Allconnect گزارش آخرین در ایالات متحده اتصال به اینترنت


در Allconnect ما کار به ارائه اطلاعات با کیفیت با سرمقاله صداقت. در حالی که این پست ممکن است ارائه می دهد و از ما نظرات خود ما هستند. در اینجا چگونه ما پول است.

شما ممکن است انتظار می رود برای پیدا کردن بهترین اتصال به اینترنت در بزرگترین شهرهای ایالات متحده اما کوچک و اواسط اندازه شهرها در واقع بیرون آمد جلو در Allconnect جدید داده های مطالعه. است که می گویند هیچ شهرستانها بزرگ ایستاده بود — شیکاگو سان آنتونیو و آستین همه رتبه ما در top 20 — اما در آن مکان مانند سدار رپیدس و Des Moines, که دریافت, سریع ترین اینترنت, کمترین قیمت و بهترین پوشش است.

اگر چه آمریکایی ها برخی از سریع ترین سرعت اینترنت در جهان — 11th بالاترین در 133 مگابیت در ثانیه با توجه به Speedtest.net — این شبکه نیست و مستقر به همان اندازه. بسیاری از مناطق روستایی پرداخت قیمت های بالا برای سرعت آهسته در حالی که بیشتر شهرستانها لذت فراوانی از ارائه دهندگان و برنامه را انتخاب کنید.

برای پیدا کردن مکان با اتصال به اینترنت ما مدرج هر محل در چهار عامل: منطقه ای که تحت پوشش پایین ترین قیمت در دسترس است که متوسط سرعت اینترنت که ساکنان در واقع دریافت و تعدادی از ارائه دهندگان آنها می توانید از را انتخاب کنید. (در پایین حرکت به پایین برای یک توضیح کامل از ما روش و فرایند جمع آوری داده ها.)

به پرش مستقیم به یک بخش خاص با کلیک بر روی لینک belows:

بالا 25 در مناطق با کمترین اتصال نمرات

به طور غیر منتظره شهرهای کوچک در پنسیلوانیا و آلاباما پیوست تگزاس مگا شهرستانها آستین و سن آنتونیو برای بالا 10 در نقاط اتصال.

1. رپیدز سرو IA – 133.12

رپیدز سرو, IA, دومین شهرستان در دولت مدرج با بالاترین اتصال به اینترنت نمره توسط یک مایل. در واقع فاصله بین سرو رپیدز و مقام دوم Des Moines همان است که به عنوان یکی از شماره دو به 17.

ساکنان سدار رپیدس تحت پوشش در 97 درصد از این شهر باید 40 ارائه دهندگان اینترنت را انتخاب کنید و دریافت به طور متوسط از 89.97 مگابیت در ثانیه سرعت دانلود. بیشتر چه قیمت شروع فقط $42.50 به طور متوسط.

2. Des Moines, IA – 124.72

آیووا, پرجمعیت ترین شهرستان به دست آورده شماره دو نقطه در لیست ما است. ساکنان کمی آهسته تر سرعت و گزینه های کمتر نسبت به همسایگان خود در Cedar Rapids با $42.50 میانگین قیمت شروع و 84.30 مگابیت در ثانیه سرعت. خیلی از Des Moines,’ بالا سرعت متوسط است که با توجه به CenturyLink فیبر اتصال که دارای حداکثر دانلود با سرعت 1000 مگابیت در ثانیه و در دسترس است برای بسیاری از شهرستان.

3. قلم Argyl PA – 122.07

قلم Argyl بهبهان دارای جمعیت بیش از 3.5 K اما ساکنان آن لذت بردن از برخی از بهترین اتصال به اینترنت در کشور است. متوسط حداکثر سرعت اینترنت در حیرت انگیز 164.83 مگابیت در ثانیه و با شروع قیمت برخی از کمترین ها در دولت در تنها $35.99. اما مانند بسیاری از مناطق روستایی قلم Argyl ساکنان تنها هفت, اینترنت, ارائه دهندگان خدمت در این منطقه پس از پوشش کمی spottier از شهرهای بزرگ مانند سدار رپیدس و Des Moines.

4. Elverson PA – 120.58

کوچکترین شهر در top 10 Elverson بهبهان به تازگی بیش از 1K ساکنان. با این وجود, آن را تا به برخی از سریع ترین اینترنت در کشور با متوسط حداکثر سرعت دانلود از 217.18 مگابیت در ثانیه — نزدیک به دو برابر میانگین ملی است. Xfinity منجر راه در این منطقه با سرعت 400 مگابیت در ثانیه و قصد دارد با شروع در فقط 30 $/mo.

5. نقطه روشن AL – 120.05

یک شهر بیش از 2K, مردم, نقطه, روشن, AL, شده است محبوب نقطه تعطیلات برای جنوبی ها. شناخته شده برای آن طراوت نسیم در آینده از تلفن همراه Bay, نقطه روشن این هتل بزرگ شناخته شده است به عنوان “ملکه جنوب در ساحل” و در خدمت به عنوان پایه ای از عملیات را برای فرماندهان نظامی در جنگ جهانی دوم است. بازدید کنندگان و ساکنان به طور یکسان دریافت میانگین سرعت دانلود از 128.82 مگابیت در ثانیه از شش ارائه دهندگان.

6. Semmes, AL – 119.33

فقط 40 مایل در سراسر Mobile خلیج ساکنان Semmes, AL, دریافت همان اتصال بزرگ به عنوان همسایگان خود در نقطه روشن است. AT&T و Xfinity خدمات اکثریت منطقه با دومی ارائه سرعت تا 150 مگابیت در ثانیه.

7. Austin, TX – 118.77

این شهر پایتخت تنها ستاره امور خارجه Austin برخی از سریع ترین سرعت اینترنت در کل کشور است. در بسیاری از شهر دسترسی به فیبر نوری اتصال از طریق AT&T و یا گوگل Fi است که به ارمغان می آورد به سرعت به 1000 مگابیت در ثانیه. این شهر به طور متوسط می شود حیرت انگیز 239.83 مگابیت در ثانیه و 22 ارائه دهندگان پوشش این منطقه است.

8. Coopersburg PA – 118.03

حومه شهر آلن تاون و فقط 40 مایلی شمال فیلادلفیا Coopersburg به ثمر رساند به طور قابل توجهی بالاتر در تحلیل ما از آن بیشتر پرجمعیت ، قصبه کمتر از یک مایل مربع در مساحت اما ساکنان دسترسی به هشت ارائه دهندگان. سریع ترین گزینه ها اتصالات کابل از شرکت های منطقه ای مانند Pencor Services, Inc. و خدمات برق کابل TV, Inc.

9. San Antonio, TX – 117.77

سن آنتونیو 1.5 میلیون نفر از ساکنان لذت بردن از برخی از سریع ترین و ارزان ترین اینترنت در کشور است. قیمت شروع در به طور متوسط فقط $35/mo. و سرعت رفتن تمام راه را تا 242.8 مگابیت در ثانیه به طور متوسط — بالاترین در ما بالا 10. فیبر نوری اتصالات از AT&T, گوگل فیبر و گوادلوپ دره تلفن تعاونی در دسترس هستند در حدود 30 درصد از شهر با 23 دهندگان در مجموع پوشش این منطقه است.

10. بی مینت, AL – 117.7

سومین شهر در اطراف تلفن همراه خلیج ما را بالا 10 Bay Minette, AL, همان, سریع و ارزان, اینترنت به عنوان نقطه روشن و Semmes. معروف این شهر برجسته در فیلم برخورد نزدیک از نوع سوم در آن صحنه در یک ایستگاه راه آهن. امروز ساکنان به طور متوسط از 128.82 مگابیت در ثانیه حداکثر سرعت دانلود با برنامه شروع در $36.66/mo. به طور متوسط.

مناطق با کمترین اتصال نمرات

جای تعجب نیست این مناطق با کمترین اتصال نمرات تمام شد دور افتاده و کم جمعیت. در واقع این مناطق که دریافت ما از 10 پایین ترین نمرات تمام شد در آلاسکا و آریزونا — آمریکا با برخی از حداقل مناطق پر جمعیت در کشور است.

Ambler AK رتبه آخرین مرده در لیست ما است. در دسترس تنها با هواپیما و اتومبیل برفی این شهرستان دارای جمعیت فقط 262. ساکنان اطراف 1.5 مگابیت در ثانیه سرعت دانلود به طور متوسط به اندازه کافی برای چک کردن ایمیل خود ، چه چیزی بیشتر آنها با پرداخت حق بیمه برای آن است. تنها با دو ارائه دهندگان را انتخاب کنید از پایین ترین قیمت در دسترس است $60/mo. و شما فقط می توانید آن را در 62 درصد از این منطقه است.

بهترین و بدترین مناطق برای اتصال در هر ایالت

در هر دولت, مناطق وجود دارد که برای اتصال به اینترنت و دیگران که بسیار فقیر هستند. به طور کلی در بیشتر مناطق روستایی و کمتر تا به حال ارائه دهندگان اینترنت به از را انتخاب کنید با کلی پایین تر از سرعت در حالی که در مناطق پر جمعیت بیشتری برخوردار گزینه های سرعت بالاتر و قیمت پایین تر.

مناطق عمده شهری مثل شیکاگو و لس آنجلس و نیویورک در رتبه سه را در کشورهای مربوطه و تگزاس را بالا سه مکان نیز آن سه پرجمعیت ترین. در انتهای دیگر تعداد بسیار کمی وجود دارد مناطق شهری در هر کشور را پایین سه با Providence, RI بودن عمده استثنا.

هر چقدر دولت برای پرداخت اینترنتی

هر چقدر دولت می پردازد تا حد زیادی متفاوت است اما به طور متوسط قیمت هر دولت است $0.42 برای هر 1 مگابیت در ثانیه از سرعت دانلود. رود آیلند می شود بیشتر بنگ برای جفتک انداختن در $0.24 هر مگابیت در ثانیه از نزدیک دنبال داکوتای شمالی در $0.33. در انتهای دیگر نبراسکا و مونتانا پرداخت هزینه بیشتر برای اینترنت خود را با سرعت در $1.30 هر مگابیت در ثانیه.

می خواهم برای دیدن جایی که شما اتصال به اینترنت می افتد که طیف? استفاده از تست سرعت ما در زیر وارد کنید و خود را ماهانه اینترنت لایحه.

تست سرعت ماشین حساب

جمعیت برآورد هر ارائه دهنده اینترنت

متوسط دولت 58 ارائه دهندگان اینترنت در دسترس است اما این تعداد به طور گسترده ای متفاوت از دولت به دولت. آیووا دارای بسیاری از گزینه های با 198 ارائه دهندگان اطراف یک ارائه دهنده خدمات برای هر 16K مردم است. نیوجرسی از سوی دیگر تنها 21 ارائه دهندگان کل و یا یکی از ارائه دهنده برای هر 423K ساکنان.

اینترنت ماهواره ای است و تنها گزینه در بسیاری از مناطق

به صورت گسترده در بخش های از کشور های کابلی و فیبر اینترنت هنوز در دسترس نیست. است که برگ های بسیاری از کاربران با تنها یک راه برای دریافت آنلاین: اینترنت ماهواره ای. این شهرها در مناطق کم جمعیت است که لازم نیست به اندازه کافی مشتریان برای ارائه دهندگان برای توجیه هزینه های بالای تخمگذار کابل.

ماهواره ای است که یک جایگزین مناسب و معقول. با استفاده از geostationary (موقعیت ثابت) ماهواره ارائه دهندگان می تواند ارائه خدمات اینترنت تقریبا در هر نقطه از کشور با سرعت رفتن تمام راه را تا 100 مگابیت در ثانیه. آلاسکا منجر راه با 90 شهرها که تنها دسترسی به اینترنت ماهواره ای, به دنبال کالیفرنیا با 65 و اوکلاهما با 39.

نتيجه گيری

آمریکایی ها دریافت برخی از سریع ترین سرعت اینترنت در جهان به طور متوسط است, اما چگونه شما که تجربه زیادی بستگی به جایی که شما زندگی می کنند. بزرگتر و متوسط شهرستانها به طور کلی شانس بهترین ها در تجزیه و تحلیل ما با انتخاب بیشتر و بهتر پوشش قیمت های پایین تر و سرعت سریع تر به طور کلی.

در ضمن شهرهای کوچک در کشورهای بزرگ مانند آلاسکا و آریزونا به ثمر رساند بدترین در آن معیارهای و عمدتا روستایی ایالات نبراسکا و مونتانا پرداخت می شود مقدار زیادی بیشتر برای سرعت خود را نسبت به خود بیشتر شهری هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در یافته های ما لطفا به ما ایمیل در [email protected]

روش و منابع

برای این گزارش ما جمع آوری داده ها در 29,399 مکان در ایالات متحده برای هر یک از ما با استفاده از دادههای FCC و سرشماری ایالات متحده برای تعیین حدود منطقه پوشش داده شده توسط یک ارائه دهنده اینترنت حداقل قیمت در دسترس برای مشترکین متوسط سرعت دانلود که ساکنان دریافت و تعدادی از ارائه دهندگان خدمات که در دسترس هستند.

برای محاسبه اتصال نمرات ما اختصاص داده جداگانه نمرات برای هر یک از این چهار عامل. ما به 30 درصد وزن به منطقه تحت پوشش حداقل قیمت و سرعت متوسط و 10 درصد به تعداد ارائه دهندگان. این به ما نشان داد که بهترین ترکیب از در دسترس بودن قیمت و عملکرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im