حضور 4+1 فروشگاه خوشنام ، قدرتمند و معروف در فضای آنلاین

فهرست: مولودی مال کالی ناب خانگی لند پیشرو مال آبیدر استوک فروشگاه اسباب خانگی اساسی پشتوانه واردات مستقیم،

توسط GISOOYEKHABAR در 22 آبان 1401
معرفی 4+1 <span class=changed>مغازه</span> <span class=changed>تازه</span> <span class=changed>اثاثیه</span> خانگی

فهرست:

  1. مولودی مال
  2. کالی ناب
  3. خانگی لند
  4. پیشرو مال
  5. آبیدر استوک

فروشگاه اسباب خانگی اساسی پشتوانه واردات مستقیم، مولودی کالا Moloudimall

فروشگاه اینترنتی اسباب خانگی تیم مولودی جنس اهمیت بیش از سه دهه فعالیت فن ای در راستا لوازم خانگی، یعنی از سال 1370 درگیر به فعالیت و ارائه بهترین محصولات و برندهای بازار هستش، تیم مولودی جنس در زمینه فروش اسباب و اثاث خانگی کلیدی اعتنا به استانداردها و نیاز مشتریان با بالاترین کیفیت و مناسبت ترین قیمت، عمل خود را در فضای آنلاین و فروش اینترنتی آغاز کرده است.

هم هم اکنون مولودی مال مفتخر میباشد که دارای توجه به راضی بودن مشتریان و همکاران جزوء خوش نام ترین های بازار اسباب خانگی ایران باشد. در گفتگویی که حساس مادح مولودی مدیریت ارشد این تیم داشتیم، پیام زیبای ایشان را به نسبت مشتریان این گروه همپا آوردیم:

امید هست که مشتریان دائمی و کهن هم حیاتی حضور در باشگاه مشتریان وبسایت مولودی مال، ما را مفتخر نمایند و به طور همزمان از هدایا و تخفیفات ویژه سایت اینترنتی اسباب خانگی مولودی محصول برای مشتریان کهن استعمال نمایند. آرزوی مولودی مال، کمال رضایت مشتری عزیز از خرید خود، می‌باشد.

مادح مولودی (مدیر ارشد مولودی مال)

برای مراجعه به سایت مولودی کالا میتوانید از نشانی ذیل به کار گیری نمایید:

آدرس وب سایت قانونی تیم مولودی مال: https://moloudimall.com/

لوگو مولودی مال
لوگو مولودی مال

فروشگاه اینترنتی کالای ناب خانگی، کالی ناب Kalinab

فروشگاه کالی ناب در سالیان گذشته به عنوان یک عدد از تامین کنندگان بازار همواره بر سر زبان‌ها بوده است، این شرکت عمل خویش در زمینه اسباب و اثاث خانگی را از سال ۲۰۱۸ اصلی واردات محصولات اصلی کیفیت دیجیتال آغاز کرد. محصولاتی عمدتا با مارک های اپل، شیائومی، انکرو… سیاست همین شرکت از به عبارتی نخست بر این اصل بوده است که لیاقت خریدار کالی ناب خرید یک جنس اساسی میزان مرغوب بودن و رضایت بخش میباشد و خیر هر کلایی مهم هر قیمیتی.

اهداف چهارگانه کالی ناب « فروش کالای اورجینال» – «ارسال به موقع کالا» – «برخورداری از بها رقابتی» و «خدمات پس از فروش مناسب» می‌باشد. طبیعی است زمانی که هدف شما نیز ارائه محصولات مهم میزان مرغوب بودن و هم بها مناسب و رقابتی میباشد کار پیچیده و مشکلی را پیش بر روی خود کالی ناب خواهید گذاشت. ولی همین گروه امیدوار می باشد که به یاری معبود و کارایی همکاران کماکان که تا به امروز در به وقوع پیوستن همین اصلی غالب بوده‌اند در آتی هم جهت جلب رضایت مندی اکثر مشتریانشان همت ببیشتری شکل بدهند.

کالی ناب بی رقیب در قیمت محصولات شیائومی در بازار

در ضمن مغازه کالی ناب رو در حوزه محصولات شیائومی اعم از: تلویزیون شیائومی، جاروبرقی رباتی شیائومی، مانیتور های شیائومی، اسکوتر شیائومی، تصفیه هوای شیائومی، بخار پز و محصولات خانگی خاصتا شیائومی اهمیت بها رقابتی و عالی به نسبت بازار ارزش محصولات شیائومی در نظر گرفت.

برای مراجعه به فروشگاه کالی ناب و دیدن قیمتهای محشر محصولات شیائومی می‌توانید بر بر روی لینک پایین کلیک نمایید:

آدرس وب وب سایت فروشگاه اینترنتی کالی ناب: https://kalinab.com/

لوگو کالی ناب
لوگو فروشگاه کالی ناب

فروشگاه محصولات منزل و جهیزیه عروس خانگی لند Khanegiland

یک تارنما آیتم پسند برای بانوان و نوعروسان مشکل پسند، مجموعه خانگی لند از سال ۹۶ به تیتر یک بازرگانی مطمئن و به صورت حرفه‌ای در بازار بانه حضور داشته میباشد و از در آغاز سرمایه خویش را بر تنظیم محصولات با کیفیت سازه نهاده است.

بهار سال ۱۴۰۰ کرکره دکان اینترنتی خانگی لند را بالا رفت. خانگی لند متولد شد تا حساس خدماتی متفاوت و گلچین کردن از بهترین برندهای بازار به جای همه چیز فروشی و فروش نامطمئن، مهم نگاهی مهم و هدف رضایت مشتریان خود را از بین تنوع کالاهای موجود در بازار بهترین ها را به زعم نظرات کارشناسان خود گزینش کند؛ مطمئن‌تر، دارای کیفیت‌تر و حیاتی ارزش های منصفانه را به مشتریان جانِ خود ارائه دهد. 

فروشگاه اینترنتی اسباب و اثاث خانگی اورجینال

در رابطه مهم وب سایت خانگی لند با مدیر فروش با شخصیت همین مجموعه کار کشته و دارای میزان مرغوب بودن حرف کردیم و از کیفیت محصولات و تنوع بسیار همین وب سایت به نسبت سایر سایتها فروش اینترنتی محصولات لوازم خانگی سوال پرسیدیم، ولی پاسخ آقای هیمن عبداله پوری زیاد جالب و به اندازه بود:

در سال چهارم کار خواستیم کاری بزرگ‌تر کنیم و قدمی نو برداریم. آستین‌ها را بالا زدیم و اساسی مجموعه‌ای از بهترین مراکز مستقیم صادرات محصولات لوازم خانگی و اسباب و اثاث جانبی بر سر میز مصاحبه نشستیم و اهمیت متخصصین این راستا در جهت همکاری به جهت پشتیبانی و راهنمایی خرید مشتریان به توافق رسیدیم. و ما تصمیم داریم در ادامه همین مسیر، قدم‌های محکم‌تری برداریم.

آقای هیمن عبداله‌پوری مدیر فروش مجموعه خانگی لند

مشاهده و بررسی محصولات تارنما خانگی لند سفارش میشه، مخصوصا به جهت بانوان و دوستانی که به جهت تنظیم جهیزیه عروس در تکاپو هستند.

خانگی لند لوگو
لوگو دکان اینترنتی خانگی لند

آدرس وبسایت خانگی لند یک عدد از بهترین مراجع تهیه و تنظیم و خرید جهیزیه عروس از بانه: https://khanegiland.com/

پیشرومال یک وبسایت جامع از لوازم خانگی و محصولات تکنولوژی روز جهان pishromall

سایت فروشگاه اینترنتی پیشرو مال ، از ذیل تیم سایتهایی می باشد که تمرکز حیاتی آن ها بر محصولات خاص و تکنولوژیک است، این مغازه در سال 1400 اهمیت فروش محصولات سایت آمازون در ایران و اصلی ارزش کمتر از این وبسایت بر سر زبانها افتاد.

پیشرومال به رخ جدی، فعالیت خویش را در حوزه محصولات 'خانگی گجت و جانبی حساس کیفیت و گارانتی دار در سال 1401 شروع کرد. هدف این گروه فروش محصولات حساس کیفیت و با ارزش های مناسب و خدمات متمایز از دیگر وبسایت ها می باشد. تیم پیشرومال تلاش بر ارسال محصولات در پرسرعت ترین دوران و بالاترین خدمات را دارد.

مشاوره خرید کردن و پشتیبانی مشتریان در کمترین زمان ممکن را دارد. بها محصولات موجود در پیشرومال سعی شده همواره به روز باشد و میتوانید اساسی خیال سهل وآسان ثبت سفارش نمائید.

در واقع مسئله خاصی که پیشرو مال را در قسمتی همین مقاله ما گنجانده حضور گسترده محصولات وبسایت چیره آمازون در محصولات همین وب سایت اینترنتی می باشد.

حتما سری به همین وبسایت بزنید، احتمالا شما هم نظیر ما محصولاتی رو اونجا پیدا کنید که در سایر سایتها یا سرچ های اینترنتی ایرانی نتونید ببینید:

سایت پیشرومال: https://pishromall.com/

فروشگاه پیشرومال
لوگو مغازه پیشرومال

یک وبسایت بینظیر برای خرید کردن لپ تاپ استوک، مارک اسم آشنای آبیدر استوک Abidarstok

اما برسیم به معرفی پنجمین آیتم از لیست معرفی 1+4 فروشگاه برتر، فروشگاهی غیر اسباب خانگی ولی ضروری برای علاقمندان به لپ تاپ و خرید لپ تاپ، مغازه اینترنتی آبیدر استوک به عنوان تارنما فروش لپ تاپ استوک از سال ٩٧ مشغول به فعالیت شده است.

خرید اینترنتی لپ تاپ استوک این قابلیت و امکان را به جهت مشتریان آماده می‌آورد که ارزش ها را مقایسه نمایند و بتوانند مدل‌های متنوعی را باز‌نگری کنند. نکته جذاب در آیتم لپ تاپ استوک ارزش آن است. بودجه مورد نیاز برای خرید لپ تاپ استوک نسبتاً یک سوم بودجه مورد نیاز برای خرید کردن یک لپتاپ جدید اهمیت مشخصاتی شبیه است.

اما آنچه مغازه لپ تاپ آبیدر استوک را از بقیه رقبا متمایز می کند، علاوه بر قیمت منصفانه و رقابتی پشتیبانی و مشاوره عالی قبل از خرید کردن لپ تاپ استوک می باشد. شما میتوانید قبل از خرید کردن هر لپ تاپی با این گروه در ارتباط باشید و محصولات همین دکان رو یه نگاه بندازید.

آبیدر استوک، پشتیبانی و خرید بدون نگرانی

مسئله مهم در خرید کردن لپ تاپ های استوک کیفیت و اطمینان از کارکرد و سالم بودن دستگاه است، آبیدر استوک در یک ابتکار خوب برای راحتی خیال مشتریان، بدون شک قبل از ارسال لپ تاپ تصاویر و عکسهای تمام دستگاه را به جهت مشتریان ارسال میکنند.

همچنین مهلت به کارگیری مشخصی را به جهت اعضا در حیث گرفته اند که در صورتی که در زمانه استفاده مشکلی متوجه دستگاه شد سوای هزینه دستگاه را بازگشت دیتا و یا این که هزینه را به حساب مشتری واریز می‌نمایند و یا دستگاهی بدون خلل احتمالی به جهت ایشان ارسال میکنند.

یکی دیگر از خدماتی که بوسیله آبیدر استوک ارائه می‌شود، امکان تحویل حضوری لپ تاپ استوک در شهر تهران می‌باشد. اساسی توجه به حجم بالای سفارشات، کارایی کرده‌ایم تا ارسال دستگاه‌ها در اسرع انجام شود. (معمولا کمتر از ۴ روز کاری)

برای خرید و یا این که تماشا دسته های محشر لپ تاپ استوک حتما به آبیدر استوک سر بزنید:

خرید و بها لپ تاپ استوک : https://abidarstok.com/

در نهایت در یک جدول میتوانیم این چهار دکان رو حیاتی هم مقایسه کنیم:

در جدول تحت عملکرد کردیم بهترین ویژگی های هر دکان اینترنتی را در یک نگاه به شما عرضه داریم.

نام فروشگاه تنوع محصولات محصولات خاص پشتیبانی واردات مستقیم تحویل در محل پشتیبانی
مولودی مال بالا بله بله بله عالی
کالی ناب بالا بله (شیائومی) بله بله عالی
خانگی لند بالا بله (جهیزیه عروس) خیر بله عالی
پیشرو مال متوسط بله (محصولات آمازون) بله برای تهران خوب
آبیدر استوک بالا بله (مایکروسافت سرفیس) بله برای تهران عالی
جدول مقایسه خدمات 1+4 مغازه معرفی شده

در صورتی که شما نیز دکان خوبی میشناسید مطلقا معرفی کنید.

نکات مهم در خرید اینترنتی

امکان خرید و فروش امن از طرز اینترنت، دلیلی مهم برای پیروزی کسب‌وکارهای اینترنتی است. بخش اعظمی از مشتریان نسبت به این جور معاملات شک و تردید دارا هستند چون نگران‌اند که داده ها شخصیشان بوسیله هکرها یا کلاهبرداران اینترنتی به سرقت برود. اهمیت یاری علم روز و فناوری‌های نوین، انجام معاملات امن امکان‌پذیر می‌شود.

این فناوری‌ها به‌سرعت در حال پیشرفت‌ هستند و هر روز برای امنیت و راحتی بخش اعظم خرید و فروش اینترنتی یک استراتژی جدید نوآوری می‌شود. کلیدی وجودِ این، هنوز نیز بخش اعظمی از صاحبان کسب‌وکار و مشتریانشان در استفاده از internet تردید دارا هستند و نگران مسائل امنیتی هستند.

نکته با که در خرید کردن اینترنتی می بایست به آن دقت نمایید این است که خرید کردن خویش را از یک وب سایت معتبر و خوش سابقه انجام دهید. بدون شک نظرات اعضا در ارتباط دارای ارآیه فرآورده و رضایت مشتریان را در نظر بگیرید.

به همین نکته اعتنا نمایید که برای پیدا کردن وب سایت های اعتبار در نتیجه های جستجو ممکن است تقلبی صورت دهد تا شما را به بیراهه ببرد، پس سعی نمایید سایت هایی که میشناسید را گزینش نمایید نه لزوما وبسایت هایی که در نتایج ابتدایی گوگل بالا آمده اند. در نام سایت مراقب اشتباه املایی یا دامنه ی آن (به عنوان مثال .net به جای .com .net) باشید و قطعا از صدق و صدق نشانی تارنما اطمینان حاصل کنید.

حتما از سایتهای اساسی ssl معتبر خرید کنید

هرگز کلیدی به کار گیری از کارت اعتباری خود از سایتی که رمزگذاری SSL (لایه سوکت های امن) را نصب نکرده هست ، هیچ خرید آنلاین و یا این که پرداخت بانکی اینترنتی را انجام ندهید. ولی این آیتم را چگونه متوجه شویم؟ سایتی که مهم SSL رمزگذاری شده میباشد آدرس اینترنتی آن با HTTPS شروع می شود خیر صرفا حیاتی HTTP.

علاوه بر همین نمادی از یک قفل کوچک هم در آدرس بار آن ظاهر می شود ، که به طور معمول در سمت چپ URL در نوار آدرس یا این که نوار وضعیت پایین قرار دارااست که مقام قرارگیری آن ، بستگی به گونه مرورگر شما دارد. استاندارد HTTPS درحال حاضر حتی در وبسایت هایی که خرید کردن اینترنتی را ارائه نمی دهند نیز فعال هست ونشانه ای از امن بودن آن تارنما دارد. این استاندارد تا جایی مهم هست که google Chrome هر صفحه ی فارغ از رمزگذاری SSL را به تیتر “ایمن نیست” پرچم گذاری می کند.

اهمیت داشتن درگاه پرداخت

یکی از بهترین فعالیت هایی که در سال های اخیر در داخل میهن آغاز شده، ثبت و سوق‌دهی فروشگاه های اینترنتی است. نماد اعتماد الکترونیکی که به وسیله وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران به مغازه های آنلاین دیتا می شود بهترین شیوه به جهت تشخیص و شناسایی یک وب وب سایت معتبر از وب تارنما های نا امن و کلاهبردار است.

تمامی مغازه های آنلاین می توانند اساسی ثبت اسم اینترنتی در سامانه علامت اعتماد الکترونیکی به آدرس www.enamad.ir درخواست ثبت اطلاعات و اختصاص علامت اعتماد را داشته باشند. همینطور تمامی دکان های مورد تایید می بایست علامت اعتماد الکترونیکی را (که به رخ یک e آبی رنگ به همپا یک یا این که یک‌سری نقطه طلایی رنگ است) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دهند.

نکته چهارم: به عبارتی طور که می دانید جعل نمودن یک آیکون گرافیکی عمل چندان سختی نیست. در سرانجام در صورتی که میخواهید از امنیت یک وب وبسایت کاملا مطمئن شوید به اندازه هست به کاغذ کسب و کارهای اساسی آرم اعتماد الکترونیکی در همین وب وبسایت مراجعه نمایید و اساسی یک جست و جوی ساده، از طبقه بندی شدن وبسایت آیتم لحاظ اطمینان پیدا کنید.

درگاه بانکی را بررسی کنید

فروشگاه های آنلاین به جهت خرید های الکترونیکی از درگاه های متصل به بانک های طرف قرارداد استعمال می کنند. پس در این در آغاز بایستی اعتنا داشته باشید که هیچ زمان به فروشگاهی که به جهت انتقال مبلغ خرید از شماره کارت شخصی استفاده می کند اعتماد نکنید. درگاه های بانکی اهمیت استفاده از پروتکل های امن SSL ارتباط شما را اهمیت خزانه گزینه حیث برقرار می کنند. به همین ترتیب اگر به نوار نشانی وب تارنما بانکی که از نحوه دکان به آن متصل شده اید اعتنا کنید، در شروع آن می بایست عبارت https را تماشا کنید. چنانچه ورقه خزانه آیتم لحاظ اساسی کلمه http میباشد هرگز داده ها حساب بانکی خویش را در آن وارد کنید.

نکته سوم: در زمان وارد کردن اطلاعات کارتتان در کاغذ بانک آیتم نظر، حتی چنانچه تمامی شرایط دیگر نیز مثبت بودند تا جای ممکن از برگه سوییچ های مجازی (Virtual Keyboard) به کار گیری نمایید تا ضریب امنیتی عمل شما فراتر باشد. همچنین تا حد قابلیت از کافی نت ها و رایانه های موجود در مراکز عمومی مانند مدارس و دانش کده برای انجام خرید کردن اینترنتی به کارگیری نکنید.

از مرورگر به روز به کار گیری کنید

بسیاری از افراد از مرورگرهای سابق و غیراستاندارد نظیر اینترنت اکسپلورر ورژن ۶ یا این که مرورگرهای قدیمی دیگر به کارگیری می‌کنند.

توجه فرمائید که در صورتی که به سالم داده ها خویش حساس می‌دهید و دوست دارید که سایت‌های فروشگاه‌های اینترنتی را به درستی روی مرورگر خود ببینید، از آخرین ورژن مرورگر مورد علاقه‌تان استفاده کنید. چون در اورجینال مرورگرها خویش با مشکلات و حفره‌های امنیتی هستند که مهم کشف آنان نسخه‌ای جدید جهت پوشش این حفره‌های امنیتی عرضه خواهد شد. پس از آخرین ورژن مرورگرتان برای خرید کردن الکترونیکی به کارگیری کنید.

از رمز دوم پویا به کارگیری کنید

رمز پویا کارت بانکی یک عدد از اصلی‌ترین موارد امنیتی به جهت جلوگیری از کلاه‌برداری‌های اینترنتی و روش‌های متفاوت برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی محسوب می‌شود. این روز‌ها کلاه‌برداری اینترنتی اساسی روش‌های متفاوت برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی در کشور فراوان گسترده شده و اکثری از افرادی که دیتاها یه خرده از روش‌های سارقان امروزی دارا‌هستند مبتلا ضرر‌های هنگفتی شده‌اند. پلیس فتا اعلام کرده که در سال ۹۷، ۲۰ تا ۲۵ هزار پرونده برداشت غیرمجاز که بخش مهمی از آن‌ها به خاطر ناآگاهی مردمی بوده تشکیل‌شده است.

در موقعیت رمز اثبات شما به جهت خرید اینترنتی یا این که انتقال وجه اینترنتی یک رمز دوم همیشگی دارید که آن را در کنار مشخصات دیگری نظیر شماره کارت، کد CVV۲ و تاریخ انقضا وارد می‌کنید. در کلاه‌برداری به شیوه فیشینگ سارقان به شکلی اعضا را فریب می‌دهند و آن‌ها را به یک کاغذ جعلی پرداخت می‌کشانند.

مطرح شدن رمز یک‌بار مصرف یا به عبارتی رمز پویا راهکاری به جهت وصال به امنیت در سرویس ها اینترنتی است. در در مقابل رمز ثابت، رمز پویا قرار داراست و به معنای کلمه و واژه رمزی می باشد که می‌تواند صرفا به جهت یک بار در تراکنش مورد به کارگیری قرار گیرد. بر مبنا آنچه پلیس فتا اعلام کرده فیشینگ برهان شکل‌گیری یک‌سوم جرائم سایبری در مرزو بوم است. به همین خاطر به کار گیری از رمز دوم یکبارمصرف به‌جای رمز ثابت در فرمان فعالیت قرارگرفته است؛ به‌طوری‌که پیش‌بینی می‌شود حساس جایگزین شده رمز یکبارمصرف از سوی همه بانک‌ها می‌توان میزان قربانیان فیشینگ را به‌طورجدی کاهش داد.

با پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی، احتمال سوء‌استفاده از کارت به شدت کمتر می‌یابد و دارندگان کارت‌های بانکی می‌توانند به جای به کارگیری از یک رمز دوم ایستا (ثابت)، در هر بار خرید کردن اینترنتی یا پرداخت‌های نیازمند رمز دوم کارت، از رمز پویا که خزانه در اختیارشان قرار می‌دهد، به کارگیری کنند.

روش فعالسازی رمز پویا برای خرید کردن اینترنتی


پویاسازی رمز دوم کارت‌های بانکی تنها و صرفا به وسیله خزانه صادرکننده کارت انجام می‌شود و مشتریان هر خزانه می‌توانند به جهت اطلاع از روش‌های فعال‌سازی رمز پویای کارت خود به شعب آن خزانه مراجعه کنند. همچنین اخذ رمز پویا از طرز پیامک و یا راهکار‌های مبتنی بر کد‌های دستوری (USSD) از دیگر روش‌های مهیا شده به جهت ارائه آن به مشتریان بوسیله بانک‌ها است. بانک مرکزی نیز اهمیت هدف چک و راهبری این پیامک‌ها، سامانه هریم (هدایت رمز‌های یکبار مصرف) را از ابتدای دی‌ماه راه‌اندازی خواهد کرد.

در بخش اعظم بانک‌ها باجه‌ای به منظور ارائه سرویس ها الکترونیک در لحاظ گرفته شده و مشتریان هر بانک برای دریافت راهنمایی و سرویس ها دارای ربط دارای رمز پویا می‌توانند به همین باجه‌ها مراجعه کرده و سرویس ها اخذ کنند. همچنین در رخ پیدایش مشکل، مشتریان می‌توانند این دارای را از نحوه روابط‌عمومی مدیریت شعب هر بانک پیگیری کنند. یا این که اهمیت مرکز پشتیبانی تلفنی بانک تماس بگیرند.

نکات پایانی

معمولا فروشگاه‌های آنلاین، سرویس ها پرداخت اینترنتی را از شیوه یکی از بانک‌های میهن دریافت می‌کنند. در پرداخت‌های آنلاین هنگامی می‌خواهید مرحله پرداخت وجه را از روش کارت انجام دهید وارد درگاه پرداخت بانک مربوطه خواهید شد.

بسیاری از سارقان اینترنتی اصلی طراحی و ساخت درگاه‌هایی شبیه به درگاه‌های اساسی بانکی و آدرس‌های مشابه آن را در اختیار کاربران قرار دیتا و به محض وارد نمودن دیتاها بانکی، مبادرت به سرقت دیتاها حساب‌های بانکی و در غایت سرقت وجوه از حساب بانکی عضو می‌کنند، لذا می بایست نسبت به فعال کردن رمز پویا (یکبار مصرف) حساب بانکی خود مبادرت کنند.

مجرمان سایبری حیاتی ارائه کالاهای ارزان‌تر قیمت‌های استثنایی و باور نکردنی و طرح‌های وسوسه انگیز اعم از کالا، البسه و کیف و کفش، اسباب و اثاث خانگی و بسته‌های هدیه مبادرت به کلاهبرداری از شهروندان می‌کنند یا این که کاربر را وارد کاغذ جعلی و شبیه سازی شده بانک کرده یا این که در بعضا از سایت‌های تبلیغاتی وخرید و فروش مثل دیوارو شیپور مبادرت به گرفتن چکیده از پول کالا به عنوان پیش پرداخت یا به عبارتی بیعانه کرده و بعد از آن انقطاع ارتباط می‌کنند.

در انتها باز هم باید به این نکته اشاره نماییم که یک فروشگاه اعتبار را نمی قدرت فقط اهمیت اعتنا به درجه آن در وب سایت هایی نظیر الکسا یا تعداد دنبال کنندگان و عضوهای آن شناخت و ممکن است یک برگه فروشگاهی ساده در اینستاگرام، امنیت بیشتری از یک وب سایت پر زرق و الکتریسیته اینترنتی با هزاران مشاهده کننده و مرتبه جهانی بالا داشته باشد. اهمیت رعایت همین نکته ها معمولی می توانید خریدی امن و بی دردسر داشته باشید.

در دهه اخیر، اساسی دقت به شتاب بالای خرید، شتاب بالای ارسال، هزینه کاهش و صرفه جویی از اتلاف وقت اشخاص به خرید اینترنتی تمایل فراوان زیادی نشان داده‌اند اما نکته‌ای که همواره از شروع به دست آوردن و کارهای اینترنتی مطرح بود و افراد نسبت به آ ن نگرانی‌هایی داشتند «عدم وجود اعتماد» است.

به یاد داشته باشید که حساس دقت به دغدغه‌های افراد در دنیای کنونی، خرید اینترنتی در هر جایی از جهان فرار ناپذیر است. از این رو ملاحضات و نکته ها بالا از مهمترین مواقعی میباشد که می‌تواند به جهت اعتماد به یک دکان اینترنتی به شما یاری کند و دانایی شما را نسبت به خطرات و مشکلات احتمالی آینده بالا پیروزشود تا در نهایت خرید اینترنتی فارغ از دغدغه‌ای را تجربه نمایید.

امیدواریم همین نوشته توانسته باشد برای شما در خرید کردن اینترنتی بهتر یاری کننده و راهنما باشد.

با تشکر

بسیار