امریکا پهنای باند تقسیم: کجا ایستاده ایم و در سال 2020?


در Allconnect ما کار به ارائه اطلاعات با کیفیت با سرمقاله صداقت. در حالی که این پست ممکن است ارائه می دهد و از ما نظرات خود ما هستند. در اینجا چگونه ما پول است.

در سال 2019 مایکروسافت یک مطالعه نشان می دهد که چگونه بسیاری از مردم در آمریکا هنوز بدون اینترنت پهن باند. نتایج تکان دهنده بود. فن آوری های غول پیکر در بر داشت که 162.8 میلیون نفر بودند با استفاده از اینترنت پهن باند با سرعت بسیار بالاتری رقم بيش از 25 میلیون FCC برآورد شده است.

یک سال بعد آمریکا شکاف دیجیتال است که به طور ناگهانی قابل توجهی بیشتر از همیشه قبل از. این COVID-19 باعث شیوع سریع سیستمیک زنجیره ای از حوادث است. فقط در چند هفته کوتاه تقریبا هر کسب و کار و مدرسه و سازمان دولتی روشن به جزئی یا کلی از راه دور.

پس کجا که ترک میلیون ها نفر از مردم بدون اینترنت مناسب دسترسی داشته باشید ؟

آینده است که در اینجا

در این سایهای بیانیه از یک 2019, وبلاگ, پست, مایکروسافت, رئیس تجزیه و تحلیل داده های افسر جان kahan رایگان نوشت: “این عدم اتصال بسیار تاثیر واقعی در رفاه اقتصادی.”

“وجود دارد حداقل شش مستقل مطالعات نشان می دهد که پهنای باند تاثیر مستقیم بر اشتغال و رشد تولید ناخالص داخلی گفت:” kahan رایگان. “تجزیه و تحلیل ما نشان می دهد که استان ها با بالاترین نرخ بیکاری نیز پایین ترین پهنای باند استفاده شده (در و دسترسی پهن باند).”

نگاهی به تفاوت گسترده ای در پهنای باند در دسترس با توجه به FCC در مقابل مایکروسافت داده است. با توجه به نقشه های زیر وجود دارد می تواند به عنوان بسیاری از 138.1 M افراد فاقد دسترسی به باند پهن حساب نشده توسط FCC.

چرا دقیق پهنای باند گزارش مهم است ؟

FCC نقشه بزرگتر پیامدهای نسبت به سادگی غیر قابل اعتماد داده است. FCC نقشه ها به طور گسترده ای به عنوان انتقاد محزون می خوانی نادرست نیز استفاده می شود برای تعیین اینکه چه کسی و دریافت نمی کند بودجه را به پهنای باند به مناطق. به عبارت دیگر اگر FCC نقشه ادعای خود را در منطقه دارای دسترسی به اینترنت و سپس خود را در شهرستان و یا دولت باید یک زمان سخت تر گرفتن پول آن نیاز به گسترش پهنای باند سیستم.

“برای بستن شکاف دیجیتال, ما باید دقیق پهنای باند maps که به ما بگویید که در آن پهنای باند در دسترس است و که در آن در دسترس نیست در سرعت معین. این مهم است زیرا نقشه ها مورد استفاده قرار گیرد برای اطلاع رسانی به سازمان های فدرال در مورد که در آن به طور مستقیم پهنای باند پشتیبانی می کند. ناقص و نادرست نقشه در نهایت اتلاف منابع و خفه کردن فرصت ها برای توسعه اقتصادی در مناطق روستایی و محروم جوامع” گفت: kahan رایگان.

آن را از طریق باند پهن است که آمریکایی ها می توانند در شغل دسترسی به آموزش و پرورش و فرصت های اقتصادی

در دسامبر 2018 FCC رئیس Ajit Pai گفت: این سازمان بررسی خواهد اگر حمل فرستاده شده نادرست پوشش داده است. چهار ماه بعد یک April 10th, سنای آمریکا, تجارت, علم و حمل و نقل پیوست تماس به تعمیرات اساسی FCC نقشه.

مایکروسافت گفت: آن تجزیه و تحلیل نشان می دهد که استان ها با بالاترین نرخ بیکاری نیز پایین ترین پهنای باند استفاده شده (در و دسترسی پهن باند). بر روی تصویر کلیک کنید برای دیدن با وضوح بالاتر نسخه.

چرا FCC نقشه اشتباه است ؟

چندین عوامل مؤثر چرا FCC داده است تا گمراه کننده با توجه به kahan رایگان و راجر ترکه یا چوب کوتاه رئیس کمیته مجلس سنا در تجارت, علم و حمل و نقل. این دلایل عبارتند از:

  • FCC داده است که بر اساس سرشماری بلوک است که می تواند در مناطق بزرگ است.
  • اگر یک مشتری در یک سرشماری بلوک دسترسی به پهنای باند کل بلوک شمارش است به عنوان داشتن خدمات.
  • موجود پهنای باند پوشش نیاز به جمع آوری می شود در بیشتر گرانول سطح.
  • کمی مورد تایید اطلاعات در مورد اینکه آیا یک ارائه دهنده خدمات در واقع فراهم می کند خدمات در سرعت آگهی.

کدام مناطق در حال سخت ترین ضربه ؟

مناطق روستایی نهفته ترین در سراسر هر دولت است اما برخی از مناطق شهری نیز تحت تاثیر قرار. برای مثال مایکروسافت گفت: “در خانه ما دولت واشنگتن FCC داده ها نشان می دهد که 100 درصد از کشتی ساکنان شهرستان در دسترسی به پهنای باند.

هنگامی که ما صحبت کرد و به مقامات محلی آنها نشان داد که تعداد بسیار کمی از ساکنان روستایی این شهرستان دسترسی داشتند و کسانی را که انجام داده با استفاده از پهنای باند در کسب و کار. اطلاعات ما خرس این را نشان می دهد که تنها 2 درصد از کشتی شهرستان است که با استفاده از پهنای باند. وجود دارد یک کشتی شهرستان در هر دولت است.”

اما مشابه overreporting از پهنای باند در دسترس است که اتفاق می افتد در بیشتر مناطق شهری نیز این بیش از فقط یک روستایی موضوع است.

آنچه می تواند انجام شود برای سرعت بخشیدن به دسترسی پهن باند?

Reevaluating FCC داده ها و توزیع منابع مالی برای آینده دسترسی پهن باند در سراسر آمریکا خواهد بود یک تلاش مشترک در میان بیش از یک سازمان دولتی. اقدامات فوری شامل, اما نه محدود به:

  • جمع آوری بیشتر داده های خاص
  • تایید اطلاعات
  • اعطای بودجه
  • حفظ سریع نرخ پهنای باند گسترش

و یا به عنوان تراشه عجیب و غریب, مدیر عامل شرکت, تست سرعت, شرکت Ookla گفت, گفت: کمیته “بهبود پهنای باند نقشه مطالبات بیشتر aspirational تفکر بخش خصوصی نوآوری و بله بطور قابل توجهی بیشتر بودجه.”

شده اند وجود دارد گام های ساخته شده نسبت به بیشتر اتصال فقط در 12 ماه گذشته.

➤ در ماه اوت سال 2019 FCC معرفی دیجیتال فرصت جمع آوری داده ها روند. این کاهش نادرست گزارش نیاز به سرویس دهندگان اینترنت (Isp) برای ارسال geospatial نقشه های خود را پوشش.

➤ در دسامبر 2019 FCC نورد خود را 5G سریع طرح برای اتصال در هر دو مناطق شهری و روستایی.

➤ بین اوت 2019 و 2020, FCC تایید شده حدود 25 میلیارد دلار برای توسعه و یارانه ها به روستایی پهنای باند شکاف.

و در نهایت با توجه به مایکروسافت در تازه ترین گزارش روستایی تقسیم پهنای باند تا حدودی کاهش یافته است. مایکروسافت در سال 2020 سالانه گزارش نشان می دهد اضافی 5.5 میلیون نفر را به دست آورده و دسترسی به پهنای باند در سال گذشته است.

COVID-19 و حفظ آمریکایی ها متصل تعهد

هیچ کس نمی تواند پیش بینی کرده اند بی سابقه بسته شدن میلیون ها نفر از مدارس و کسب و کار در سراسر امریکا با توجه به COVID-19 شیوع بیماری در اوایل سال 2020 است. در پاسخ به دانش آموزان و معلمان ناگهانی, انتقال, برای آموزش آنلاین به پایان سال تحصیلی چند Isp ها از جمله AT&T, ورایزون, Xfinity و طیف گرفته اند حفظ آمریکایی ها متصل تعهد است.

و چه کسی می داند چه تکنولوژی و نوآوری می تواند در نتیجه از این زمان بحران ؟ شاید COVID-19 خواهد بود یکی دیگر از کاتالیزور برای سریع پهنای باند گسترش در سراسر کشور است.

ماندن تا به روز با پهنای باند بیشتر اخبار در مرکز منابع و زیر کارشناسان ما در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de