 4K پخش آنلاين دستگاه و به نظر می رسد مانند آن می تواند طلسم مشکل برای ادامه ارتباط DIRECTV.

این سرویس های ماهواره ای رفته از 20 میلیون مشترک به 16 میلیون از AT&T خریداری شده آن را در سال 2015. به عنوان مشتریان بیشتر قطع بند ناف در سراسر کشور است که کاهش را نشان نمی دهد هیچ نشانه ای از کند.

“ما همچنان به ارائه ماهواره DIRECTV که در آن آن را به یک جایگاه شایسته در بازار” گفت: AT&T رئیس جمهور جان Stankey در یک سرمایه گذار در کنفرانس. “مکان های که در آن کابل های پهنای باند است نه شایع اغلب روستایی بیشتر یا کمتر متراکم مناطق حومه.”

“اما از نظر بازاریابی ما و حرکت ما در بازار, از آن خواهد شد در مورد نرم افزار-رانده پرداخت تلویزیون بسته است.”

AT&T مجموعه مناظر خود را در جریان

که Stankey یعنی AT&T را کشت live TV streaming خدمات. این شرکت در حال حاضر دارای سه موجود: اصل AT&T تلویزیون در حال حاضر (در اصل به نام DIRECTV در حال حاضر) و “لاغر بسته نرم افزاری” به نام AT&T WatchTV و به تازگی راه اندازی AT&T تلویزیون.

به نظر می رسد مانند AT&T تدریجی است دو خدمات به منظور قرار داده و تمام تلاش خود را به AT&T تلویزیون.

در بررسی ما از سرویس جدید ما گفت: “در حالی که AT&T تلویزیون خیلی گران تر از دیگر خدمات شما بهترین کانال صف در جریان و ساده برای استفاده است, همه در یک دستگاه.” برای چند دهه است که دقیق شکاف که DIRECTV پر شده است.

زمانی که این سرویس راه اندازی شد در سال 1994 آن را در درجه اول یک راه برای مردم در مناطق روستایی که نبودند تحت پوشش توسط کابل به گسترده تر تلویزیون بسته است. اما با گذشت زمان حتی بسیاری از ساکنان شهری بودند نصب آنتن های ماهواره ای به وفور از کانال های آن ارائه شده است.

DIRECTV همواره یک کارت مغلوب ساختن پیشی جستن در پشت آن بیش از حد. پس از آغاز به کار خود آن را همکاری با NFL برای یکشنبه بلیط خدمات — تنها راه برای طرفداران فوتبال به تماشای بازار بازی. وقتی که 1.5 میلیارد دلار قرارداد منقضی می شود در پایان سال 2022 در فصل, آن را سخت به تصور کنید که تغییرات رادیکال در آینده برای DIRECTV.

یک شرکت است که ممکن است علاقه مند می شود ؟ DIRECTV اصلی رقیب ظرف شبکه. در یک درآمد تماس در ماه فوریه ظرف رئیس چارلی Ergen گفت: ادغام بین دو ماهواره شرکت است “احتمالا اجتناب ناپذیر است.”

برای Stankey انداخت برخی از آب سرد در چشم انداز ادغام با ظرف. “ما اعتقاد داریم وجود دارد برخی از محدودیت ها همیشه وجود دارد این است که در آنچه که ما می توانید انجام دهید از یک نظارتی دیدگاه,” او گفت:. “من می خواهم به شما بگویم که ما آن را نمی بینیم واقعا در حال اجرا در مقررات محیط زیست است.”

هر کس موافق است. “تلویزیون های ماهواره ای بود و در حال رشد با فراز و نشیب در زمان. در حال حاضر آن را در سقوط آزاد. که ممکن است به تنهایی به اندازه کافی برای حل و فصل بحث; مطمئن شوید که دو خواهد بود بهتر از یکی است اما هر دو معتبر هستند ورشکستگی خطرات خود را. آنها می تواند معتبر با خطر ورشکستگی و حتی با هم. به سادگی حفظ یک گزینه برای روستایی امریکا در همه خواهد بود استدلال. و این امر می تواند منطقی و قانع کننده یک” نوشت: صنعت تحلیلگر کریگ Moffett در یک تحقیق داشته باشید.

آیا عمده shakeup اتفاق می افتد قبل از سال 2022 و یا در همه — هنوز ناشناخته است. و با فسخ زودهنگام هزینه 20 دلار برای هر ماه باقی مانده در قرارداد خود را, بسیاری از مشتریان DIRECTV ممکن است مقدار زیادی از انعطاف پذیری.

جایگزین را در نظر بگیرید برای DIRECTV مشترکین

آن را بسیار بعید است که DIRECTV را جلوگیری از ارائه خدمات به مشتریان در هر زمان به زودی. اما اگر شما نگران این آخرین و جدیدترین اخبار وجود دارد خوشبختانه تعدادی از شایسته جایگزین های خارج وجود دارد برای پر کردن که ماهواره به شکل سوراخ.

Live TV streaming خدمات

وجود دارد تعدادی از خدمات جریان از سمت راست در حال حاضر که پخش زنده کانال های تلویزیون. به غیر از AT&T تلویزیون همه آنها در عمل در ماه به ماه قراردادهای این معنی که شما می توانید در هر زمان لغو. شما نمی توانید به عنوان بسیاری از کانال های با این خدمات به عنوان شما را از طریق DIRECTV — AT&T تلویزیون دوباره تنها استثنا — اما شما به طور معمول پرداخت مقدار زیادی کمتر است. بیشترین هزینه در حدود $50/mo.

مانند Netflix و Hulu آنها با جریان ویدئو از طریق اتصال به اینترنت خود را به تلویزیون خود را. برای انجام این کار شما نیاز به یک تلویزیون هوشمند است که می تواند اتصال به اینترنت یک جریان دستگاه مانند Roku یا یک کنسول بازی.

بیشترین خدمات را نیز توصیه می کنیم حدود 5 مگابیت در ثانیه سرعت دانلود برای بافر-streaming. نگه داشتن در ذهن هر چند که تعداد شما نیاز به رفتن را برای هر دستگاه است که با استفاده از این اتصال در یک بار. هنوز مطمئن شوید که چه شما در حال گرفتن ؟ ما تست سرعت زیر برای پیدا کردن.

کابل

اگر شما با استفاده از یک تلویزیون ماهواره ای, سرویس, شما ممکن است کابل TV در دسترس در منطقه شما. اما اگر شما ممکن است آن را به ارزش به دنبال ساخت سوئیچ — شما معمولا می توانید اصلاح بسیار کمی کردن صورتحساب ماهانه خود را با بسته بندی تلویزیون و اینترنت خدمات.

برای اطلاعات بیشتر در آخرین ارائه دهنده تلویزیون, اخبار, نگه داشتن چشم در منابع ما مرکز و follow us on Facebook و توییتر برای به روز رسانی روزانه.

مقایسه جریان خدمات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>