فضانوردان ممکن است از خود ادرار به ترکیب فضای بتن ساخت ماه پایه

urea-space-concrete-moon-base.jpg

در اخبار است که نباید تعجب کسی که می داند توالت طلایی است به دلیل برخی از محققان بر این باورند که آینده مون مهاجران ممکن است از خود ادرار به کمک بتن و ساخت سازه های طبیعی ما ماهواره. برخی از اطلاعات بیشتر در حالی که من چیزی را با ادرار. “حدس من این است که یک ظرف غذا روی زمین در کنار توالت.” آن را مانند شما در حال شستن دست های خود را و تماشای من در آینه:

این هزینه های بالای حمل و نقل [~10 ، 000 دلار/پوند از زمین به مدار] بدان معنی است که محققان به دنبال جایگزین مواد و مصالح ساختمانی برای ساخت یک قمری حل و فصل از جمله مواد خام یافت می شود در ماه و یا آنهایی که تولید شده توسط فضانوردان خود را آبیاری مثلا.

محققان به ابداع راهی برای استفاده از اوره یک ترکیب آلی موجود در ادرار انسان برای ایجاد بهتر “قمری بتن” آژانس فضایی اروپا اعلام کرد.

اوره فراوان ترین جزء در ادرار انسان پس از آب می پاشد هیدروژن اوراق قرضه و کاهش ویسکوزیته مایع مخلوط در هر آسوشیتد پرس. محققان مخلوط آب اوره و قمری سنگپوش–پودری خاک بر روی سطح ماه–با هم و 3-D چاپ geopolymer سیلندر مخلوط جیک پارک گزارش برای نجوم است. زمانی که اوره استفاده شد در مخلوط نتایج قابل انعطاف و آسان برای شکل دادن به.

و در اینجا من فقط شده splattering آن را بیش از همه من تلنگر-شکست مواجه پا و سیفون آن را در توالت. من قصد دارم برای شروع به فروش من ردهها به ناسا! “من فکر می کنم که هدف شکست.” به علاوه برای هر کسی که نیاز به تصویب یک تست مواد مخدر. “چقدر؟” $80, اما من هنوز هم بگویید پدر و مادر خود را.

با تشکر از Thaylor ثانیه که موافقت می کند که خنده در حال حاضر برای صرفه جویی در تمام این ادرار پر از کوزه?

ادامه مطلب: حمام, ساختمان, چیز, شیمی, استعمار, بتن, ماه پایه دو برابر آلفا این است که فضایی رنجر براوو آیا شما کپی?, اوه من عاشق بازی فضایی, کاهش استفاده مجدد و بازیافت فضای حتما چرا که نه به بی نهایت و فراتر از آن!, زباله زباله نمی خواهید نه آنچه با این نسخهها کار

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>