تلفیقی از باور نکردنی واقعی مواد غذایی کیک گرفتن قطعه قطعه

این مجموعه تصویری ایجاد شده توسط ناتالی Sideserf هوستون تگزاس بر اساس Sideserf کیک استودیو از او hyperrealistic مواد غذایی کیک گرفتن قطعه قطعه. اگر این برای تلفن های موبایل آشنا, شما ممکن است به یاد بیاورید فرد پست از دیترویت به سبک پیتزا تاکو تاکو بل و پیاز کیک. خدای من, من هنوز توهمات که در مورد تاکو کیک. این ویدیو شامل با برچسب زمانی برای مرجع:

0:05 بادمجان کیک

0:10 فیله ماهی-O-کیک
0:16 لگو کیک
0:20 کیک لیمو
0:24 پیاز کیک
0:31 صدف کیک
0:37 کیک هلو
0:46 فلفل سبز کیک
0:52 Mac & Cheese Cake
1:00 کیک کدو تنبل
1:04 کاهو, کیک
1:15 دیترویت سبک پیتزا کیک
1:24 تاکو بل کیک

اگر شما علاقه مند در یک خاص کیک شما می توانید از لینک های گنجانده شده در این ویدئو را در صفحه یوتیوب برای دیدن چگونه به فیلم ها برای هر یک به صورت جداگانه. در حال حاضر که برخی از استعداد است. و یا — یا — آن است که یک ابرقدرت?

رفتن نگه دارید به صورت کامل و تصویری.

با تشکر LB که موافق وجود دارد هیچ راهی وجود دارد نمی تواند برخی از مرتب کردن بر اساس از سحر و جادو پری گرد و غبار که در دستور کیک.

ادامه مطلب: کیک, دنگ, دسر, مواد غذایی, مقدس, سیگار, hyperrealistic mad skills, oh wow, نقاشی رئالیسم, چیزهایی که شبیه به چیزهای دیگر کسانی که نگاه بیش از حد خوب برای خوردن, حیله گری, تصویری, خوب, من شما رو من

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>