از من بپرسید در مورد عینک!

وجود دارد تن از موضوعات مورد عینک آفتابی و لنزهای تماسی. آن سخت است برای مرتب سازی از طریق آنها برای پیدا کردن پاسخ و آنها معمولا سوالاتی که نیاز به یک 1 sentance پاسخ. من شکل عینک است آنچه که من می دانم بنابراین اگر شما یک سوال سریع پست آن را در اینجا و من پاسخ می دهد. اگر شما می خواهید نظر SF را یکی دیگر از موضوع است. اجازه دهید این سوال آغاز خواهد شد… اگر کسی می داند جواب احساس رایگان برای ارسال بیش از حد! *لطفا درک کنید که من یک سوپر گورو و گاهی اوقات ممکن است من نمی دانم جواب*

————————————————————————————————————
پرسش و پاسخ
من حاوی یک بخش پرسش و پاسخ برای تمام سوالات است که بارها و بارها.

1. چه تفاوتی بین Photochromatic و Tansitions?
-Photochromatic نوع لنز انتقال یک نام تجاری از لنز. یک مقایسه ساده خواهد بود دستمال کاغذی. دستمال کاغذی با نام تجاری, صورت, بافت است آنچه در آن است.

2. چرا شما مانند پلی کربنات?
اپتیک وحشتناک با یک آبه ارزش 30 (CR39 داشتن بهترین اپتیک با آبه ارزش 59). مواد خراش به راحتی در مقایسه با مواد دیگر. لنز انعطاف پذیری بسیار کمی ساخت آن را پیچ و تاب به راحتی. تنها چیزی که خوب است که آن را با دوام و نمی خواهد به راحتی شکستن اما Trivex فقط به عنوان شکستن مقاوم است.

3. چه Trivex?
-Trivex مواد است که نسبت به پلی کربنات. این شاخص 1.53 پس از آن کاملا ضخیم اما اپتیک کردن لنز نسبت به پلی. و همچنین آن را بسیار مقاوم در برابر خراش از پلی. پلی دارای یک آبه ارزش 44

4. چه رنگ کریستال ؟
-روشن است. ما آن کریستال به عنوان روشن است.

5. چه هستند برخی از فریم که باید خوب بنگ برای جفتک انداختن?
-در ژانویه 2012, من احساس می کنم که Kio Yamato, O&X Urband ارزان دوشنبه, MODO, عینک Eyeworks, Prodesign و Lightec همه علامت های تجاری که ارائه خوب بنگ برای جفتک انداختن.

6. چه چیزی یک نام تجاری خوب فریم برای زیر $200 خرده فروشی ؟

7. شما در حال وحشتناک یک نویسنده است.
-من نوشتن نیست برای سرگرم کردن من نوشتن اطلاع رسانی.

8. که Luxottica و Safilo. چه کیفیت است ؟
لوکس و SAF احتمالا 2 بزرگترین قاب تولید/توزیع/خرده فروشان در صنعت نوری. با هم آنها مجوز به گوچی آرمانی و ورساچه, Persol, Rayban, رئیس, Chanel, Prada Bvlgary, تامی هیلفیگر برادران بروکس و لیست در می رود. از نظر کیفیت آنها به طور متوسط قاب. کیفیت نمایشگاه و برخی از خطوط خود را بزرگ سبک اما شما در واقع پرداخت برای نام. من را دریافت نمی اشتباه من نفرت در آنها فقط با دادن یک نظر صادقانه.

9. چگونه فریم از پرادا, رئیس, Gucci…?
-بزرگ ترین نام مارک های تولید شده توسط 3 شرکت های بزرگ (Luxottica, Safilo, Marchon). کیفیت کاملا استاندارد است. فریم ساخته شده در ایتالیا و چین است. کیفیت منصفانه است و آنچه من در آن است که بسیاری از آنها نه محکم اما آنها را به شما یک مدت طولانی با مراقبت خوب است.

10. آنچه که B&M? چگونه می توانم انتخاب خوب B&M فروشگاه ؟

11. چه وب سایت حلال است برای خرید عینک چیست ؟

12. چه شرکت خوبی آسیایی, مناسب, قاب های پلاستیکی با بینی پد ؟
-آدیداس و نایک (اما آنها نگاه زشت), Prodesign, دانمارکی, طرح, O&X و MODO و Kio Yamato (بدون بینی پد, اما آنها به خوبی مناسب) گوچی برای زنان و بولگاری برای زنان است. من مطمئن هستم که بسیاری دیگر وجود دارد اما کسانی که فقط آنهایی که بالای سر من.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>