5 سال طول کشیده در ایالت یوتا در راه به کالیفرنیا خود را به خرید یک لامبورگینی

five-year-old-driving-to-cali-for-lambo.jpg

دیده می شود در اینجا صحبت با ایالتی یوتا سپاهی که کشیده او بیش از پنج سال, توضیح می دهد که او فقط در راه خود را به کالیفرنیا برای خرید یک لامبورگینی با $3 او را در جیب خود. آه و این که فقط کسی به صورت ضعیف-تاری در عکس یک پسر در تلاش برای درایو به کالیفرنیا با یک صفحه کاغذ ضبط به چشم خود را. اطلاعات بیشتر:

پسر سمت چپ در SUV پس از مشاجره با مادرش که گفت او نمی خواهد خرید خودرو لوکس برای او یوتا گشت بزرگراه گفت: در توییتر.

سربازان با سی ان ان گفت وابسته KSL-TV آنها در ابتدا فکر می کردم پسر بود و یک اختلال راننده.
“شما چند سال دارید ؟ شما 5 سال؟” سپاهی ریک مورگان می گوید در فاصله دوربین فیلم ترافیک متوقف شود. “وای … که در آن شما یاد بگیرند به رانندگی؟”

مورگان گفت: KSL-TV, او تا به حال برای کمک به کودک دریافت SUV به پارک.

“او نشسته بود لبه جلو صندلی به طوری که او می تواند رسیدن به پدال ترمز به نگه داشتن خودرو متوقف شد در حالی که من ایستاده بود وجود دارد,” او گفت:.

مورگان می گوید: هیچ کس صدمه دیده بود و از آن خواهد شد تا دادستان محلی به تصمیم بگیرد که آیا به پرونده اتهامات علیه پدر و مادر که تا به حال در سمت چپ و پسر بچه اش خواهر و برادر مراقبت در حالی که آنها دور از خانه.

راستش من مطمئن هستم که آنچه شما می خواهم به اتهام پدر و مادر با دلیل واضح این بچه می تواند مراقبت از خود را. منظور من نه تنها او را به یک راننده بهتر از 90% از مردم در خیابان او را به وضوح درک ارزش پول است. نه به ذکر است او را عملا به اندازه یک فرد بالغ. این است که چه پنج ساله نگاه کنید مانند در حال حاضر ؟ وقتی پنج سالم بود من وزن مانند 20 پوند و هنوز هم در زندگی من کیسه. “Dammit GW, شما, نیست, تصویب شده توسط کانگوروها.” *shadowboxing* آمدن به استرالیا و می گویند که به من مشت و پنجه!

نگه دارید برای رفتن به یک تصویری از پیراهن کش ورزش از سپاهی ای به (هیچ bodycam).

با تشکر از دوستان من گنجه Nerd که من اطلاع او پنج سال است که به اندازه کافی هوشمند به ترک با حداقل 100 $به دلیل “او می داند $3 حتی نمی خواهد او را خرید تغییر رنگ داغ چرخ ماشین.” بچه های هوشمند.

ادامه مطلب: به جرات رویا جرات به خواب رفتن برای آن هاها!, بچه ها این روزها در, لامبورگینی, خودروهای لوکس, رسیدن به پدال پیچ آن من رانندگی به کالیفرنیا و خرید آن خودم, ماشین های ورزشی, تلاش و باور را در خودتان, شما باید یک ماشین سریع من می خواهم یک بلیط به هر نقطه شاید ما می تواند یک معامله شاید — صبر کنید یک دقیقه به من اجازه دیدن مجوز خود را, زوم, زوم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>