شال گردن و کفش و Vass – کنترل کیفیت و غیره.

من احساس می کنم مجبور به شروع این موضوع نه به عنوان انگور ترش اما بیشتر برای دیدن آنچه که دیگر بازخورد وجود دارد و به هر دو کمک به دیگران برای جلوگیری از آنچه که من را از طریق رفت و شاید برای Vass به شنیدن برخی از مشروع بازخورد است که ممکن است به آنها کمک کند.

در ابتدا معرفی کردم به Vass از طریق Ascot کفش گروه که پست تا حد زیادی Vass اما همچنین برخی از بارکر سیاه و عجیب و غریب جفت از جان Lobbs یا Crocketts در eBay.

من به نوبه خود می تواند این کار را به یک داستان بسیار طولانی که به احتمال زیاد با مته سوراخ heck از بسیاری از افراد و احتمالا نمی خواهد انجام آنچه که من باید مجموعه ای از. کافی است بگویم که من خریداری یک جفت از Vass در فرد از صاحب Ascot کفش در حالی که من در لندن بود. این جفت ارز در حال بزرگ من هیچ مسائل و من همچنان به آنها را می پوشند امروز. اما در عین حال من یک جفت از MTOs که زمانی که آنها وارد کرده بود تعدادی از مسائل. زبان هر دو نمی خواهد ماندن از راه دور محور و در واقع تضعیف بلافاصله تمام راه را به پایین به سمت چپ پا در کفش. سرعت “چشمان” بودند یا نه به اندازه کافی خوب کیفیت و یا تا به حال نشده است هموار به اندازه کافی است که آنها به معنای واقعی کلمه برش از طریق یک جفت از laces هر وقت من آنها را میپوشید. و پشت همان کسانی که speedlace واشرها نمی شد نشسته خیط و پیت کردن با چرم به طوری که آنها خراشیده هر دو زبان (که scotchgrain) بد (من ارسال خواهد شد تصاویر). من تماس Ascot شد و گفت: من نباید پوشیده اند آنها را و من couldve بدست هزینه کامل اما البته من تا به حال تنها آنها را پوشیده نیم یک دوجین بار اما خواهد و نه می تواند کشف کرده اند این مسائل بدون پوشیدن آنها. در نهایت بعد از عقب و جلو اسکت و Vass توافق به بازسازی چکمه در زمان برای اواسط سپتامبر. من تا به حال رفته بیش از همه مسائل با Reszo مدیر Vass و کارل صاحب اسکت. من امیدوارم که من بسیار بسیار شبیه به طرح ها و کارل فوق العاده چشم سبک.

متاسفانه زمانی که من دریافت چکمه آنها بدتر از اولین جفت. سوراخ هستند که پانچ در امتداد نوار آکسفورد یا brogue, بسیاری از آنها نمی پانچ پاک از طریق و هنوز هم چرم شمع در آنها تراز این حفره ها و توجه به ثبات فراتر از فقیر (قابل مشاهده در این عکس من را از پست زیر) و سرعت واشرها که ما تا به حال تصمیم به چشم پوشی برای ساده laceholes بودند انجام می شود بدون فلز در چشمان همه (و نه آنچه توافق شد یا دستور). من با شال گردن و کارل و بازگشت چکمه بلافاصله.

طول دوره انتظار برای چکمه, من تا به حال خرید یک جفت کفش از اسکت که اندازه من و آماده ساخته شده است. در عرض چند هفته از پوشیدن آنها شاید 4-5 بار پایین دو کوک خطوط در اطراف بالای پاشنه پا از هم جدا کرده بود درست در وسط در هر دو جفت. کارل به من گفت برای ارسال این بازگشت با اولین چکمه که من و آنها خواهد بود تعمیر. آنها در بازگشت به من با مطلقا هیچ چیز انجام می شود به جز پایان می رسد از موضوعات ذوب شده بودند به طوری که آنها نمی خواهد آمد باطل کنه. من قبول یک “حسن نیت” تخفیف برای نگه داشتن کفش هستم و در حال حاضر با پوشیدن آنها را امروز.

در طول این 6 یا پس ماه من صحبت کرده اند به تعدادی از افرادی که حمل Vass (من را حفظ خواهد کرد نام خود را ناشناس) و همچنین نگاه آنلاین برای نظرات در مورد هر دو Vass و Ascot کفش. من همچنین برخی از صرف زمان خواندن وبلاگ ها, دیدن کفش فروشگاه در لندن و نیویورک و به دنبال در تصاویر آنلاین.

آنچه که من با آمده است که یک اجماع عمومی است که کنترل کیفیت در Vass وجود ندارد از نظر جزئیات Ive در بالا ذکر شد. در حال حاضر که آیا Vass در تلاش است تا بیش از حد بسیاری از کفش ها و یا آنچه که من اصلا پاسخ به آن است. آنچه که من می توانم به شما بگویم و آن این است که حتی قابل مشاهده در تصاویر ارسال شده توسط اسکت و Vass است که در جزئیات دوخت و سوراخ پانچ و غیره وجود دارد که نمی توان با استفاده و توجه به جزئیات است که باید وجود داشته باشد در کفش MTO در این سطح. من می خواهم علاقه مند به شنیدن از تجربیات دیگران و همچنین امیدوار است که بهبود می تواند ساخته شده چون من واقعا بر این باورند که کارل اتحاد فوق العاده چشم برای طراحی و Vass بدیهی است که می تواند کفش و آنهایی که خوب در آن است اما در حال حاضر مسائل مهم است که نیاز به خطاب.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de