AT&T اعلام کرد 28 بازارهای جدید در میان آن رشد 5G شبکه


در Allconnect ما کار به ارائه اطلاعات با کیفیت با سرمقاله صداقت. در حالی که این پست ممکن است ارائه می دهد و از ما نظرات خود ما هستند. در اینجا چگونه ما پول است.

AT&T شبکه 5G به طور رسمی در دسترس به 355 بازارهای ایالات متحده پس از علاوه بر این اخیر از 28 سراسر کشور پوشش 179 میلیون مصرف کنندگان است.

“در حالی که بسیاری از ما کار کرده اند از خانه برای سه ماه گذشته AT&T شبکه تیم ادامه داد: برای ساخت و تست شبکه ما به طوری که ما می تواند از ظهور این فصل با قوی تر و گسترده تر 5G پوشش برای مشتریان خود در سراسر کشور گفت:” کریس Sambar EVP از تکنولوژی عملیات.

جدیدترین ها برای AT&T را 5G بازار عبارتند از:

آرکانزاس – Ouachita شهرستان

فلوریدا – ملبورن میامی اورلاندو و غرب پالم بیچ

هاوایی – Maui County

آیداهو شهرستان

ایلینوی – آلتون-گرانیت شهرستان

میشیگان – Jackson

Missouri – Columbia

مینه سوتا – Chippewa County

داکوتای شمالی – فارگو-مورهد

اورگان – یوجین-اسپرینگفیلد

پورتوریکو — Aguadilla, ایبانیتو شهرداری Arecibo Mayaguez, Ponce, Rincon Muncipality San Juan

تنسی – شهرستان دریاچه

Texas – Austin, Dallas, شهرستان Navarro, Victoria, Wilson County

یوتا – Salt Lake City

AT&T نیز ارائه طیف دینامیک تکنولوژی (DSS) به طوری که حامل می توانید به اشتراک گذاری همان کانال بین 4G و 5G مشتریان در همان زمان و توسط تقاضا برای کارآمد تر تجربه.

DSS مهم پله سنگ در راه ما در سراسر کشور 5G. ما برای اولین بار در ایالات متحده حامل برای استقرار این تکنولوژی در شبکه ما, و آن را در حال حاضر نقش مهمی را به عنوان ما به سمت یک کشور 5G رد پای این تابستان.

Igal Elbaz

به عنوان وعده داده شده در طرح های خود را برای سال AT&T به طور پیوسته رو به افزایش داشته خود را 5G پوشش در سال 2020 است. ارائه دهنده بیش از دو برابر شده خود را پایین باند 5G شبکه در طول ماه پس از COVID-19 شیوع.

“این که آیا آن را به شما بازگشت به کار بازگشت به مدرسه و یا بازگشت به بازی ما رو شما پوشش داده شده با سریع ترین سرعت بی سیم در کشور” Sambar گفت.

دریافت اخبار بیشتر در آخرین 5G بسط زمانی که شما ما را دنبال کنید در Facebook و Twitter و مطمئن شوید که به نشانه های ما مرکز منابع برای به روز رسانی آسان.

Taylor Gadsden Taylor Gadsden

@allconnect

تیلور جانباز عضو Allconnect مطالب تیم و رهبری تعدادی از پروژه های, مهمترین تعطیلات ما tech راهنمای هدیه. در میان دیگر بالای قاچاق قطعات است بهترین… ادامه مطلب

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>