خرید اتو مو کراتینه انزو 3666

اگر شما هم به دنبال خرید یک اتو موی مناسب هستید و هر بار که به فروشگاه ها می روید با برندها و مدل های مختلف مو

توسط GISOOYEKHABAR در 21 بهمن 1400
اگر شما هم به دنبال خرید یک اتو موی مناسب هستید و هر بار که به فروشگاه ها می روید با برندها و مدل های مختلف مواجه می شوید، پیشنهاد می کنم برای جلوگیری از سردرگمی موارد زیر را مطالعه کنید. در این مطلب شما را با انواع اتو مو که بسته به جنس و حالت مو و همچنین جنس شابلون اتو مو انزو 3666 اتو مناسب هستند آشنا می کنیم. قبل از شروع باید بگویم که اگرچه نام دستگاهی که در این مقاله به شما معرفی خواهم کرد اتو مو است و همانطور که از نامش پیداست کار آن صاف کردن مو است اما باید در نظر داشته باشید که متفاوت انواع مو ریلکسرها تاثیرات متفاوتی روی این وضعیت دارند و موهای شما را خواهند داشت. درست است که کار اصلی آنها صاف کردن مو است، اما گاهی برای فر کردن و حالت دادن به موها هم استفاده می شود، البته اگر بلد باشید. اتو مو در مدل های مختلف موجود است و تفاوت این مدل ها در جنس صفحه (سرامیک یا آلومینیوم واقعی)، عرض صفحه (عریض، متوسط ​​یا باریک)، شکل صفحه، روکش صفحه (سرامیک، کراتین/کراتین، تیتانیوم)، مقدار حرارت تولید نحوه تنظیم دما (بدون تنظیم دما یا با تنظیم دما)، نحوه نمایش دما (بدون نمایشگر، با یک یا چند چراغ نمایشگر، با نمایشگر دیجیتال) است. علاوه بر صاف کردن، می توان از این دستگاه های با کیفیت برای فر کردن انتهای مو به داخل یا خارج یا ایجاد فرهای بزرگ استفاده کرد. 1- اتو مو با شابلون های معمولی: این کفی ها از فلز ساخته شده اند و اغلب نمی توان دما را تنظیم کرد. در واقع بیشترین قابلیت تنظیم دما در آنها: کم، زیاد و متوسط ​​است. این اتو مخصوص افرادی است که گهگاه از اتو مو استفاده اتو مو انزو 3666 می کنند یا فقط بخشی از موها را صاف می کنند.

خرید اتو مو کراتینه انزو 3666

این نوع آهن دارای ظرفیت های متعددی می باشد. اتو مو کراتینه انزو 3666  مانند قابلیت تنظیم دما. این نوع اتو موها ارزان هستند و معمولا قیمت آنها با توجه به قابلیت هایشان متفاوت است. کیفیت سرامیک استفاده شده در این نوع اتو نیز متفاوت است. این اتوها آسیب کمتری به موها وارد می کنند و بنابراین نسبت به مدل های فلزی یا معمولی محبوبیت بیشتری دارند. میز اتوهای سرامیکی حرارت را به طور یکنواخت پخش می کنند و تا حدودی از سوختگی مو جلوگیری می کنند به همین دلیل اتو سرامیکی بهترین نوع اتو مو هستند. به دلیل ظرفیت حرارتی اتو مو انزو 3666 بالای سرامیک، صفحه سرامیکی حرارت خود را برای مدت طولانی حفظ می کند، علاوه بر این، موهای رنگ شده کدر نمی شوند. 3- اتو مو با شابلون های تورمالین: تورمالین یکی از پرمصرف ترین مواد در طبیعت است. و البته در صنعت آرایشی و بهداشتی بسیار محبوب است زیرا تورمالین به آرامی گرم می شود بنابراین دما را حفظ می کند و به جای اینکه موها را خشک و بد حالت دهنده کند، آنها را براق، براق و حالت خوبی می دهد.

بهترین اتو مو کراتینه

این اتوها نسبت به مدل های دیگر قیمت بیشتری دارند. نتیجه این مدل اتو روی انواع موها متفاوت است. اگر موهایتان خشک است بهتر است از این مدل اتو استفاده کنید. در واقع این نوع صافی رطوبت موهای شما را از دست نمی دهد و حتی رطوبت را به موهای شما برمی گرداند و از خشک شدن موها جلوگیری می کند. در آخر باید یادآوری کنم که هر چه موهای شما حجیم تر و پرپشت تر باشد به حرارت بیشتری برای صاف کردن نیاز دارد. این بدان معنی است که هر چه موها ضخیم تر و درشت تر باشند، اتو مو باید پیشرفته تر باشد. 5- کفی تیتانیومی اتوموبانی اتوهای تخت صفحه تیتانیوم خیلی سریع گرم می شوند و گرما اتو مو کراتینه انزو 3666 را بسیار سریعتر از اتوهای تخت سرامیکی انتقال می دهند. اگر به درستی پوشش داده شود، در برابر شرایط نامطلوب مقاومت خواهد کرد. 6- قالب کراتین اتو موبا همانطور که می دانید کراتین یکی از اجزای تشکیل دهنده مو است. اما خاصیت منحصر به فرد آن حالت دهنده قوی مو و تولید یون بالا است. اتو مو پهن علاوه بر انواع شابلون، کاربردهای متفاوتی نیز دارد که در زیر به دو نوع تقسیم می شود. 1- اتوهای باریک بلند: از این اتوها هم برای صاف کردن و هم حالت دادن به مو استفاده می شود، اما روش فر کردن مو نیاز به تمرین و کار دارد. 2- اتوهای بلند و پهن: این نوع اتوها برای صاف کردن و لایه برداری موهای خیلی بلند مناسب اتو مو کراتینه انزو 3666 هستند. زیرا معمولاً صاف کردن موهای خیلی بلند با اتوهای ظریف مشکل است. در واقع شابلون پهن این مو به شما این امکان را می دهد که حجم و بخشی از موها را بیشتر صاف کنید.