یکی دیگر از botched هنر مرمت

spain-botched-art.jpg

به یاد داشته باشید در سال 2013 زمانی که یک خانم در اسپانیا سعی در بازگرداندن معروف نقاشی با آبرنگ روی گچ و منجر به “میمون مسیح” بود آه کمتر از دیدنی? خب ظاهرا اسپانیا نمی یاد درس و آن را دوباره اتفاق افتاده است.

حفاظت از کارشناسان در اسپانیا را به نام برای محکم کردن از قوانین پوشش کار بازسازی پس از یک کپی از نقاشی معروف توسط هنرمند باروک برتلم استبان موریلو شد آخرین در یک خط طولانی از آثار به رنج می برند آسیب رساندن و بد شکل تعمیر.

خصوصی art collector در والنسیا بود و بنا به گزارش متهم €1,200 توسط یک مبلمان اعاده به تصویر از مفهوم معصوم, تمیز شود. اما این کار را نه به عنوان برنامه ریزی شده و از مریم باکره باقی مانده بود unrecognisable با وجود دو تلاش برای بازگرداندن آن به حالت اصلی خود.

شما می دانید, آن را واقعا که بد نیست. منظورم اعاده و کور بود درست است ؟ بد نیست برای یک فرد نابینا. صبر کنید ، آنها کور است ؟ آنها تا به حال عملکردی چشم و هدیه ای از دید? اما پس از آن من حدس می زنم دست خود شده اند باید شکست با چکش. که چه ؟ دست خود را نیز به طور کامل عملکرد است ؟ بدون از دست رفته انگشتان دست و یا هر چیزی ؟ نگاه دفعه بعد فقط استخدام خواهرزاده من. او تنها چهار اما او را شارژ کمتر و هنوز انجام یک کار بهتر. و هنگامی که او اجتناب ناپذیر پیچ آن را (اما نه به عنوان بد به عنوان این شخص) شما فقط می تواند بگوید: “اما او تنها چهار” و همه را “Awww” و فراموش کرده ام در مورد همه چیز.

نگه دارید برای رفتن به یک شات از “میمون مسیح” است که اگر شما به یاد داشته باشید این است که به عنوان خنده دار به عنوان آن وحشتناک است.

botched-art-2.jpg

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>