آیا شما از دست دادن پول نیست بسته بندی? جوانب مثبت فروش در صدای سنج ایجاد کردن!

آن را تقریبا به نظر می رسد بیش از حد خوب درست باشد — سه سرویس برای یک قیمت پایین ماهانه. اما درست مثل هر چیز دیگری در زندگی وجود جوانب مثبت و منفی به بسته نرم افزاری قیمت گذاری و آن را ممکن است برای همه مناسب. ما در صحبت با صنعت فروش حرفه ای به خودی مشاوره در هنگام بسته بندی است بهترین گزینه برای شما است.

اگر شما علاقه مند در گرفتن یک بسته ارزان معامله در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد بسته های نرم افزاری و اینترنت در منطقه شما در دسترس بنابراین شما می توانید مطمئن شما در حال گرفتن ارزش خوبی در خدمات خود را.

چه نرم افزاری?

بسته بندی اشاره به پیوستن با هم یک بسته از دو یا بیشتر از خدمات در یک قیمت با تخفیف از یک ارائه دهنده خدمات و یا در برخی موارد دو همکاری ارائه دهندگان مانند CenturyLink و DIRECTV. بسته نرم افزاری ممکن است شامل هر ترکیبی از اینترنت, تلویزیون, خانه, تلفن همراه, تلفن خدمات و حتی امنیتی.

دو بسته نرم افزاری معمولا اشاره به تلویزیون و اینترنت در حالی که یک سه گانه بسته نرم افزاری می افزاید: صفحه اصلی گوشی خود را به تلویزیون و اینترنت بسته نرم افزاری. برخی از ارائه دهندگان ارائه چهار بسته نرم افزاری که شامل اینترنت و تلویزیون و تلفن منزل و تلفن همراه خدمات مناسب یک صورتحساب ماهانه.

با توجه به یک سال 2018 Deloitte نظرسنجی 56 درصد از آمریکایی ها نگه داشته اند خود را پرداخت-TV اشتراک زیرا در نظر آنها بسته نرم افزاری “باعث می شود قیمت کلی به نظر می رسد مانند یک معامله بهتر.” به طور مشابه داده ها از 2019 نیز نشان داد نشانه هایی از طناب برش کم کردن سرعت.

برای کسانی که در حال فکر کردن در مورد برش طناب, یک بسته نرم افزاری مقابله با خانه خدمات تلفن و اینترنت با Wi-Fi می تواند ارائه اینترنت با سرعت به جریان با امنیت بیشتر از یک گوشی تلفن ثابت.

چرا شما باید در نظر بگیرید یک بسته نرم افزاری است ؟

حق بسته نرم افزاری می تواند به شما صرفه جویی در پول خود را ماهانه خدمات. ارائه دهندگان صرفه جویی در پول با داشتن مشتریان خرید خدمات متعدد از آنها به عنوان یک نتیجه, آنها در حال حاضر به تصویب برخی از کسانی که پس انداز به شما را به نگه داشتن شما به عنوان یک مشتری وفادار است. به عنوان فروش حرفه ای کریس پیرس توضیح داد: “مایل به حداکثر رساندن ارزش آنچه شما سفارش فقط حس می کند.”

برای اثبات بیشتر ما نگاه در شش پیشرو اینترنت و ارائه دهندگان تلویزیون و متوجه شد که این پس انداز به طور متوسط در تلویزیون و اینترنت بسته نرم افزاری است در اطراف $14/mo. یا تقریبا $170/yr. نگاهی به جدول زیر نگاه کنید تا ببینید چقدر شما می توانید ذخیره کنید و با بسته بندی خدمات خود را.

بسته نرم افزاری صرفه جویی توسط ارائه دهنده

بسیاری از اینترنت و تلویزیون بسته نرم افزاری پیشنهاد بالاتر از متوسط سرعت اینترنت در یک معامله بسته نرم افزاری. برای مثال ارزانترین (و (حداکثر) Xfinity مستقل اینترنتی طرح است $29.99 اما Xfinity استاندارد دو بازی بسته نرم افزاری همراه با 200 مگابیت در ثانیه است که به طور معمول $54.99 خود را. ظریف جزئیات مانند این ها چه پیرس کمک می کند تا مشتریان درک به طوری که او می توانید “باز کردن ذهن مشتری به امکانات صرفه جویی در پول و به طور کلی افزایش ارزش است.”

اگر شما به دنبال یک سه گانه بازی, بسته نرم افزاری ما در بر داشت که بسته بندی, اینترنت, تلویزیون و تلفن خانه شما می توانید ذخیره و حتی بیشتر. پس انداز برای ترکیب هر سه خدمات می تواند به 50 $/mo. یا بیشتر بسته به ارائه دهنده خدمات شما را انتخاب کنید. پس انداز آمده اغلب از اضافه کردن صفحه اصلی خدمات تلفن همراه به یک تلویزیون و اینترنت بسته است که به طور معمول $25/mo. یا بیشتر.

“من به شدت توصیه می کنند که هنگام خرید خانه خدمات. هنگامی که بسته بندی شما ممکن است صرفه جویی تا 30 ٪ تخفیف خدمات به طور منظم قیمت. برخی از ارائه دهندگان حتی ممکن است ارائه قدرت پردازش خاص مانند نصب و راه اندازی رایگان و کارت هدیه” گفت: شاغل فروش نرم افزار کریس چن.

بسته نرم افزاری با برنامه های تلویزیون ارزان

برخی از ارائه دهندگان مستقل اینترنت, اما نه مستقل و تلویزیون. هنوز هم با انتخاب یک اینترنت و تلویزیون بسته نرم افزاری شما را تا پایان گرفتن تلویزیون گنجانده شده در بسته بندی خود را برای بسیار کمتر از شما خواهد پرداخت به صورت مستقل و تلویزیون با برخی از ارائه دهندگان خدمات ذکر شده در بالا. به عنوان پیرس قرار داده و آن را “گرفتن شما دو سرویس برای قیمت یک هدف است.”

نگاهی به سه از ارائه دهندگان که ارائه اینترنت و تلویزیون بسته برای زیر $65/mo.*

چه جوانب مثبت و منفی از بسته بندی?

برخی از جوانب مثبت از بسته نرم افزاری قیمت گذاری عبارتند از:

  • توقف خرید – خرید همه چیز شما نیاز برای خانه خود را از یک سرویس دهنده مناسب است برای راه اندازی نصب و راه اندازی و همچنین خدمات در حال حرکت و یا تماس با پشتیبانی از مشتری.
  • یک لایحه – باید یکی از راحت لایحه به پرداخت هر ماه پوشش تمام خدمات خود را.
  • سرعت سریع تر و یا بیشتر کانال – اغلب برنامه های ویژه در اینترنت و تلویزیون کابلی بسته نرم افزاری شامل سرعت دانلود سریع تر و یا بیشتر از کانال های اساسی یک جداجدا سفارش داده شده گزینه های قیمت گذاری.
  • تبلیغاتی ارائه می دهد بسیاری از ارائه دهندگان باید پیشنهادات تبلیغاتی از قبیل نصب و راه اندازی رایگان بخشیده, هزینه ها, حق بیمه برنامه نویسی و یا ویژگی های اضافی را به بسته نرم افزاری حتی شیرین تر است.

برخی از منفی بسته نرم افزاری قیمت گذاری عبارتند از:

  • الزامات قرارداد – شرکت هایی که ارائه تخفیف در بسته های نرم افزاری اغلب شما نیاز به امضای یک قرارداد یا توافق. لغو بسته نرم افزاری خود را قبل از قرارداد به پایان می رسد می تواند در اوایل فسخ هزینه.
  • افزایش قیمت بسیاری از بسته های نرم افزاری با قیمت گذاری تبلیغاتی است که طول می کشد برای یک مقدار مشخصی از زمان است که به معنی شما می توانید انتظار افزایش نرخ بهره در طول قرارداد خود را. البته افزایش قیمت ها مشترک هستند با مستقل خدمات نیز هست.

کارشناسان فروش ما اشاره کرد که به راحتی توسط یک عامل عمده برای بسیاری از مشتریان خود تصمیم به بسته نرم افزاری. “بسته بندی ایجاد یک تجربه بهتر برای مشتری به دلیل آن باعث می شود حفظ خدمات پس از نصب و راه اندازی آسان تر برای مشتری از خدمات همراه هستند” گفت: آتلانتا-بر اساس فروش نرم افزار دی آنجلو هانا.

به عنوان شما خودتان را با جزئیات هر یک آینده نگر نرم افزاری می باشد که به مقایسه امکانات جانبی توسط سمت. توجه داشته باشید از “اضافی” ارائه می دهد شامل در بسته نرم افزاری برای دیدن اگر شما می توانید ارتقاء به طرح فعلی خود را به صورت یکسان و یا مشابه قیمت. هنگامی که شما بسته نرم افزاری شما ممکن است قادر به بهبود سرویس فعلی خود با افزایش ویژگی های تماس اضافه کردن کانال های حق بیمه به تلویزیون خود را بسته و افزایش سرعت اینترنت خود را بدون هیچ هزینه اضافی به شما. “بسته بندی خوب است چرا که آن را اجازه می دهد تا مشتریان خود را برای دریافت بیشترین ارزش برای پول خود را” گفت: هانا.

خود را انتخاب کنید بسته نرم افزاری قابل برنامه ریزی

به عنوان بسته نرم افزاری استخر می شود بیشتر رقابتی ارائه دهندگان خدمات به مشتریان و حتی بیشتر گزینه های قابل تنظیم. برای مثال به جای استفاده از خدمات تلویزیون همراه است که شامل ظاهر هر کانال سعی کنید یک Xfinity فوری تلویزیون و اینترنت نرم افزاری برای شخصی “لاغر بسته نرم افزاری.”

و Xfinity نیست و تنها ارائه دهنده پیشنهاد تنظیم گزینه های بسته نرم افزاری. Verizon Fios ترکیب و مطابقت برنامه به شما اجازه کنترل کامل بر خدمات شما را انتخاب کنید بنابراین شما پایان ندارد تا با بیش از حد یا بیش از حد کوچک از این خدمات شما نیاز دارید.

چه کسی باید و نباید در نظر گرفتن بسته بندی خدمات ؟

خانواده و یا افرادی که لذت بردن از بسیاری از گزینه های سرگرمی از جمله دسترسی به کانال های حق بیمه مانند HBO®, باید در نظر ایجاد یک بسته نرم افزاری از آنجا که شما ممکن است قادر به دریافت سریع تر و سرعت دانلود بیشتر کانال گزینه ها و کانال های حق بیمه در پرتاب به عنوان یک جایزه اضافه کرد.

نور اینترنت و تلویزیون کاربران ممکن است نیاز به وزن گزینه های مستقل اینترنت و یا تلویزیون برنامه برای دیدن اگر مزایای یک بسته نرم افزاری بسته به ارزش هزینه اضافی.

سیم برش و خدمات همراه

آنچه در مورد مشتریان که تکیه بیشتر در جریان خدمات مانند Netflix یا Hulu به جای سنتی کانال های تلویزیون? هستند بسته نرم افزاری خدمات هنوز هم مقرون به صرفه برای طناب برش? می توان آنها را.

این را در نظر بگیرید — آمریکا به طور متوسط صرف $37/mo. در جریان خدمات. این روزها اکثر تلویزیون بسته نرم افزاری خود را بر روی بروید برنامه های در جریان و در تقاضا مشاهده است که رقبای جریان خدمات در تعداد عناوین در دسترس است. با توجه به تجربه حرفه ای فروش Nate کاپلان مشتریان خود را لذت بردن از “به راحتی از داشتن یک تن از معاملات به پیگیری مثل شما با همه فرد جریان خدمات. این فوق العاده است که همه چیز در همین لایحه است.” بنابراین بسته بندی تلویزیون و اینترنت می تواند به شما بیشتر زنده تلویزیون و گزینه های جریان در یک قیمت مشابه نقطه.

هنوز مطمئن شوید که اگر ساختمان یک بسته نرم افزاری است که برای شما مناسب است ؟ تماس با ما اینترنت کارشناسان امروز برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بسته نرم افزاری قیمت گذاری گزینه های در دسترس در منطقه شما!

فروشگاه برنامه های تلویزیون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>