Apposta – رسمی وابسته به موضوع

من می خواهم بگویم که من واقعا دوست دارم Apposta و من قرار داده ایم سه سفارشات با آنها را در این نقطه و فرسوده 3 از پیراهن تا کنون. در اینجا افکار من:

من سفارش اولیه وارد و واضح بود خیلی سریع که من وارد کاف اندازه گیری نادرست (من فقط شبیه سازی یک پیراهن که به خوبی مناسب در حال حاضر). دیگر جای من سفارش پیراهن (مناسب, پارچه) با استفاده از یک دکمه به دکمه اندازه گیری. Apposta با استفاده از تمام طول کاف. که تفاوت قابل توجه و به طور کامل تقصیر من. بنابراین من پرسید در مورد اینکه آیا من می توانم برخی از خرید های جدید بزرگتر کافهای و آنها فقط تعمیرشده پیراهن برای من. که به طور غیر منتظره خدمات به مشتریان خوب و واقعا غیر ضروری است.

من دریافت کرده اند تعویض پیراهن و عینک آن را امروز در واقع. تمام پیراهن من دریافت کرده اند واقعا زیبا و خوب ساخته شده است. تمام دوخت بود و مستقیم و بدون موضوع است. دکمه دوخت خوبی انجام شد. وجود دارد نمی زاید موضوعات بر روی پیراهن. آنها را لمس کمتر بخیه در هر اینچ از پارچه مناسب, اما من شک دارم که هر گونه اثر بر روی پیراهن در طول زمان است. جالب و FWIW این پیراهن ساخته شده در ایتالیا در حالی که PC پیراهن ساخته شده در ویتنام این روز است.

برای اندازه گیری من فقط با استفاده از اعداد استفاده کنم مناسب با پارچه. دیگر از کافهای آن بسیار خوب و مناسب است. من دستور داد که “گسترش” یقه است که بزرگتر یقه و آن را مناسب برای من. آن را بسیار شبیه به رم اجزا که من منظور از پارچه مناسب اما کمی کوچکتر است.

مادر از مروارید دکمه ها خوب هستند اما کمی نازک و کوچک در قطر است. من در ابتدا فکر می کردم من نمی خواهم دکمه ها هستم اما در حال حاضر کاملا خوشحال با آنها به خصوص به عنوان وجود دارد بدون upcharge برای MOP دکمه.

یوغ یک قطعه یوغ در حالی که شما می توانید یک تقسیم یوغ با تولید کنندگان دیگر. مردم مشتری جلب کردن یک تقسیم یوغ به عنوان اتصالات بهتر است اما من اصلا متوجه یک موضوع را با این پیراهن.

به عنوان پارچه به صورت اولیه من پیراهن من را انتخاب Thomas Mason Giza 45 پارچه جناغی در نور آبی و آن را دوست دارم. این سایه یک سایه تیره تر از آبی مناسب پارچه ارائه می دهد (Apposta است که پارچه و تماس های “آبی”). این به ارمغان می آورد تا یک موضوع بزرگتر. Apposta برتر پارچه ارائه و آنها را به هر پارچه, من به دنبال. من متوجه شدم در طول زمان است که مناسب پارچه سوراخ بزرگ در آن ارائه شده است. به عنوان مثال اگر من می خواستم چیزی از Thomas Mason همپتون مجموعه (خود Giza 45 پارچه جناغی ارائه), Apposta هر swatch که ارائه شده است که ممکن است 20-25 آنهایی که متفاوت است. مناسب پارچه ممکن است باید 6-7. شاید…و کسانی که به طور مداوم خارج از بورس. من به شما یک مثال دیگر. مناسب پارچه “Thomas Mason لوکس سفید پشمی” پارچه. این فقط یک 120/2 پیراهنی. آنها را به شما بگویم وزن و یا کتاب خود را از, حتی اگر Thomas Mason دو آنهایی که متفاوت یکی بودن و سبک وزن تر از دیگر; Byron کنت کتاب و پورتلند کتاب بود. Apposta هر دو کتاب و همه چیز در آنها به طوری که شما واقعا می توانید سفارش دقیقا آنچه شما می خواهید. من می دانم که شاید هر کس نمی خواهد “که” به جزئیات اما من و من می توانم درک یک محل است که اجازه می دهد تا به من برای انجام این کار است.

در علاوه بر این به گسترده انتخاب پارچه های قیمت گذاری خود را بسیار خوب است. همان Giza 45 پارچه من سفارش می توان به راحتی 70-80 دلار بیشتر در مناسب پارچه از Apposta. فراتر از دوخت دکمه ارائه (FYI شما مجبور به پرداخت اضافی برای MOP دکمه در مناسب پارچه و شما لازم نیست در Apposta) و یوغ ساخت من واقعا نمی بینید تفاوت که شایستگی هزینه های مناسب پارچه حق بیمه.

به تاریخ من قرار داده شده سه سفارشات با Apposta برای یک مجموع از 6 شرت. من قصد دارم به جای سفارشات بیشتر در آینده و احتمالا سوئیچ را به آنها را برای MTM پیراهن رفتن به جلو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>