هر یک دارای تجربه با Apoint یا بکت Simonon?

من سعی کردم هر دو Meermin و BS بازگشت همه جفت بود که من راضی نیست با کیفیت ساخت و کیفیت چرم.

اگر چه AE خود را کنترل کیفیت, موضوع, چرم است که بیشتر انعطاف پذیر با وجود برخی عیوب. نمی خواهد چین به عنوان سریع به عنوان کارشناسی که به نظر می رسد کاهش کیفیت دانه کامل چرم به نظر من. BS جفت من دیروز خراش که به نظر می رسد مانند یک جعبه برش آن ضربه و فرورفتگی بر روی چرم. هنوز مطمئن شوید که اگر آن را یک سرهم بندی کردن رنگ و یا چرم عیوب. من نمی خواهم به سعی کنید به آن را خاموش اما نه کشتی آنها را امروز.

در رابطه با Meermin بیشتر نقص شامل سفتی کلی کفش که زمان بیشتری را به استراحت در. و بله, من صحبت کردن در مورد Linea استاد خط. چرم است که به عنوان انعطاف پذیر در نظر صادقانه من.

من فقط بدست به آکسفورد صحنه و شگفت زده چقدر نفرت Ferragamo است در اینجا. من خریداری یک زن و شوهر از Tramezza و Originale خطوط و آنها انبوه بهتر از ذکر و حتی AE. اگر چه Originale خط بلیک سریع بخیه کلی کیفیت شامل چرم شکاف بالا است. Tramezza به ارمغان می آورد آن را به یک سطح کاملا دیگر. و نه من جلو و خرده فروشی بلکه از رو خوش شانس در خروجی. کردم Tramezza کامل نوک بالها برای $500 در حالی که Originale در $450. دوخت fudging شکل و توجه به جزئیات شما نام آن را به خوبی به ارزش پول صرف شده است.

من حدس می زنم بهترین بنگ برای جفتک انداختن خواهد بود Carmina, به ویژه هنگامی که شما می توانید به دست آوردن آنها را در یک قیمت فروش. من سه در انتظار تحویل 2 cordovans و گوساله 1 :)

من واقعا نا امید با AE اما یک چیز برای مطمئن شوید که آنها را به خدمات به مشتریان بزرگ است که شما در واقع می تواند صحبت می کنند ، من می خواهم دور ماندن از Meermin و BS اما BS بهتر خدمات به مشتریان است. با Meermin شما را مجبور به پرداخت برای حمل و نقل بازگشت کالا به هر دلیلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>