A. P. C. رسمی موضوع برای APC جین اندازه و سوالات دیگر.

لطفا پست همه A. P. C. آهار سوال در این موضوع. مائورو من فکر می کنم شما مدیون من یک جفت (من به برخی از 31 را با تشکر) فقط برای صرفه جویی در شما یک سردرد است.

اول از همه تنگ شلوار جین بیشتر “whiskering” آنها را توسعه دهد. این می رود برای تمام * * * * * شلوار جین. آنها نیز خواهد بود به احتمال زیاد به ضربه در محل انشعاب بدن انسان. اما A. P. C., جین, اگر چه نسبتا سبک وزن 12 اونس بافته شده و پوشیدن مانند فولاد است.

در تجربه من, اگر شما می خواهید A. P. C. استانداردهای جدید به جا “شل” خرید خود را درست اندازه دور کمر. آنها را کمی شل در midhip (پوشیدن آنها قرار است به نشستن) و کشش حدود 2 اینچ در حدود 2 هفته به یک اندازه دور کمر تقریبا unwearable بدون کمربند. شلوار جین هنوز هم یک “لاغر” شبح (بعد از همه آنها مخروطی پایین) اما شل می شود از طریق لب به لب و ران. من شخصا دوست دارم این نگاه هستم اما در اقلیت است.

من از شما می خواهند اما نه بلوند, مناسب, اندازه 1 اندازه را از خود واقعی دور کمر. این متفاوت از خود را به اندازه طبیعی در شلوار جین, که معمولا غرور به اندازه…

به صورت سنتی 501 لاغر متناسب با حجم پایین 2 اندازه.

به صورت یک جا تنگ, اندازه, 3 پایین. من توصیه نیست این مگر اینکه شما می خواهید برای کاهش تعداد اسپرم خود را.

A. P. C. نجات هستند به اندازه حتی بزرگتر در کمر و آرام تر مناسب از طریق لب به لب و ران. حجم پایین تر نسبت به بالاتر برای همان متناسب با.

من نمی توصیه به “جدید” مگر شما مانند در اختیار داشتن ناراحت کننده آجیل. من نمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im