کسی تجربه خرید از این سهم سود?

به توافق با برخی از بازخورد در اینجا. من ساخته شده یک زن و شوهر از سفارشات به تازگی. هیچ ایمیل فرستاده شد برای تایید اعزام بنابراین من تعقیب پس از یک هفته گفته می شود که یک زن و شوهر از موارد احتمالا در دسترس نیست. تا به حال به تلفن دوباره به این تایید و آنها را به ارسال موارد دیگر. مجبور به بازگشت این متاسفانه اما این روند به کتاب پیک بازگشت پر هرج و مرج بود. اولین اسلات هیچ کس نمی آمد بنابراین توافق دیگری. و سپس این یکی لغو شد بدون هیچ دلیل پس از من تا به حال مرتب به در خانه. در نهایت برداشت تا در هفته بعد و مسترد. یک هفته بعد من ایمیل دیگری (برای من فرستاده در 2am) برنامه ریزی پیک وانت بدون هیچ دلیل… همه بسیار عجیب و غریب است.

اما هیچ دلیلی برای شک کردن به شیوه های سایه دار. اقلام فرستاده شد و مسترد در خط با شرایط و ضوابط (در نهایت) بنابراین اگر وجود دارد چیزی است که شما واقعا می خواهید و می تواند قرار داده تا با بدون هیچ زحمتی و سپس هیچ دلیلی برای ادامه من حدس می زنم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>