یک موضوع برای عینک آفتابی (High End و مجموعه تلفیقی کمیاب خوش آمدید)

من خیلی به “سبک” پیدا کرده اند و این سایت و اعضای آن به منابع ضروری. من فکر کردم من می خواهم یک دقیقه به اضافه کردن به کنگلومرا از اطلاعات این سایت نگه می دارد و نوشتن تجربیات من با یک مقاله از لباس من نمی دانم زیادی در مورد و تعداد زیادی از تجربه با: عینک آفتابی. یک چیز عجیب در مورد عینک آفتابی این است که آنها به همه جا اما تا اشتباه. وجود دارد هیچ مرجع تخصصی اختصاص داده شده صرفا برای عینک آفتابی و اطلاعات خوبی در آنها پر از لکه است. تعداد زیادی از مد به جلو افراد به نظر می رسد به نگاه کردن در “بازار برندها” اما برای حل و فصل عابر پیاده اپتیک. به عنوان بسیاری از شما می دانید این است که تا حد زیادی به دلیل انحصار مجازی Luxottica بیش از بازار است. هر آنچه که آنها خود را ندارد دیگر شرکت Safilo و Marcolin احتمالا انجام دهد. از آنجا که این, بسیاری از مارک های کوچکتر و سنگهای واقعی به دور بماند. من امیدوارم که برای جلب توجه به برخی از این برندها با ارسال نظرات و تجربیات من تا به حال با آنها و همچنین به عنوان یک چند چیزهایی که من آموخته ام در مورد عینک آفتابی در طول سال.

بیایید شروع با یک مقدمه برای تازه واردان است. همانطور که قبلا ذکر شد, بسیاری از برندهای متعلق به شرکت اپتیک. بزرگترین این است Luxottica که صاحب (در میان بسیاری دیگر) Ray-Ban, Oakley, Persol, Revo, Sunglass Hut, Lenscrafters و Pearle دید. آنها همچنین عینک آفتابی در قرارداد برای بسیاری از نام های بزرگ علامت های تجاری مانند شانل. Safilo نیز صاحب و قرارداد برای یک نمایشگاه تعدادی از مارک های مانند کاررا و گوچی. Marcolin نیست به عنوان بزرگ به عنوان دو نفر دیگر و تولید برای مارک های مانند Montblanc و تام فورد. از نظر کیفیت Safilo به طور کلی مسیرهای دیگر دو و Marcolin به طور کلی در بالا می آید.

خطر داشتن رنگ مانند این است که آن را می دهد اپتیک شرکت های قدرت به منظور بالا بردن قیمت ها در حالی که کیفیت برش و ایجاد توهم انتخاب برای مصرف کننده. به سختی و هر کسی که قدم به Sunglass Hut متوجه می شوند که همه چیز در این فروشگاه به جز Maui Jim متعلق به همان شرکت است. شرکت اغلب استفاده از این; زمانی که یک قاب سبک موفق است که در یک نام تجاری صف آنها شروع به معرفی بسیار شبیه به سبک خود را از مارک های دیگر است. بعلاوه تقریبا هر نام تجاری مد قرارداد عینک آفتابی خود را به شرکت Luxottica و باید به سختی هر گونه درگیری با فرایند تولید. همه چیز از طراحی به تولید می اپتیک شرکت. بنابراین هنگامی که شما خرید یک جفت از عینک آفتابی از شرکت مانند Prada عینک خود را بدون درگیری با پرادا دیگر از نام. شما بهتر است با یک شرکت ساخته شده است که نام آن در اپتیک. با که گفت, شرکت Luxottica را چند محصولات خوب است, اما آن را بسیار hit and miss.

هنگامی که در تعیین کیفیت یک جفت از عینک های آفتابی وجود دارد تعدادی از چیزهایی که شما می توانید نگاه کنید. چند چیز اساسی برای من هستند:

1. لنز تنظیم می باشد. مطمئن شوید که لنز را در مجموعه ای به فریم به درستی و نه پاپ از صندلی خود را در تمام.

2. قاب تاب است. بسیاری از شرکت های تولید عینک آفتابی با این مشکل است. وضع عینک روی یک سطح صاف با سلاح خورده را به طور کامل. معابد باید هر دو سطح تماس در به پایان می رسد و قاب باید پیچانده شده به طوری که یک دست بالاتر از دیگر.

3. لولا. لولا باید تلو تلو خوردن به طور قابل توجهی. آنها باید نسبتا جدید و در مورد همان تنش در هر طرف. برای قاب های پلاستیکی 5 یا 7 بشکه لولا به خوبی. بازوها و مقابل قاب نیز باید دیدار با خیط و پیت کردن با یکدیگر و با اسلحه به طور کامل و نه یک شکاف بزرگ. همچنین لولا که دوخته را از طریق قاب در قاب های پلاستیکی نشان می دهد یک درجه بالاتر از صنعتگری و مهارت از لولا که فقط مجموعه به استات با گرما. مراقب باشید هر چند بسیاری از فریم شده و پرچ شده است که به ظاهر از دوخته شدن اما واقعا گرما غرق شده در هر دو طرف (به عنوان مثال Ray-Ban Wayfarers).

4. لحیم امتیاز. برای سیم-قاب عینک آفتابی لحیم کاری نقاط قابل توجه شاخص کیفیت. در جفت است که نمایشگاه نیست با کیفیت بسیار خوب لحیم کاری مفاصل اغلب ناهموار و یا درهم و برهم است. با کیفیت بالا قاب را یکنواخت لحیم کاری با فقط به اندازه کافی لحیم کاری استفاده می شود جوش را نه بیشتر و نه کمتر.

5. سیم هسته. برای قاب های پلاستیکی وجود دارد باید یک سیم هسته ای در داخل اسلحه. استات مواد انعطاف پذیر است که می تواند خم با یا بدون گرما به کت و شلوار بهتر کاربر. سیم هسته ای کمک می کند تا سلاح به نگه داشتن یک شکل بوده و خم به. بهتر است قاب های پلاستیکی ماشین هستند از بلوک استات است که با کیفیت بالاتر احساس به آن از نوعی پلاستیک است. همه قاب های پلاستیکی با سیم هسته استات ، به دنبال درز همراه قاب; اگر شما هر قاب تزریق تولیدات و ماشین از استات بلوک.

به عنوان Kurt Vonnegut, اشاره, قاب هستند که در آن پول در اپتیک است. پایان بالاتر شرکت قرار دادن تعداد زیادی از تلاش خود را به فریم و گاهی اوقات بسیار به خود اپتیک. اگر اپتیک یک اولویت برای شما مهم است به یاد داشته باشید آنچه لنزهای ساخته شده است. تقریبا همه لنزهای ساخته شده از این مواد:

CR-39. این استاندارد لنز پلاستیکی. آن است که بسیار مقاوم در برابر ضربه, اما آن را به وضوح شیشه ای و دارای حداقل chromatic abberation از محبوب لنز مواد. آن را رنگی می تواند به راحتی و پوشش داده شده با یک پوسته سخت است که مقاوم در برابر خراش.

پلی کربنات. این یک پلاستیک با استحکام بالاتر و مقاومت در برابر اثرات, اما این همه که خوب است. این بدترین وضوح chromatic abberation, tintability و مقاومت در برابر خراش از اصلی لنز مواد. اگر شما بازی های ورزشی و نیازی حفاظت از تاثیر (یا طراحی قاب تکیه می کند قوی لنز) پلی کربنات است که احتمالا بهترین انتخاب شما.

شیشه ای. شیشه ای است که بسیار سنگین تر از هر یک از گزینه های دیگر اما بسیاری از پیدا کردن وزن به خوبی به ارزش آن. در حالی که آن را ندارد هر گونه تاثیر حفاظت از آن باید بهترین وضوح و بسیار کم chromatic abberation. ویژگی های مورد علاقه من از شیشه است و آن مقاومت در برابر خراش.

Trivex. این جدیدتر پلاستیکی است و حتی قوی تر و مقاوم در برابر ضربه از پلی کربنات است اما همچنین واضح تر و کمتر chromatic abberation. در واقع بهتر آن است که از پلی کربنات در هر راه. اما, آن گران تر است, است که چرا از آن بسیار رایج است.

حتی در برخی از مواد لنز با کیفیت می تواند متفاوت باشد. بهتر است لنز را antireflective پوشش در پشت است که جلوگیری از منحرف چشمک می زند از نور است. برخی از لنزهای نیز فقط واضح تر از دیگران متفاوت است که توسط شرکت. بسیاری از شرکت های ارائه قطبش که بلوک های نور است که نوسان در یک جهت خاص است. این کمک می کند تا برای کاهش حساسیت به نور منعکس شده از اشیاء بدون لنز بسیار تیره تر است. Photochromic لنزهای همچنین به دست آوردن محبوبیت است. این لنز تیره هنگامی که نور قوی تر است نگه داشتن چشم خود را راحت در یک طیف گسترده ای از شرایط نوری.

بررسی و سریع شرکت پروفیل به زودی اضافه می شود…