یک بطری شامپاین به اندازه ‘شخصی من ته حساسه’ شیشه

personal-bottomless-mimosa.jpg

فقط در زمان برای روز مادر/ادامه در صفحه اصلی قرنطینه می آید این 750mL ‘شخصی من ته حساسه’ شیشه ای از BigMouth, Inc و در دسترس در آمازون. این جای تعجب تمام شیشه ای گیلاس (اما هنوز هم با دست شستشو فقط در حساب دکوراسیون) ترکیبی از شکل یک بطری شامپاین با یک گیاه گل شیشه ای دارای 8 (دفعات بازدید: 2-3) نفر و برای اجازه دادن به بقیه خانواده خود را می دانم که شما نمی توان زحمت برای بقیه روز را به دلیل آن را هنوز هم ممکن است در اوایل اینجا اما dammit آن را 5 ساعت در جایی که نه و نیم ساعت جلوتر است.

با تشکر از تریسی ثانیه که من اطلاع او نمی تواند شمارش تعداد بار او خواسته شده است به ترک یک ته صبحانه برای قرار دادن آن bottomlessness به آزمون. هک آره که به نام خدا انجام کار است.

ادامه مطلب: الکل و مشروب الکلی chug آن!, نگو عمه من!, نوشیدن از چیزهایی که نوشیدن چیز, شیشه, صبح, آداب و رسوم روز مادر و دوست دختر من ترجیح 5 به 1 شامپاین به oj نسبت واقعی محصولات وجود دارد که دوباره پر کردن من عاجلانه!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>