2020 50 کتاب چالش

1. درهم زمین

این رمان. مجموعه ای در یک nameless زمین که در آن سحر و جادو بود یک ابزار هر کس می تواند با استفاده از یک گیاه تکامل یافته است که تغذیه در سحر و جادو. این گیاه مضر و جان انسان به سرعت گسترش می یابد و نمی تواند با راحتی و یا حتی در همه. سحر و جادو استفاده غیر قانونی است اما اکثر مردم از آن استفاده می شود.

یک کیمیاگر اختراع یک دستگاه است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای سوزاندن علف های هرز دور. زمانی که او نشان می دهد آن را به شهردار این شهر کسانی که در قدرت پیدا کردن یک راه برای استفاده از دستگاه را نشان می دهد که با استفاده از سحر و جادو به جای از بین بردن علف های هرز.

فورا شهر جهان فرود به یک دیکتاتوری بدتر. کیمیاگر در زندان است.

این رمان پس از آن نوبت به دور از او و نسبت به 3 داستان های دیگر. هیچ چیزی برای انجام با هر یک از دیگر, اما هر کشف یک جنبه از جهان چگونه عمل می کند.

چیزهای بزرگ.

2. آزمون

یک کتاب در مورد یک مرد نشسته در یک آزمون شهروندی. در این آزمون بدون دانش خود را در یک وضعیت گروگان استفاده می شود برای تست اینکه آیا او می تواند تبدیل به یک شهروند بریتانیا.

زشت و به سختی باور نکردنی نگاه قدرت تعادل و مسائل مربوط به مهاجرت و ملیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>