آدیداس Ozweego فروش

آدیداس اصل است انتشار یک نام تجاری جدید رنگ گزینه Ozweego که خواهد آمد مشخص شده ‘رنگ زرد خورشیدی’.به دنبال نزدیک تر از این آدیداس Ozweego زنان می آید با رنگ زرد خورشیدی مش های فوقانی در حالی که سیاه و سفید زمین در سه راه راه نام تجاری است. زیر سایه همان اراضی TPU جیر پوشش eyestays, گلگیر, heel میانی و بدمتشني لاستیک به نگاه کامل.

آدیداس Ozweego مردان تا به حال قوی سال تا کنون و با نام تجاری است که برای آزادی جدید colorway که می آید در سیاه و سفید و نارنجی و سبز.این آدیداس Ozweego سفید همراه با مش سیاه و سفید در سراسر فوقانی با جیر و TPU پوشش و چرم است و سپس در زبان. اضافه کردن پاپ است استفاده از رنگ سبز و نارنجی لهجه که بازدید پانل, زبان و زیره. دیگر نکات برجسته شامل بازتاب جزئیات طول و EVA midsole.

آدیداس اصل در حال راه اندازی یک جفت جدید از آدیداس Ozweego فروش به زودی با آخرین نسخه های آینده در محبوب ” سه گانه سیاه رنگ تم.این نسخه تمام ویژگی های سیاه و سفید در سراسر در حالی که با استفاده از مش نرم مخمل خواب دار جیر و TPU همراه با سقوط چرم بر روی زبان. علاوه بر سیاه و سفید اجرا می شود در سراسر میانی و بدمتشني لاستیک به پایان نگاه.

اصل آدیداس به زودی نسخه جدید ‘عصر بسته’ که شامل آدیداس Ozweego سیاه و سفید.لباس پوشیدن و در یک کفش سفید و فریاد سبز رنگ ترکیبی. ساخته شده از چرم جیر و پارچه در پوشش همراه با ADIPRENE cushioning و یک EVA midsole. با استفاده از رنگ سفید در بالا و لهجه های نئون سبز و نارنجی اجازه می دهد تا این جفت ارز به پاپ. جزئیات دیگر شامل یک مثل میانی و آبی لهجه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>