آیا شما آگاه باشید از تمام قدرت پردازش خود آمازون نخست اشتراک?


در Allconnect ما کار به ارائه اطلاعات با کیفیت با سرمقاله صداقت. در حالی که این پست ممکن است ارائه می دهد و از ما نظرات خود ما هستند. در اینجا چگونه ما پول است.

“الکسا, سفارش, حوله کاغذی, قرض آخرین جیمز پترسون کتاب, جریان آخرین فصل شگفت انگیزی خانم Maisel و اجازه دهید من می دانم آخرین کل مواد غذایی می پردازد.”

به عنوان یک آمازون نخست عضو شما احتمالا آگاه باشید شما می توانید رایگان دریافت کنید دو-روز حمل و نقل واجد شرایط موارد و حتی رایگان در همان روز تحویل در مناطق خاص به صورت سالانه خود را هزینه. اما آیا شما می دانید نیز وجود دارد مزایای مربوط به ویدیو, موسیقی, بازی, کتاب, لباس, عکس های و حتی تمام مواد غذایی? اگر شما متوجه پتانسیل کامل خود آمازون نخست عضویت در عین حال در اینجا بیش از دو دوجین, تحویل, جریان, خرید و خواندن مزایای شما می توانید شروع به استفاده از در حال حاضر.

اتمام لیست کامل از مزایای شما می توانید با استفاده از به عنوان یک آمازون نخست عضو:

آمازون نخست تحویل مزایای

رایگان دو-روز حمل و نقل

آدرس های در هم پیوسته ایالات متحده می توانید با استفاده از رایگان دو-روز حمل و نقل در آیتم های واجد شرایط.

یک روز حمل و نقل

چرا صبر کنید دو روز هنگامی که شما می توانید آن را در یکی ؟ یک روز حمل و نقل در دسترس است در آیتم را انتخاب کنید.

رایگان در همان روز تحویل

را انتخاب کنید در ایالات متحده مناطق مترو رایگان می توانید همان روز تحویل سفارشات در حداقل 35 دلار که شامل موارد با “رایگان در همان روز” آرم بر روی آنها. منظور باید توسط یک مشخص شده قطع زمان است.

رایگان نخست در حال حاضر دو ساعته تحویل

دیدار نخست در حال حاضر وب سایت را وارد کنید و کد پستی خود را به فروشگاه دهها هزار نفر از مواردی که واجد شرایط هستند به صورت رایگان دو ساعت تحویل. نخست در حال حاضر تنها در دسترس را انتخاب کنید شهرستانها ایالات متحده است.

دریافت مواد غذایی خود را جهت تحویل با AmazonFresh

نمی خواهید به صرف زمان رومینگ راهرو فروشگاه مواد غذایی? با AmazonFresh مشتریان در شهرستانها را انتخاب کنید می توانید خرید سبزیجات تازه و گوشت ارگانیک و تولید بیشتر و آن را به خود را درب تحویل همان روز.

رایگان انتشار-تاریخ تحویل

منتظر بوده که کتاب جدید و یا بازی ویدئویی برای ماه ؟ قبل از سفارش اقلام خود را با نخست به آنها را در روز آنها منتشر می شوند.

رایگان بدون عجله حمل و نقل

کسب پاداش مانند پول نسبت به آینده خرید دیجیتال مانند موسیقی و روشن شدن محبوبیت با انتخاب no-راش حمل و نقل در آیتم را انتخاب کنید. و شما هنوز هم می توانید آیتم های خود را در ظرف شش روز کسب و کار.

آمازون نخست دیجیتال و جریان مزایای

نامحدود جریان ویدئو با نخست تصویری

اجاره خرید و یا جریان دیجیتال فیلم و تلویزیون را نشان می دهد نخست با استفاده از ویدئو در دستگاه های سازگار مانند تلویزیون های هوشمند Amazon Fire TV یا آتش تلویزیون استیک, Roku, TiVo, پلی استیشن, ایکس باکس و همچنین آندروید, iOS و دستگاه های آتش.

اضافه کردن کانال های حق بیمه بدون کابل اشتراک

گرفتن آخرین فصل از Westworld به عنوان به خوبی به عنوان دیگر نشان می دهد تلویزیون و فیلم های شما را دوست دارم در HBO®, SHOWTIME® و STARZ® بدون کابل اشتراک و یا نیاز به دانلود برنامه های اضافی.

موسیقی نامحدود با پخش آنلاين نخست موسیقی

ساخت لیست پخش کامل از بیش از دو میلیون آهنگ و یا به دنبال یک نخست لیست پخش از یکی از آمازون کارشناسان موسیقی و گوش دادن آگهی رایگان. نخست موسیقی فروشگاه به طور مداوم در حال به روز رسانی جدید آهنگ ها و آلبوم ها.

با تخفیف ماهانه آمازون موسیقی برنامه های نامحدود

به عنوان یک عضو نخست, شما می توانید یک تخفیف ماهانه آمازون موسیقی برنامه های نامحدود با دسترسی به بیش از 50 میلیون آهنگ.

FreeTime نامحدود

دسترسی تن از محتوای — از جمله بازی ها و برنامه های آموزشی — برای خود kiddos. رایگان 30 روز محاکمه و سپس $2.99/mo.

دسترسی رایگان بازی, تبلیغات منحصر به فرد و بیشتر با Twitch نخست

Twitch نخست طراحی شده توسط آمازون نخست می دهد کاربران دسترسی به طیف وسیعی از قدرت پردازش از جمله بازی های رایگان تبلیغات منحصر به فرد ماهانه جدید ارائه می دهد و در بازی استفاده نا مشروع.

ذخیره عکس های خود را, فیلم ها و اسناد با آمازون عکس

با آمازون عکس, شما می توانید با استفاده از فضای مجاز: نامحدود ذخیره سازی عکس, 5 GB از ذخیره سازی ویدئو و همچنین به عنوان سند و ذخیره سازی فایل. دعوت به پنج تن از دوستان و یا اعضای خانواده خود را نیز به ذخیره فایل های خود و یا جمع آوری عکس با هم در یک خانواده طاق.

در فروشگاه های پس انداز و معاملات در کل مواد غذایی

آمازون نخست کاربران می توانند دسترسی به معاملات منحصر به فرد و در فروشگاه صرفه جویی در غذاهای کل. علاوه بر این شما می توانید استفاده از تخفیف های هفتگی و یا استفاده از خود را نخست پاداش امضا ویزا کارت 5% به عقب هر زمان که شما فروشگاه.

نگه داشتن شربت خانه خود را مواجه نگردند با نخست شربت خانه

نخست اعضای به هم پیوسته ایالات متحده می تواند فروشگاه هزاران نفر از کم قیمت اقلام در “روزمره اندازه” مانند یک جعبه حبوبات مانند شما می خواهم پیدا کردن در یک فروشگاه مواد غذایی است. نخست شربت خانه سفارشات بیش از $35 کشتی رایگان.

“هی الکسا من صرفه جویی در پول”

فروشگاه خود را با الکسا برای دریافت تخفیف بر روی محصولات را انتخاب کنید.

تازه کردن گنجه خود را با قطعات جدید از نخست کمد لباس

این نخست-منحصر به فرد برنامه به شما اجازه می دهد فروشگاه زنان, مردان, کودک و نوزاد پوشاک و کفش و سپس سعی کنید آنها را در خانه قبل از خرید. وجود دارد هیچ هزینه به استفاده نخست کمد سرویس — پرداخت تنها برای آنچه که شما در حفظ و کشتی و بقیه به صورت رایگان.

احساس خوبی در مورد خود و ویتامین ها و پروتئین پودر و دستمال مرطوب بچه

آمازون عناصر شرکت های خصوصی برچسب پیشنهادات خود را مارک دستمال مرطوب بچه ها, ویتامین ها و مکمل ها و پروتئین پودر در دسترس به طور انحصاری به اعضای آمازون نخست. با نام تجاری سیاهی محصولات خود را به عنوان “حق بیمه” و “خلوص آزمایش” با “شفاف ریشه.”

دریافت به ویژه تامین مالی و پول نقد در انتخاب Amazon.com خرید

درخواست برای یک Amazon.com فروشگاه کارت (همگام با بانک) با هیچ هزینه سالانه و شما واجد شرایط برای تامین مالی ویژه ای در خرید را انتخاب کنید و 5 ٪ پشت نقدی در تمام سفارشات.

کسب پول نقد با آمازون نخست پاداش امضا ویزا کارت

آمازون نخست پاداش امضا ویزا کارت (با تعقیب و گریز) می دهد واجد شرایط نخست اعضای یک Amazon.com کارت هدیه پس از تصویب. با این کارت اعتباری شما و کسب درصد در Amazon.com و تمام مواد غذایی به علاوه اضافی درصد بازگشت در رستوران ها, ایستگاه های گاز و داروخانه ها. فاقد هزینه سالانه وجود دارد و هیچ هزینه معامله خارجی ،

نجات 2% بدون کارت اعتباری

کارت های اعتباری خود را نه چیزی ؟ با نخست بازنگری کاربران هنوز هم می تواند با کسب 2% مجدد کارت های هدیه آمازون با تعیین دبیت کارت.

صرفه جویی در لوازم کودک با آمازون خانواده

بازدید آمازون خانواده صفحه برای تنظیم یک اشتراک در پوشک نوزاد مواد غذایی و بیشتر و صرفه جویی در خانواده خود مورد. علاوه بر این شما می توانید دریافت 15% تخفیف زمانی که شما کامل نوزاد رجیستری.

دریافت دسترسی سریع به معاملات در رعد و برق Amazon.com

انتخاب رعد و برق معاملات برچسب زده شده با عنوان “نخست Early Access” در دسترس هستند 30 دقیقه پیش به نخست اعضای.

به اشتراک گذاری خود را نخست مزایا با دیگر اعضای خانواده

سایر بزرگسالان و کودکان در خانواده شما می توانید استفاده از را انتخاب کنید آمازون نخست از جمله نخست ویدئو نخست خواندن و نخست عکس با آمازون خانگی به صورت رایگان. بازدید آمازون خانواده صفحه شروع کنید.

دریافت منحصر به فرد صرفه جویی در محصولات را انتخاب کنید

آمازون خود را نخست عضویت شامل نخست انحصاری ویژه برای صرفه جویی در انواع محصولات است.

صرفه جویی در آمازون در فروشگاه های خرده فروشی در سراسر کشور

اگر شما زندگی می کنند در نزدیکی یکی از آمازون مکان های خرده فروشی, همه Amazon.com قیمت همسان هستند در فروشگاه.

آمازون نخست خواندن مزایای

قرض گرفتن کتاب و مجلات با آمازون نخست خواندن

فهرست انواع کتاب و مجله و بیشتر در نخست خواندن کاتالوگ و قرض تا 10 عنوان در یک زمان از روشن شدن فروشگاه به عنوان خوانده شده خود را در آتش تبلت Kindle e-reader و یا روشن شدن iOS یا Android app.

دریافت کتاب های جدید به صورت رایگان هر ماه با آمازون برای اولین بار می خواند

اعضای آمازون نخست در آمریکا دسترسی اوایل هر ماه برای دانلود یک کتاب جدید به صورت رایگان از آمازون برای اولین بار می خواند میدارد. شما همچنین بهره مندی از قیمت گذاری منحصر به فرد در انتخاب گالینگور عناوین برای خرید.

دریافت اشتراک مجله برای زیر $1

را انتخاب کنید از چهار ماه به چاپ مجله اشتراک ها فقط $0.99.

الهام بخش کودکان خود را به خواندن و حتی بیشتر

بچه های خود را به لحاظ روانی امیدوار بشم به خواندن خود جعبه اشتراک. فقط انتخاب کنید فرزندتان محدوده سنی و چگونه اغلب شما می خواهید کتاب را تحویل داده است.

چقدر است آمازون نخست?

آمازون نخست اشتراک سالانه هزینه $119/سال. شما همچنین می توانید انتخاب کنید به پرداخت در اقساط ماهانه از $12.99, اما, خرید آمازون خود را نخست عضویت در این سال را به شما صرفه جویی بیش از 36 دلار در سال است.

دانشجویان می توانند شش ماه آزمایش حسن نیت ارائه میدهد با حداکثر سرعت دویدن و ثبت نام برای کاهش هزینه. افراد و یا خانواده های EBT کارت استفاده می شود برای کمک به دولت و یا سایر برنامه های یک مدیکید کارت ممکن است واجد شرایط برای یک آمازون نخست عضویت در قیمت کاهش می یابد به عنوان به خوبی.

آنچه را مورد علاقه خود را در آمازون نخست سود ؟ بگویید ما را در توییتر و یا Facebook!

Lisa Iscrupe Lisa Iscrupe

@allconnect

لیزا با استفاده از سالها تجربه در فروش و خدمات مشتری برای اینترنت-ارائه دهندگان تلویزیون به اطلاع او نوشتن در پهنای باند. کار او شده است اشاره شده توسط سی ان ان و دیگر منابع ملی. … بیشتر بخوانید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im