5G رو به افزایش است: این تکنولوژی که همه چیز را تغییر دهید?


در Allconnect ما کار به ارائه اطلاعات با کیفیت با سرمقاله صداقت. در حالی که این پست ممکن است ارائه می دهد و از ما نظرات خود ما هستند. در اینجا چگونه ما پول است.

این 2020 — ما رول آپ تلویزیون تاشو در گوشی های هوشمند صدا فعال دستیاران مجموعهای از های متصل به اینترنت و دستگاه های هوشمند و تکنولوژی بیشتر معرفی شده در هر روز است. و با بیشتر دستگاه های هوشمند می آید نیاز برای بهتر متصل به شبکه.

در سال 2019 ما وعده داده شده بود بیشتر 5G فن آوری های بی سیم و سرویس دهندگان اینترنت راه اندازی این فن آوری در سراسر شبکه خود را.

بنابراین آنچه که دقیقا 5G است که در حال حاضر اجرای آن را, چگونه آن را متفاوت از قبلی فن آوری و چگونه می تواند از آن بهره مند شوند ؟ در اینجا چیزی است که شما می توانید انتظار از فناوری 5G در سال 2020 است.

در این صفحه:

چه 5G?

نسل پنجم تلفن همراه بی سیم و یا 5G اشاره به یک شکل از ارتباطات تلفن همراه و ویژگی های قوانین زمین است که رئوس مطالب چگونه است که شبکه عمل می کند.

تکنولوژی تکامل از 4G یا LTE 4G بی سیم اطلاعات شما ممکن است در حال حاضر با استفاده از گوشی های هوشمند موجود خود و یا دستگاه. این 5G شبکه های طراحی شده توسط فن آوری های جدید به عنوان میلیمتر موج یا mmWave.

چگونه است که 5G متفاوت از 4G?

این آخرین تکامل بر عظیم اتصال دستگاه با کاهش زمان تاخیر — به عبارت دیگر چگونه سرعت انتقال داده بین منبع و مقصد خود را — و نرخ های داده ای بالاتر. که در آن 5G بهتر تکنولوژی فعلی خود را با سرعت و اتصال. در یک تظاهرات زندگی می کنند از یک نمونه اولیه 5G دستگاه در یک نمونه شبکه 5G توسط کوالکام و موتورولا و Verizon آزمون مودم قادر به انتقال یک گیگابایت به ارزش داده ها فقط در 17 ثانیه.

چگونه سریع است که در یک دنیای واقعی سناریو ؟ برای قرار دادن این سرعت در چشم انداز با توجه به مصرف کننده انجمن تکنولوژی در یک 5G شبکه شما می توانید دانلود دو ساعت فیلم در 3.6 ثانیه نسبت به 6 دقیقه در یک شبکه 4G یا 26 ساعت در شبکه 3G.

چگونه به دانلود 2 ساعت فیلم ؟

چه شرکت های ارائه 5G در حال حاضر ؟

در سال 2019 ما saw تعدادی از ارائه دهندگان شروع به استفاده از فناوری 5G.

 • در اواخر ماه دسامبر 2018 AT&T راه اندازی تلفن همراه 5G شبکه در 12 شهرستانها در سراسر ایالات متحده از جمله آتلانتا, شارلوت, هوستون, Jacksonville, Louisville, Oklahoma City, New Orleans و سن آنتونیو. AT&T شبکه 5G بیشتر شبیه یک سنتی تلفن همراه شبکه های بی سیم.
 • T-موبایل راه اندازی آن در سراسر کشور 5G شبکه در دسامبر 2019 آن را “کشور بزرگترین شبکه 5G پوشش بیش از 1 میلیون مایل مربع مقدار که در روستایی امریکا است.” اما T-Mobile به طور عمده متکی بر “کم باند بی سیم طیف مقابل بالا-گروه طیف که AT&T و Verizon در حال استفاده از” با توجه به سی ان ان کسب و کار. این به این معنی است که اگر آنها در حال ارائه 5G دسترسی به تعداد زیادی از مردم این خدمات را به طور کلی می شود آهسته تر از رقبای خود.

5G در سال 2020 و فراتر از آن

“با حداقل گسترش شبکه خود را از منابع بسیاری از اپراتورهای شروع خواهد شد به ارائه ‘5G’ مارک خدمات و مصرف کنندگان انتظار می رود برخی از نسبتا بهبود خدمات که نزدیک به ایستگاه های پایه گفت: Ampalavanapillai Nirmalathas استاد مهندسی برق و الکترونیک در دانشگاه ملبورن و مدیر شبکه موسسه جامعه.

“اما وعده های واقعی از 5G رویای فقط متوجه شدم هنگامی که ما می توانید درایو ایجاد ارزش از طریق جدید و جالب و کاربردی (بسیاری هنوز به درک و توسعه) نیز به همان اندازه توسعه است که نیاز به اتفاق می افتد به پایین آوردن هزینه 5G فن آوری. رویای شبکه 5G را به شکل احتمالا در سال 2021 به بعد.”

داستان کوتاه هر چند گام های ساخته شده درست 5G انقلاب است که هنوز هم جلوتر از ما.

چه هستند مزایای 5G?

گذشته از سرعت و اتصال شبکه های 5G را بالقوه به طور کامل راه انقلابی عمل می کنیم. Nirmalathas مقایسه ورود 5G تکنولوژی است که از ورود به شبکه جهانی وب و یا لپ تاپ ها و تاثیر آنها بر روی زندگی ما است.

از این منظر فناوری 5G می توانید:

 • اجازه می دهد کسب و کار به استفاده از سیستم عامل های تلفن همراه به طور خودکار خود را تولید و تدارکات.
 • به کاربران اجازه ارتباط برقرار کردن با برنامه های کاربردی با استفاده از واقعیت افزوده یا واقعیت مجازی در یک زمان حساس در راه است.
 • ادغام یکپارچه با سیستم عامل و سیستم با استفاده از شبکه تلفن همراه.

صنعت متخصص دکتر Amitabha (Amitava) Ghosh, نوکیا همکار و رئیس رادیو رابط گروه در نوکیا Bell Labs شفافی “جدید استفاده خواهد بوجود می آیند بسیاری هنوز تصور می شد . . . راه سفر ما چگونه ما می توانیم کنترل از راه دور محیط, چگونه زیرساخت های اطراف ما از ما حمایت کند و ما چگونه تولید کالا را به طور کامل تغییر دهید.”

با توجه به Ghosh هر صنعت را تحت تاثیر قرار 5G. با شبکه سرعت های بالا به عنوان 10 گیگابیت در ثانیه و بسیار کم پوشیدگی 5گرم تکنولوژی خواهد بود پلت فرم را قادر می سازد برای رشد در صنایع اعم از فناوری اطلاعات به, خودرو, سرگرمی, کشاورزی و تولید است.

واقعیت افزوده را ارائه تجارب جدید و راه هایی برای افزایش سنتی معاملات روزمره. حتی کارهای ساده ای که امروز ممکن است مقدار زیادی از زمان و یا داده ها مانند استفاده از گوشی های هوشمند خود را در یک بسته بندی شده محل ورزشگاه و یا فرودگاه را در زمان کمتر.

همانطور که با هر تکنولوژی های جدید هر چند Nirmalathas اخطار می دهد که فناوری 5G نباید فقط محدود به نقاط شهری و یا در دستگاه های خانگی. “آن را باید در همه جا برای تحقق چنین رویایی فراگیر 5G و تاثیر بالقوه آن,” Nirmalathas گفت. “این جایی است که مشکلات و خطرات ناشی از این فن آوری شروع می شود.”

چه موانع برای اجرای 5G تکنولوژی ؟

با وجود تمام پیشرفت های ساخته شده در جهان از 5G هنوز هم یک تکنولوژی نسبتا جدید با تعدادی از موانع پیاده سازی. نگاهی به سه چیز ایستاده در راه سریع تر و بیشتر از رسیدن به 5G rollout.

 • زیرساخت — از آنجا که بسیاری از های موجود در شبکه های موبایل با تکیه بر کاهش فرکانس یک شبکه 5G نیاز به ساخته شده بر روی یک فرکانس بالاتر. اما فرکانس های بالاتر نمی انتقال و همچنین در مناطق با بسیاری از ساختمان ها یا درختان است. برای حل این ارائه دهندگان نیاز به یک شماره ساخت جدید 5G ایستگاه های پایه بسیار نزدیک به مصرف کنندگان است.
 • هزینه — از آنجا که از هزینه به روز رسانی ساخت و مدیریت این پایگاه جدید ایستگاه ها و شبکه ها و همچنین اتصال خانه و محل کار برای این شبکه وجود دارد می تواند هزینه های بالای اجرای مرتبط با فناوری 5G دسترسی امکان “لوکس” برای اولین بار در. نه به ذکر است هزینه اضافه خرید جدید 5G-قادر به گوشی های هوشمند. T-Mobile است که تا حدودی مقابله با این واقعیت است که با ساخت کم هزینه 5G فن آوری به طور گسترده ای در دسترس است هر چند همانطور که قبلا ذکر شد آن را به همان استاندارد 5G که شرکت های دیگر می بندیم.
 • زمان — در علاوه بر این به ایستگاه پایه 5G متراکم استقرار نیاز به سایر حمایت از زیرساخت های به روز رسانی از جمله فیبر اتصالات و احتمالا فن آوری های جدید مانند دسترسی یکپارچه و Backhaul (یک فن آوری است که بهبود پوشش و ظرفیت) که همچنین زمانی را برای پیاده سازی.

چرا شما باید در مورد مراقبت از 5G?

بنابراین به عنوان یک روزمره مصرف کننده شما ممکن است تعجب: “چرا من باید در مورد مراقبت از 5G?”

خلاصه: سرعت و اتصال.

به عنوان کاربران بیشتر و بیشتر تکیه بر روی تلفن همراه خود را به عنوان راه اصلی برای اتصال به جهان به جای رایانه های رومیزی و یا لپ تاپ بهتر متصل به شبکه با افزایش سرعت و کاهش زمان تاخیر را می توان دروازه ما به هر تعداد از برنامه های کاربردی.

مصرف کنندگان همچنین می توانید انتظار بسیار شخصی و سفارشی محصولات ارائه شده به آنها را در هر کجا و هر زمان که آنها به آنها نیاز دارید در زمانی کوتاه تر.

فکر می کنم از برنامه های کاربردی مانند:

 • VR و AR به لباس را امتحان کنید و یا مجددا اراستن خانه خود را.
 • پرینتر 3D ایجاد کالا فورا.
 • فروشگاه پیش بینی و تطبیق با تنظیمات خود را.

یا شهرهای که سرمایه گذاری در زیرساخت های هوشمند ممکن است قادر به ارائه خدمات مفید مانند:

 • نظارت و جلوگیری از آلودگی است.
 • به روز رسانی ترافیک سیستم به منظور کاهش ازدحام جاده.
 • بهبود دوربین های امنیتی, سیستم های ایمنی عمومی.

با توجه به Nirmalathas 5گرم فناوری ارائه خواهد شد قدرت بیشتری به ما دستگاه های تلفن همراه به خصوص با توجه به آنها همیشه متصل به “فراگیر اینترنت” در قالب جدید پهنای باند و سرعت پاسخ و حالت های جدید با استفاده از دستگاه های ما.

“ما در حال حاضر صرف زمان بیشتری را بر روی دستگاه های تلفن همراه. اگر این اتصال می تواند یک کمی بیشتر بدون درز پوشش بسیار بهتر و پهنای باند می تواند واقعا خوب مصرف کنندگان خواهد شد به دست آوردن مقدار زیادی از مزایای.”

نگه داشتن زبانه ها در حال ظهور 5G, پهنای باند, اخبار و بیشتر با چک کردن و برگشت به مرکز منابع و ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما.

Lisa Iscrupe Lisa Iscrupe

@allconnect

لیزا با استفاده از سالها تجربه در فروش و خدمات مشتری برای اینترنت-ارائه دهندگان تلویزیون به اطلاع او نوشتن در پهنای باند. کار او شده است اشاره شده توسط سی ان ان و دیگر منابع ملی. … بیشتر بخوانید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im