یک کوله پشتی با کت و شلوار ؟

سلام بچه ها من کمین در اینجا برای برخی از زمان و نگه داشتن “سکوت رادیویی”

اما در حال حاضر وقت آن است برای شروع یک موضوع جدید و همچنین به کمک.

من به عنوان خوانده شده یک زن و شوهر از موضوعات مورد پوشیدن یک کوله پشتی با یک کت و شلوار, اما من فقط نمی تواند پیدا کردن یک پاسخ مناسب پس از من عذر خواهی برای شروع یک موضوع جدید در مورد یک مشکل قدیمی است.

همانطور که شما ممکن است پیش بینی من در دنبال پیدا کردن یک “رسمی” کوله پشتی آن را با یک دست کت و شلوار و در محیط کسب و کار (به عنوان مثال جلسات و موقعیت های که در آن هر کس دیگری یک کیف) اگر چه من می دانم که واژه “رسمی”, “کوله پشتی” و “کت و شلوار” را با هم در حکم همان است.

اما پس از من مشکلات با بازگشت و به دلایل عملی من مجبور به استفاده از کوله پشتی برای کسب و کار که نیاز به معاینه دقیق از امکانات. من در حال حاضر سعی کردم با یک کیسه رسول اما این عملی نیست به عنوان یک کوله پشتی. که در سن و سال من (اواسط 20s) من فکر نمی کنم آن را که بد پوشیدن کوله پشتی با لباس کسب و کار, اما من می خواهم یک راه حل بهینه یا حداقل نزدیک ترین یکی است.

کوله پشتی من به دنبال باید سیاه و سفید مناسب یک” لپ تاپ 13 و مظنونین (شارژر, مقالات قلم) و آن را نباید بیش از حد بزرگ (در حدود همان دوره به عنوان یک کیف). نزدیک ترین من در بر داشت یک پورشه طراحی کوله پشتی (تصاویر پیوست شده) اما ظاهرا از آن قطع شود.

من هم سعی کردم در Samsonite سوئیس دنده شمالی و دیگران, اما هیچ شانس. هر گونه ایده ها ؟
من نمی ساکن در ما توصیه محصولات است که در دسترس هستند فقط در ایالات متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im