آمریکایی ها در حال حاضر به اشتراک سه جریان خدمات به طور متوسط. وجود دارد اتاق را برای بیشتر ؟


در Allconnect ما کار به ارائه اطلاعات با کیفیت با سرمقاله صداقت. در حالی که این پست ممکن است ارائه می دهد و از ما نظرات خود ما هستند. در اینجا چگونه ما پول است.

با توجه به جریان آمار در گزارش های اخیر از شرکت Deloitte آمریکایی ها اشتراک به طور متوسط سه پرداخت می شود, تصویری, جریان, خدمات هر.

آن را سخت به غلو چه یک معامله بزرگ که تعداد است. فقط سه سال پیش نزدیک به نیمی از کشور تنها به یک جریان و آن را تقریبا همیشه Netflix بکشد. آمریکایی ها در حال حاضر راحت تر از همیشه ساختمان خود را جریان نرم افزاری و خلاص شدن از کابل در این فرآیند است.

اعطا هشدارهای فراوان. یکی از این خدمات است که معمولا آمازون نخست تصویری است که 112 میلیون مشترک در ایالات متحده است و تنها یکی از بسیاری از قدرت پردازش از آمازون نخست ثبت نام و اشتراک. به همین ترتیب Hulu تا حدودی متورم مشترک شماره $1/mo. ارائه می دهد و همکاری با Spotify در.

میانگین هزینه آن سه جریان خدمات منوط به برخی از بحث است. یک نظرسنجی از خبرنگار هالیوود در بر داشت که آمریکایی ها صرف $37/mo. در تلویزیون جریان در حالی که نیویورک تایمز تجزیه و تحلیل قرار داده و این تعداد در بیش از $14/mo. — به سختی به اندازه کافی برای اشتراک Netflix.

بدون در نظر گرفتن که در آن شماره در واقع دروغ مصرف کنندگان می گویند آنها فقط می خواهند به پرداخت $21/mo. در کل برای همه خدمات جریان ترکیب شده است. و جدید, جریان, خدمات مانند تلویزیون اپل+ دیزنی به علاوه طاووس و HBO حداکثر راه اندازی بیش از سال گذشته است که بودجه گرفتن کشیده و حتی بیشتر.

محتوای اصلی در هر جریان خدمات

البته هر کس همیشه می خواهد به پرداخت پایین ترین قیمت, اما آن را هنوز هم روشن است که وجود دارد تنها یک ترکیبی از سه جریان خدمات است که دیدار با این بودجه. و با بیشتر و بیشتر شرکت های وارد جریان حلقه در این سال که بودجه به زودی فشرده و حتی بیشتر.

که خدمات جریان خواهد شد را پشت سر گذاشت ؟

به ماندن در 17 دلار به $27/mo. محدوده است که مصرف کنندگان می گویند آنها در حال حاضر به پرداخت برای خدمات جریان آنها را مجبور به تعویض کردن چیزی است که آنها در حال حاضر به اشتراک در سفارش به اضافه کردن هر یک از آنهایی که جدید است. در اینجا چگونه شماره مشترک نگاه در آغاز سال 2020 با توجه به گزارش های وال استریت ژورنال:

  1. Netflix – 61.3 میلیون متحده مشترکین
  2. آمازون نخست تصویری – 42.2 میلیون دلار آمریکا مشترکین
  3. Apple TV Plus – 33.6 میلیون دلار آمریکا مشترکین
  4. Hulu – 31.8 میلیون دلار آمریکا مشترکین
  5. دیزنی Plus – 23.2 میلیون دلار آمریکا مشترکین

اضافه کردن به که 43 میلیون HBO مشترکان که به طور خودکار کردم HBO حداکثر زمانی که آن را راه اندازی در مه, و زمینه شروع به نگاه حتی بیشتر شلوغ است.

آن باقی مانده است دیده می شود که خدمات را به اثبات ضروری به بینندگان اما ما باید یک اشاره. جریان آمار در Deloitte بررسی نشان داد 57 درصد از جریان کاربران گفت: آنها مشترک برای دسترسی به محتوای اصلی. برای وای این تعداد شروع به پریدن کرد و تمام راه را به 71 درصد. توسط آن اندازه گیری HBO حداکثر به وضوح دارای این مزیت است.

هنگامی که ما تجزیه و تحلیل است که خدمات جریان تا به حال بهترین محتوای اصلی HBO در بالا آمد توسط یک حاشیه گسترده ای. حتی اگر Netflix تولید بیش از دو برابر تعداد اصلی را نشان می دهد و فیلم به عنوان HBO در حدود یک سوم از زمان مخاطبان و منتقدان به طور یکسان به شدت به نفع HBO.

اگر خدمات جریان می خواهید به نگه داشتن بر روی آمریکایی در جریان بودجه آنها را مجبور به ارائه نشان می دهد و حرکت می کند که بیننده نمی تواند در هر نقطه دیگری است. توسط آن اندازه گیری HBO حداکثر تا فوق العاده ای شروع به سر.

چگونه جریان خدمات نسبت به کابل و تلویزیون های ماهواره ای?

حتی اگر آمریکایی ها در حال حاضر اشباع شده وقتی که می آید به جریان خدمات آنها هنوز هم قابل ملاحظه ای ارزان تر از سنتی کابلی و ماهواره ای بسته که به طور معمول در اطراف هزینه $90/mo. هنگامی که همراه با خدمات اینترنت.

جریان بسته در مقابل کابل

اگر شما انتخاب کردن برای “کشاکش” بسته است که به شما می دهد بیش از 125 کانال های کابلی و هیچ چیز دیگری, شما پرداخت تا $1,340 در هر سال است. “در تقاضا تنها” بیننده که مشترک به Netflix نخست تصویری از Hulu و HBO حداکثر و هیچ چیز دیگری پرداخت خواهد شد $93 کمتر در طول دوره از یک سال تمام.

این هزینه تجزیه و تحلیل سود به نظر می رسد تغییر نسبت به بر روی تقاضا جریان خدمات. برای اولین بار تا کنون بیشتر مردم در حال حاضر اشتراک یک جریان خدمات از سنتی کابل اشتراک.

اگر شما به دنبال برای مهار ماهانه خود را به تلویزیون هزینه های کارشناسان ما به اشتراک گذاری همه چیز شما نیاز به دانستن در راهنمای ما برای برش طناب.

Joe Supan Joe Supan

@allconnect

جو نظارت همه چیز جریان برای Allconnect از خدمات موسیقی, موسیقی به تلویزیون های hd. خود را در جریان خدمات نظرات در میان محبوب ترین مقالات در کل سایت. جو gradu… جزئیات بیشتر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im