همه چیز در مورد طیف خدمات: راهنمای نهایی خود را

آیا شما در حال حرکت به یک طیف یا منطقه با توجه به تعویض به طیف در خانه فعلی خود را? وجود دارد مقدار زیادی از وب سایت به شما بگویم در مورد تبلیغاتی طیف قیمت ها و طرح های, اما آنچه در آن است واقعا به خدمات ؟ از قرار دادن سفارش خود را به راه اندازی تجهیزات برای اینکه در دراز مدت طیف مشتری ما شما را به اسرار طیف خدمات.

ثبت نام برای طیف

سه راه وجود دارد به ثبت نام برای طیف خدمات آنلاین از طریق تلفن و یا با رفتن به محلی طیف فروشگاه. پس از تایید که طیف است که در منطقه شما در دسترس, شما می توانید خود را انتخاب کنید, اینترنت, تلویزیون و یا تلفن برنامه همراه با هر افزودنی مانند کانال های حق بیمه و یا ورزش بسته.

چه چیز دیگری ثبت نام برای طیف شامل? شما ممکن است نیاز به اجرای یک چک اعتباری برای دریافت جدید طیف خدمات. و هنگامی که شما ثبت نام برای یک طیف اصلی اینترنت برنامه شما می توانید به طور معمول را انتخاب کنید بین خود و یا حرفه ای-نصب و راه اندازی گزینه های.

  • طیف حرفه ای نصب و راه اندازی — اگر شما را انتخاب کنید نصب حرفه ای* خود قرار ملاقات برنامه ریزی خواهد شد و تکنسین را به طور معمول به خانه شما در عرض دو تا پنج روز بسته به در دسترس بودن. گاهی روز بعد قرار ملاقات ها در دسترس هستند. طیف ارسال خواهد شد یادآوری قرار ملاقات برنامه ریزی شده خود را یک روز جلوتر از زمان. *توجه: نصب حرفه ای است که در حال حاضر به حالت تعلیق به علت COVID-19. خوانده شده در مورد خود را دیگر طیف نصب گزینه های.
  • طیف خود نصب — برای کسانی که ترجیح می دهند خود نصب و راه اندازی تجهیزات خود را روانه بازار خواهد شد به شما در عرض دو تا سه روز کسب و کار از طریق فدرال اکسپرس.

خود را برای اولین بار طیف لایحه

شما ممکن است تعجب چه طیف واقعا به پایان می رسد تا هزینه و چه انتظار می رود در اولین طیف لایحه. مانند سایر سرویس دهندگان اینترنت (Isp) طیف لوایح دولت برای مالیات و هزینه های دیگر مانند FCC هزینه. با توجه به طیف بسته شما می توانید ببینید مقدار برای نصب و راه اندازی و یا تجهیزات.

آگاه باشید که هزینه ها مانند هزینه های حمل و نقل (برای تجهیزات) نصب و راه اندازی و یا کل اول ماه لایحه ممکن است لازم باشد در صف مقابل زمانی که شما محل سفارش خود را و یا به تاخیر افتاد تا خود را برای اولین بار چرخه صدور صورت حساب.

خود را به گرفتن طیف تجهیزات

شما را دریافت خواهد کرد تجهیزات لازم با توجه به طرح شما را انتخاب کنید. طیف تجهیزات شما نیاز خواهد شد یا حمل می شود به طور مستقیم به خانه خود آورده و یا توسط تکنسین در دوران حرفه ای خود را نصب و راه اندازی قرار ملاقات.

طیف تجهیزات اینترنت

اگر شما انتخاب کردن برای مستقل اینترنت و خود-نصب و راه اندازی, شما دریافت مودم با طیف خود-دستورالعمل نصب در پست الکترونیکی. فراهم می کند طیف اینترنت مودم به صورت رایگان است اما هزینه برای خدمات Wi-Fi به طوری که اکثر مشتریان برای انتخاب طیف تجهیزات و ارائه خود روتر Wi-Fi را. شما همچنین می توانید انتخاب برای ارائه یک طیف-سازگار با مودم.

طیف تلویزیون تجهیزات

طیف تلویزیون قصد دارد با DVR و جعبه تنظیم بالا. شما انتخاب کنید که چگونه بسیاری از اتاق های شما می خواهید به خدمات تلویزیون متصل و اگر شما می خواهید DVR خدمات در بیش از یک اتاق. بر اساس سفارش خود را به تکنسین می داند که تعداد صحیح از تلویزیون جعبه را در کامیون خود را.

با طیف DVR, سرویس, شما می توانید ضبط تا شش را نشان می دهد در یک بار. شما می توانید با هر یک set-top box در اتاق کمکی که اجازه می دهد شما را به تماشای همه کانال های طیف ارائه می دهد انتخاب خود را در تلویزیون برنامه و یا شما می توانید ارتقاء به DVR خدمات برای اتاق های دیگر نیز هست.

هنوز مطمئن شوید که آنچه شما نیاز دارید ؟ فکر می کنم در مورد که در آن شما خواهد شد در درجه اول به تماشای تلویزیون, زیرا کسانی که در این اتاق(s) که در آن شما به احتمال زیاد می خواهید توانایی ضبط مکث و عقب تلویزیون.

بهترین راه به حرکت خود طیف خدمات ؟

طیف باعث می شود آن را آسان به حرکت می کند خدمات خود را به یک خانه جدید. اگر شما در حال حرکت درون یک طیف منطقه و می خواهید به حرکت خود طیف خدمات با شما به عنوان شما می توانید به سادگی ورود به سیستم خود را در طیف حساب و ترتیب حرکت سرویس تاریخ. بسته به محل شما ممکن است قادر به مودم شما به محل اقامت جدید خود آن متصل می شود و آنلاین بدون نیاز به یک تکنسین است. در ق موضوع با توجه به حرکت در طیف خدمات یک مشتری گفت: “از نقل مکان به یک آپارتمان جدید قلاب مودم من و به نام و در عرض 20 دقیقه آن مشغول به کار بود.”

اگر شما در حال حرکت اما می خواهم به خود را تغییر طیف طرح ؟ برای مثال اگر شما در حال حرکت به یک خانه بزرگتر خواهد شد و نیاز به خدمات تلویزیون در اتاق های بیشتر و سپس مطمئن شوید که به تماس و یا رفتن به یک طیف فروشگاه های خرده فروشی به ایجاد تغییرات مناسب به حساب خود را قبل از حرکت خود را در تاریخ. این مهم است برای ایجاد تغییرات در طرح های خود را جلوتر از زمان به طوری که شما باید تجهیزات مورد نیاز شما را پس از ورود در محل اقامت جدید خود را.

اگر شما در حال حرکت در خارج از طیف منطقه و نیاز به پایان خود طیف خدمات, شما نمی خواهد که یک ختم زودرس هزینه (ETF) اما با توجه به طیف لغو سیاست شما شارژ می شود باقی مانده از خود را در زمان چرخه صدور صورت حساب. ما پیشنهاد کنید ؟ را انتخاب کنید یک پایان-سرویس تاریخ است که همزمان با پایان صدور صورت حساب خود را در ماه است.

چه آن را مانند به یک دراز مدت طیف مشتری ؟

قطعا وجود دارد برخی از مزایای بودن یک طیف مشتری. طیف ندارد قرارداد که مجموعه آنها را جدا از بسیاری دیگر از Isp ها. این باعث می شود آن را نسبتا آسان برای تغییر برنامه حرکت و یا پایان خدمت به طور کامل در صورت نیاز. طیف طرح را هنوز هم نرخ های تبلیغاتی که برای دوره های مختلف از زمان به طور معمول 12 ماه.

طیف معاملات و نرخ های تبلیغاتی

برای مشتریان جدید پس از 12 ماه تبلیغاتی دوره بیش ماهانه قیمت را افزایش می دهد حدود 20 دلار/ماه.*, به طور متوسط. هنگامی که شما ثبت نام برای خدمات بپرسید چه غیر تبلیغاتی قیمت خواهد بود به طوری که شما می دانید چه انتظار از یک سال پایین خط. آگاه باشید که طیف افزایش قیمت ها رخ می دهد و از آنجا که هیچ قرارداد خود را غیر تبلیغاتی ممکن است تغییر نرخ بیش از یک بار.

در سمت تلنگر از آنجا که هیچ قرارداد با طیف شما همچنین می توانید ارتقاء و یا جمع و جور کردن طرح های خود را اگر شما پیدا کردن شما نیاز به سریع تر سرعت اینترنت ترجیح می دهند تلویزیون های مختلف بسته بندی و یا فقط می خواهید برای کاهش صورتحساب ماهانه خود را. اما به یاد داشته باشید اگر شما تغییر طرح خود را در حالی که شما هنوز هم در یک تبلیغاتی دوره شما در معرض خطر از دست دادن خود را در زمان کاهش می یابد.

چگونه می توانید بهتر طیف معامله

اگر شما دیگر در ارتقاء و تبدیل شدن به نسبت هزینه طرح های خود را, شما می توانید برای رسیدن به طیف خدمات به مشتریان به تلاش و مذاکره یک معامله جدید است. در اخیر Reddit موضوع یک طیف مشتری سعی کردم این روش و گفت: “من بیل رفت از 70 دلار به 50 دلار با اندکی افزایش در سرعت و مودم ارتقاء است که من می توانم خودم را به طوری که هیچ سرویس تماس بگیرید هزینه.”

طیف خدمات به مشتریان در دسترس است از طریق تلفن بر روی خط چت و یا با مراجعه به محلی طیف فروشگاه. در حالی که ممکن است از شما بعید است برای دریافت جدید-مشتری تبلیغاتی رای بسیاری از دراز مدت طیف مشتریان تا به حال موفقیت در گرفتن صورتحساب ماهانه خود را کاهش می یابد.

می خواهید دیگر راهنمایی در ثبت نام و یا در حال حرکت خود را در صفحه اصلی خدمات اینترنت? بررسی بازگشت در مرکز منابع و یا به دنبال کارشناسان ما در Facebook و Twitter.

فروشگاه اینترنتی طرح

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>