6 نکته شما نیاز به دانستن به شما کمک کند نقطه جعلی اخبار


در Allconnect ما کار به ارائه اطلاعات با کیفیت با سرمقاله صداقت. در حالی که این پست ممکن است ارائه می دهد و از ما نظرات خود ما هستند. در اینجا چگونه ما پول است.

“من به عنوان خوانده شده آن را در اینترنت پس از آن باید درست باشد.”

در اینجا یک فلش ها که قطعا نمی جعلی: نه همه چیز را در اینترنت درست است. تعجب! در حالی که برخی از غلط عناوین و مقالات بنیادی ممکن است از درهم و برهم نگاری و یا تلاش در شوخی دیگران عمدا گمراه کننده است.

شما می توانید این عمدا فریب مقالات با نام مستعار “جعلی اخبار” عملا در هر نقطه آنلاین, اما شما به احتمال زیاد به روبرو می شوند آنها را بر ساختگی سایت های خبری در رسانه های اجتماعی خود را تغذیه. این اغلب با دقت گردد مقالات و وب سایت تغییر ظاهر به اخبار معتبر به قصد گسترش دروغ.

نگران کننده یک مطالعه منتشر شده در علم یافت که خبر جعلی در واقع گسترش با سرعت بیشتری می رسد و بیشتر مردم از این حقیقت است.

سهولت که با آن دسترسی پیدا می کنیم و مصرف رسانه ها نیز متاسفانه با توجه به افزایش جعلی, اخبار, اما شما لازم نیست که به سقوط قربانی به آن است. هنگامی که شما می دانید چه خبر جعلی است و چگونه به آن نقطه شما می توانید حرکت را از سمت راست آن گذشته و به واقعی تر, مطالب آموزنده.

چه خبر جعلی?

خبر جعلی است هر قطعه که عمدا غلط یا گمراه کننده به منظور استنباط خاصی پاسخ از خواننده است. این می تواند چیزی به عنوان ساده به عنوان یک تیتر جنجالی طراحی شده برای رانندگی ترافیک به سایت (این است که شناخته شده به عنوان “clickbait”) یک مقاله طولانی در نظر گرفته شده برای گمراه کردن رای دهندگان در یک انتخابات و یا یک وب سایت کامل به تقلید از یک منبع خبری معتبر.

رباتها (برنامه های کاربردی که انجام وظایف به صورت مبدل به عنوان انسان کاربران), ترول اینترنت (افرادی که تحریک درگیری های آنلاین به سادگی به خاطر انجام آن) و ادراک و فهم کاربران به اشتراک گذاری و پخش اخبار جعلی در هر روز است. شما می توانید اخبار جعلی در اینترنت و رسانه های اجتماعی مانند Facebook, Twitter و Reddit.

خبر جعلی مقالات می تواند مانند معامله واقعی پس چگونه می تواند به شما بگویم اگر آن را ساختگی? در اینجا ما پیشنهادات خود را برای چگونه به نقطه جعلی اخبار.

6 نکته برای لکه های جعلی اخبار

در نظر گرفتن منبع

این سایت یک منبع معتبر? اگر شما مطمئن نیستید که چک کردن URL برای هر چیزی مشکوک مانند غلط املائی و یا تغییرات شناخته شده سایت های معتبر. ارزیابی نگاه کلی سایت و کاوش صفحات دیگر در آن برای به دست آوردن یک احساس بهتر برای سایت اعتبار. Thoughtco.com نیز ارائه می دهد تعدادی از راه هایی برای تعیین سایت قابلیت اطمینان.

شما همچنین می توانید انجام یک جستجوی سریع نام نویسنده. به دنبال اعتبار و مقالات دیگر نوشته شده توسط آنها. اگر شما نمی توانید پیدا کردن هر گونه اطلاعات در مورد این نویسنده با احتیاط از منبع.

بررسی زمینه

ماده چرخاند مربوط به وقایع کنونی بود اما در واقع منتشر شده سال پیش ؟ بررسی انتشار و یا آخرین تاریخ به روز رسانی در این مقاله است. اگر وجود دارد هیچ تاریخ انتشار ذکر شده در آن می تواند خبر جعلی.

بعلاوه بررسی نقل قول های مورد استفاده در این مقاله است. یک جستجوی سریع از نقل قول مستقیم معمولا می تواند به شما بگویم که در اصل گفت: آن زمانی که از آن ساخته شده بود و بافت اطراف آن است. اگر زمینه مطابقت ندارد چگونه از نقل قول استفاده می شود در این مقاله نویسنده ممکن است مغرضانه قصد.

بخوانید گذشته تیتر

سرفصل های در نظر گرفته شده برای گرفتن توجه خود را نه به شما داستان کامل. اگر یک تیتر piqued علاقه خود را مطالعه بقیه مقاله قبل از مصرف آن را در ارزش اسمی. عناوین است که به نظر می رسد کمی بیش از حد ظالمانه به احتمال زیاد اغراق حقیقت یا clickbait (به دنبال این علائم از clickbait شناسایی شده توسط business.com). در هر صورت شما به احتمال زیاد می خواهید برای جلوگیری از این مقاله در دسترس نباشد.

قبل از به اشتراک گذاری و یا ترجمه یک مقاله بر روی تیتر به تنهایی در نظر گرفتن حمایت از محتوا و اینکه آیا یا نه آن را می تواند خبر جعلی برای جلوگیری از تبدیل شدن به یک ادراک و فهم توزیع اطلاعات ساختگی.

آیا آن را بیش از حد جدی

طنز وب سایت های مانند پیاز بدون تلاش در واقعی بودن اخبار است. این سایت ها معمولا مربوط به رویدادهای جاری و عمومی آمار و ارقام اما داستان به عمد (و اغلب amusingly) نادرست است.

زمانی که در چنین وب سایت شما به احتمال زیاد می تواند بگوید حق دور است که این مطالب به معنای برای سرگرمی و نه اطلاعات. هنگامی که یک تیتر مقاله و یا از یکی از این سایت ها نشان می دهد تا در رسانه های اجتماعی خود را خوراک آن را نمی ممکن است به عنوان آشکار است.

بررسی خود را از تعصبات

ایالات متحده آمریکا امروز گزارش داد که تایید تعصب نقش در چگونه ما تجزیه و تحلیل اطلاعات جدید است. در نتیجه ما به طور طبیعی تمایل به دنبال کردن و موافقت با اطلاعاتی که هم راستا با ما موجود اعتقادات.

این تعصب وجود دارد بدون توجه به باورهای سیاسی بیش از حد. یکی از تحلیل منتشر شده در دیدگاه درباره علوم روحی و روانی پیدا کردم که هر دو لیبرال ها و محافظه کاران ارزیابی اطلاعات بیشتر مطلوب هنگامی که آن را پشتیبانی باورهای خود را.

سایت های خبری و نویسندگان طعمه در آن تایید تعصب به پخش خبر جعلی. در نظر گرفتن هدف سایت و نویسنده که در آینده در سراسر مقاله ای که به شدت تقویت هر گونه تعصبات شخصی.

تایید داستان دیگر (اعتماد) منابع

یک جستجوی سریع از موضوع یا تیتر شما را خوانده ام به شما کمک خواهد کرد صحت این مقاله است. اگر شما در پیدا کردن مقالات مشابه از سایت های معتبر مانند عمده شبکه های خبری یا اخبار محلی خود را وابسته به آن را احتمالا معتبر داستان. اگر شما نمی توانید پیدا کردن مقالات اضافی برای تایید اصل آن ممکن است جعلی اخبار.

سایت های مانند factcheck.org و politifact.com بزرگ ابزار برای تایید اطلاعات شما ممکن است دیده می شود در رسانه های اجتماعی و یا ناشناخته اخبار سایت. این سایت به نقل از ادعا و نوشته های از انواع منابع و بررسی اعتبار خود و یا افشای آنها را به عنوان خبر جعلی.

چرا ما سقوط جعلی خبر ؟

هنگامی که ما متوقف به فکر می کنم در مورد آن بیشتر جعلی اخبار به نظر می رسد به راحتی افشا و خنثی. مشکل این است که ما به ندرت نگاهی به زمان برای متوقف کردن و فکر می کنم در مورد آن.

یک مطالعه منتشر شده در مجله روانشناسی تجربی دریافتند که شرکت کنندگانی که در زمان چند دقیقه به بررسی مقالات شد خیلی بیشتر احتمال دارد به شناسایی جعلی اخبار از کسانی ساخته شده است که سریع قضاوت. در neverending رسانه های اجتماعی حرکت بسیاری از مردم هرگز توقف و فکر می کنم به شدت در مورد آنچه که آنها در حال خواندن.

“یافته های ما نشان می دهد که مردم به دلیل بیشتر چیز خوبی است” دیوید برامدگی لبه طبقات سنگ, دکترا, استاد علم مدیریت و مغز و علوم شناختی در دانشگاه MIT گفت: انجمن روانشناسی آمریکا. “هنگامی که شما در رسانه های اجتماعی را متوقف و فکر می کنم.”

هنگامی که شما در رسانه های اجتماعی را متوقف و فکر می کنم.

دیوید برامدگی لبه طبقات سنگ دکترا

جمعی از جنبه های رسانه های اجتماعی منجر به این مشکل بیش از حد. هنگامی که شما ببینید کسی که می شناسید به اشتراک گذاشتن یک مقاله شما بیشتر احتمال دارد به آن را در ارزش اسمی — و به اشتراک گذاری آن را به خودتان.

“این که آیا یا نه مردم بر این باورند خبر جعلی نیست فقط در یک فرآیند شناختی. آن را به لحاظ اجتماعی تقویت شده با” پیتر ایضا, دکترا, یک استاد علوم روانشناسی در دانشگاه کالیفرنیا در ایروین گفت: APA. “این یک تلاش گروهی است که در آن خبر جعلی می شود مقدار زیادی از قدرت است.”

چه در حال انجام است برای جلوگیری جعلی خبر ؟

سایت های خبری و رسانه های اجتماعی مدیران می دانند که خبر جعلی یک مشکل است. با توجه به مارس 2018 ana ortega گزارش 52 درصد از کسانی که در نظر سنجی معتقدند آنلاین وب سایت های خبری به طور منظم گزارش های جعلی اخبار.

برای مبارزه با جعلی, اخبار, شرکت های بزرگ مانند Facebook و توییتر در حال بررسی راه هایی به نفع سایت های معتبر و داستان در حالی که دوری می گزیدند خبر جعلی تهدید. در واقع Facebook تعطیل 5.4 میلیارد حساب های جعلی در سال 2019 به تنهایی.

متاسفانه ممکن است در حالی که قبل از وجود هر گونه راه حل های قابل توجهی به خبر جعلی مشکل است. و در حالی که وجود دارد این است که پیشرفت به سوی محدود کردن خبر جعلی مجرمان خواهد شد به احتمال زیاد پیدا کردن راه های جدید برای ایجاد و انتشار اطلاعات نادرست است.

بنابراین در حال حاضر و در آینده قابل پیش بینی خود را بهترین دفاع در برابر خبر جعلی است و شما خود را در watchfulness. ما امیدواریم که ما را راهنمایی در مورد چگونه به نقطه جعلی اخبار کمک خواهد کرد که نگه داشتن شما و خانواده خود را امن و با دقت آگاه است.

برای راهنمایی های بیشتر در ماندن آنلاین ایمن, نشانه, منابع ما مرکز و پیگیری کارشناسان ما در Facebook و Twitter.

David Anders David Anders

@allconnect

دیوید پیوست Allconnect تیم در سال 2017, متخصص در پهنای باند و ارائه دهندگان تلویزیون. او ما معاملاتي محتوای سرب و مسئول محبوب ترین پست در منابع ما مرکز… جزئیات بیشتر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im